Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

karapnr

hepsini okudum okudum ağladım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Rabbim bizlere de hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin: kucağımıza alalım sağ salim inşallah  :amin:

KasrıCinan

hayat29 ay çok hoşuma gitti ne güzel anlatmıssın...masallah allahım nazardan korusun ne kadar tombikmis oğlun öyle.iyi dayanmıssın sabırlı biriymissin.insallah bizlerde senin gibi bebeğimizi kucağımıza alırız sağ salim...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

karapnr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Eylül , 2011, 21:10:36
hayat29 ay çok hoşuma gitti ne güzel anlatmıssın...masallah allahım nazardan korusun ne kadar tombikmis oğlun öyle.iyi dayanmıssın sabırlı biriymissin.insallah bizlerde senin gibi bebeğimizi kucağımıza alırız sağ salim...

:amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzel yazmışsın canım okurken kalbim çarptı resmen
rabbim evladınla sizi hiç ayırmasın
merak ettim kaç dikişin vardı

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün bu doğum hikayelerinin her biri ayrı güzel :love9:

HAYAT29

Çok sağolun arkadaslar evet Allah Sabri'ni veriyor 7 saat ağrı çektim ama o çıkışı herseye değerdi Allah herkese nasip etsin çok dikişim yoktu cnm sadece oturmakta zorlaniyosun geri kalan hayatına normal devam ediyorsunuz 10 gün sonra da hiç bişeyiniz kalmıyor

suzannn

HAYAT29 TEBRİK EDERİM TEKRAR

@@@gözde@@@

:crybaby2: :crybaby2: hikayelirinizi gözlerinden yaşlar döküle döküle okudum çok güzel anlatmışınız  Allah evlatlarınızla hayırlı, sağlıklı, huzur dolu ömürler nasip etsin hepinizi tek tek kutluyorum :nazar: Rabbim bu güzel duyguyu iinşll bizlerede nasip eder :amin: :amin:

olvido

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Eylül , 2011, 14:02:55
:crybaby2: :crybaby2: hikayelirinizi gözlerinden yaşlar döküle döküle okudum çok güzel anlatmışınız  Allah evlatlarınızla hayırlı, sağlıklı, huzur dolu ömürler nasip etsin hepinizi tek tek kutluyorum :nazar: Rabbim bu güzel duyguyu iinşll bizlerede nasip eder :amin: :amin:
canım inş Rabbim sanada tattırsın bu duyguları  :love9: bizede kolay doğumlar nasip etsin

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Eylül , 2011, 14:02:55
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Hikayeleriniz çok güzel arkadaşlar, Rabbim evlatlarımızı sağlıkla uzun ömürlü bir şekilde bizlere bağışlasın. Gerçekten anne olmak çok meşakatli ama bir o kadarda güzel ve kutsal  :love9:

KONYALI

21 eylul 2011,sezeryanla doğum ıcın sabah 7,30 cıktık evımızden..sabah 6 da kalktım yasın okudum,çamasır astım,evimi topladım evden cıktık..kuaföre gıttım,kızım benı güzel gorsun dıye fön cektırdım saclarıma...kaynanamı aldık,hastaneye gıttık...annemler orada beklıyordu bızı..hastaneye geldıgımızde heyecanım bıraz daha arttı ve bacaklarım kasılmaya basladı..kımseye caktırmadım ama yurumekte zorlanıyordum..bızım odamızı acil bir sezeryan geldiği için baskasına vermısler,çiçekçimizde sabahtan gelmıs odayı süslemeye ama süsleyememıs..tabı butun bunlardan benım haberım yoktu,sonradan söledıler..eşim bır ara kayboldu ortalıktan megersem odamızı bosalttırmıs,benı geçici olarak bır odaya alıp sezeryan için hazırladılar ama tansıyonumu bır turlu dusuremedıler..heyecanlı oldugum ıcın tansıyonum 18/10,17/10 dıye seyredıyordu..ve doguma gırmem gecıktı halıyle..sonra 10.20 de benı amelıyathaneye aldılar,tabı gıderken ben aglamamak ıcın kendımı tutarken baktım eşim ağlıyor,onun agladıgını gorunce dayanamadım basladım aglamaya...annemler ablamlar sahte gulucukler atıyordu yuzume karsı..neyse benı aldılar amelıyathaneye ama bayıltamadılar..tansıyon dusmuyordu...kollarımı bagladılar,doktorum basıma geldı ve konusmaya basladı..o sırada bebek hemsıresı,bebek doktoru geldı..ve doktorum sımdı karnına batikon sürücem,bebege anestezi geçmemesi için kems işlemine kadar olan herseyı bayıtlmadan yapıyoruz korkma dedi...ve en son  biz hakanla feraha leylayla mecnun dıyoruz dedıgını hatırlıyorum ve basım dönmeye basladı..nefesın kesıldı,basladım ayaklarımı amelıyat masasına vurup çırpınmaya...ölüyorum sandım ve bayılmısım...ama sakın okuyanlar korkmasın,tansıyon problemınden dolayı yasadım bu sıkıntıyı normalde kus gıbı uyumam lazımdı ki daha evveldende cok anestezi aldım,hıc böyle bısı yasamadım..yaptıgım stres benı cok etkılemıstı...sonra 10.45 te kızım dogmus ve cıkarmıslar dogumhaneden..ama ben bır turlu cıkmamısım ve bızımkıler bır sorun oldugunu anlamıslar...sonra ben 11.20 de cıkmısım...tabi yıne nefes alamayarak...sonr odaya cıkardıklarını hatırlıyorum hayal meyal..ve oksıjene bagladıklarını...hayatımda bu kadar caresız kaldıgımı hatırlamıyorum...eşimin ellerini yakalamaya çalışıyordum yardım et dıye...ve o anda kızımı getırdiler..nefes almaya basladım onu gorunce,,ama hemsıreye suan bakamam dediğimi hatırlıyorum,oda o sana bakar o zaman dedi ve kollarıma verdi..kızımı kollarıma verdıgınde kızım sessızdı ve ben annem benım deyınce aglamay basladı..ve dedıklerıne gore sesını ve kokumu tanımıs..sonra ne agrım ne sızım kaldı..kızımı emzirdim...ve yenı bır hayata basladım..allahım herkese bu duyguyu nasıp etsın ınsallah..evlat kokusu cennet kokusuymus...sımdı sankı hep bızımleymıs gıbı gelıyor..allahım tum ısteyenlere nasıp etsın,tum hamılelerıde sağlıklı bır sekılde kurtarsın...
işte bızım dogum hıkayemız bu..ha bu arada sezeryandan hıc korkmayaın arkadaslar,benım yasadıgım tümüyle stres ve tansıyondan kaynaklanıyor...sızde heyecan yapmayınki benım yasadıklarımı yasamayın...amelıyathaneye tek kısı gırıp 2 kısı cıkıyorsun,daha mucizevi bişi daha varmı???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ya ne güzel anlatmisin  :y25: :y25: cok duygulandim okurken insallah bizde o günlere catariz sagliklan  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aydinays

ferahçım yazdıklarını okuyunca çok duygulandım. zaten hormonlarım en üst seviyede benimde en çok merak ettiğim an yavrumu ilk göreceğim o dakika. Rabbim isteyen bütün herkese yaşatsın inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

tekrar tebrik ederim konyalım sağlıkla büyüt analı babalı inşallah