29 Nisan , 2024, 07:44:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

13 ağustos 2010da dünyanın en güzel anını yaşamamla başladı annelik serüvenim
aylar süren bekleyişim bitmişti ve o hasret kaldığım çift çizgiyi görmüştüm nihayet
ilk erkek kardeşime gösterdim abla bu ne dedi garibim  :ehi:
bende hamileyim dedim boynuma sarıldı ve ağladık beraber  :crybaby2: :love9:
sonra 16 ağustosta kesesini gördük,gözyaşlarıyla doşlu bir ana hayalllerim gerçek olmuştu
1 hafta sonra kalp atışları ve hayatımdaki en güzel seslerden biri.....tabi kötü giden şeylerde vardı 3 ay süren kusmalar ve zindan günler
oğlum olacağını öğrendiğim gün artık o kötü günler geride kalmıştı çok şükür ve artık bebeğim sürekli kıpır kıpırdı
gece gündüz onun hayaliyle geçen 38 haftanın sonunda drumuz oğlumun tombiş olacağını  ve bu yüzden normal doğum yapamıyacağımı sezeryan olması gerektiğini söyledi ve artık ona kavuşmama günler kalmıştı,karar vermek bize düşüyordu ya herşeye rağmen risk alıp normal doğum yapacaktım yada drumu dinleyim   sezeryan olacaktım,artık kararımızı vermiştik bebeğim 12 nisanda olacaktı
11 nisanda annem ve kvalidem geldi,
12 nisan sabahısabah 9da evden dördümüz çıktık bendeki heyecan hat safhada,son muayenemi olacaktım ve sezeryan saati net değildi
dr gider gitmez beni aldı ve bebeğim hala aşağı inmemeişti
39 haftanın bittiği gün dr son kez ölçtü ve 4500 gr dı bebeğim
istersen bekle karar senin dedi tekrar dr.bende tüm hazırlığımızı yapıp geldik ben kararımı verdim dedim,yatışım yapıldı ve saat 1de alıcaz dediler
neyse odada beklerken birden hadi gidiyoruz diye geldi hemşireler bende bir şok
eşim yok yanımda aşağıda işlemlerle uğraşıyo,herkes girmeden konuşmak istiyordu kimseyle konuşamadım,birden ağlamaya başladım halbuki hiç korku falan yoktu
neyse eşim geldi hemen,annemler öptüler vedalaştık
artık dakikalar sonra oğluma kavuşacaktım
ameliyathaneye girince acayip bi cesaret geldi bana sanki dünyanın en güçlüsü bendim
sürekli nasıl olduğumu soruyorlar,ağzım kulaklarımda çok iyiyim diyorum
önce belden iğne yaptılar,yapar yapmaz ayaklarım uyuştu sonra 10-15 dak içinde oğluşum çıktı
çıkarken maşallah bi salladılar beni,tombişim gümbür gümbür çıktı  :ehi:
çocuk dru hemşireler anestezi uzmanı falan 5-6 kişi var başımda
oy maşallah maşallah tombişe dediler kaç kilo diye iddiaya girdiler :ehi:
ben gülüyorum,biri diyo 4300 biri diyo 4800
sonunda çocuk doktoru iddiayı kaybetmiş :ehi:
4500 GR DOĞDU BEBEĞİM 53 CM
neyse oğlumu giydiriyorken ben görmüyorum,hemşire başımda anlatıyo,sarışın çok tatlı falan dedi,kıyafetler tam oldu üstüne dedi,giyinirken oğlum ağlamaya başladı
aman Allahım beni kim tutar bende hüngür hüngür ağlamaya başladım
aylardır hasrettim o sese,hep bişey olursa korkusuyla geçirdiğim günler bitmişti ve bebeğimin sesini duymuştum
görmek istiyorum dedim tamam dediler ve yanağıma doğru getirdiler,Allahım ne müthiş bir andı
rabbim isteyen herkese yaşat sanki o an dünyanın en zengini bendim
sonra oğluma kilolu diye küvezde oksijen takviyesi yapmak için götürmişler bilmiyordum,o gitti dikişlerim atıldı
15-20 dk sonra ben çıktım odaya,annemler bebeğin yanındaymış,eşim ameliyathanenin kapısında beni bekliyo,öptü beni elimden tuttu sedyenin yanında odaya geldi
bi geldim kimse yok oğlum nerde dedim küvezde dedi
ben başladım ağlamaya kötü bişey yok 1 saat oksijen verecekler dedi
ama ben kesin kötü bişey oldu diye çok korktum 10 dak sonra geldi tontiğim,insanın hayatında asla unutamıyacağı anlar vardır onlardan biri daha gerçek oluyordu,bebeğimi kucağıma alıyordum  :love9: :love9: :love9: :love9:
mis gibi kokuyordu oğlum 1 saat önce doğmasına rağmen tertemiz ve bembeyazdı nasılda güzeldi,nasılda mis gibi cennet kokuyordu
ilk emzirir emzirmez emişi,rabbim ne büyüksün nasılda güçlü güçlü emiyordu,bunu sana öğreten rabbime şükürler olsun kuzuzmmmmmmmmmm
yazarken o anları yaşadım tekrar duygulandım
ogün gece hastanede kaldık ve herşey yolundaydı ama benim kansızlıktan ve hiçbişey yememekten tansiyonum düştü bayıldım
dikişlerimde çok acıyordu yürüyemedim
1 hafta biraz sıkıntılı geçti benim açaımdan sonra dikişler alınınca yavaş yavaş iyileştim
şimdide oğlum çok uyumuyor ama canı sağolsunda annesi ölür bile onun için
eşim nasıl seviyor nasıl öpü kokluyor oğlunu,hamileyken hiç sevmeyecek sanırdım,pek karnımı falan okşamazdı,şimdi işten koşa koşa geliyor,zorla bırakıp gidiyor
o artık bizim CANIMIZ KANIMIZ HERŞEYİMİZ,YAŞAMA SEBEBİMİZ,RABBİM ACISINI GÖSTERME BEBEĞİMİN,HAYIRLI SALİHLERDEN BİR EVLAT EYLE

βαlκιz

canım benimm bende burda duygulandım kızz  :y25:
aldın bebegini sonunda kucagınaa
allah bagışlasın maşallahh
:nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

KIZ AYŞEGÜL VALLA FELAKET DUYGULANDIRDIN BENİ  :y25:
GÖZLERİM DOLU DOLU OLDU.EŞİM YİNE NE OKUDUN GÖZLERİN KIPKIRMIZI OLDU DİYO  :y25: :y25: :y25:
ALLAHIM EVLADINIZI SİZE BAĞIŞLASIN   :amin:
MAŞALLAH TOMBİŞİMEDE  :nazar: :nazar: YERİME ÖPERMİSİN MİS GİBİ KOKAN GIDIĞINDAN  :y25: :y25: :y25:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayşegülüm  :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatının en unutulmaz en yaşanılası anını çok güzel dile getirmişsin çok duygulandım  :y25:
Muhteşemin ile bir ömür sağlıklı huzurlu mutlu yıllarınız olsun  :amin:

Lă_Tăhzen!

CANIM BEIM NEKADAR GUZEL ANLATMISSIN

KENDİ DOGUMUM GELDİ O ANLAR FALAN

RABBİM HEP GUZELLİKLERİNİ GÖSTERSIN SİZE  :nazar: :amin:

miray

aysegülüm gözlerim doldu dogum yaptıgım gün geldi aklıma
rabbim güle güle büyütmeyi nasip etsin  :nazar:  :nazar:
hayırlı evlat olsun inş  :k06:

Shadowqueen

Ayşegülcüm inan gözlerimden yaşlar süzülerek okudum felaket duygulandım yaaaa, Rabbim minik tosununu sağlıkla uzun ömürle sizlere bağışlasın. Darısı biz bekleyenlerin ve anne olmak isteyenlerin başına inş.  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozlerim dolu dolu okudum aysegulcum  :y25: :love9: dogumum geldi aklima Rabbim bagislasin kuzularimizi  :amin: dunyanin en guzel duygusu annelik  :love9: Allah isteyen herkese tattirsin  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 01 Mayıs , 2011, 15:16:55
gozlerim dolu dolu okudum aysegulcum  :y25: :love9: dogumum geldi aklima Rabbim bagislasin kuzularimizi  :amin: dunyanin en guzel duygusu annelik  :love9: Allah isteyen herkese tattirsin  :amin:

Amin canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

asuman1981

ALLAH  HAYIRLI Bİ ÖMÜR NASİB ETSİN İNŞ    :nazar:

--elif--

canımm okurken bişeyler düğümlendi boğazıma ağlamamak için zor tuttum kendimi
ne güzel anlatmşsın RABBİM herkesi bu duyguyu tattırsın  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayşegülllll  :caca: :caca: :caca:

rabbim sana bağışlasın kuzunu  :love9:
benim de kendi doğumum geldi aklıma
aynı şeyleri yaşamışız
dünyanın en güzeel sesini duymak herşeye bedelmiş  :y25: :y25: :y25:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aysegulummmmmm  :opucuk: çok duygulandım  :y25: allah yakışıklı yıgenımı sana bagışlasın  :amin:  :nazar: :nazar: şu dogum hıkayelerı benı mahvedıyor zaten duygusalım kendımden gecıyorum  :crybaby2: çok sukur kı sağlıklı bır sekılde kucagına aldın yaa bebişinı gerısı onemlı degıl  :nazar: :amin: :amin: anne olmak dunyanın en guzel  duygusu  :love9:

elif35

ayşegülcüm okurken ağladım yaa  :crybaby2: :crybaby2:
yağmurun doğduğu gün aklıma geldi yağmurda doğarken pisliğini yemişti muayenesi,röntgeni,kontrolü v.s. oldu 1.5 saat sonra görebildim ben yağmuru o 1.5 saat snki bana bir ömür gibi gelmişti  :y25:
Rabbim hayırlı salih evlatlardan eder inşallah canım eşinle oğluşunla bir ömür boyu mutluluklar dilerm canım  :flowers:

°o.O євяυ O.o°

gülom bnde çok duygulandım aklıma kendi

doğumum geldi betülümü ilk kucağıma aldığım an geldi aklıma :y25:

rabbm sze bağışlasın :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: