27 Nisan , 2024, 19:34:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

burcum

hatırlarsın nagişim erkeklerin askerlik bizim ise doğum hikayelerimiz bitmez :k06: :k06: boş vaktinde yaz canım  :icon_thumright:

< ESLAL >

burcucum hamileliğinide doğumuda takip etmiştim ben çok yeni hamileydim ve senin hamilelik hakkında yazdıkların bana çok cesaret vermeşti  :D vee Derin prensesede bayılıyorum Rabbim hepsine uzun güzel ömürler nasip etsin  :amin:

βαlκιz

burcu herkezin oldugu gibni senin hikayende çok güzel
allah bağışlasın kelebegini  :amin: maşallah :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

burcum

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Şubat , 2011, 18:07:15
burcucum hamileliğinide doğumuda takip etmiştim ben çok yeni hamileydim ve senin hamilelik hakkında yazdıkların bana çok cesaret vermeşti  :D vee Derin prensesede bayılıyorum Rabbim hepsine uzun güzel ömürler nasip etsin  :amin:

sağol canım ne mutlu bana genelde hamileleri korkuturlar ben öyle olmak istemedim :icon_thumright: ALLAH hepimizin evladına güzel yazılar yazsın :amin:

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 21 Şubat , 2011, 18:15:40
burcu herkezin oldugu gibni senin hikayende çok güzel
allah bağışlasın kelebegini  :amin: maşallah :nazar:

sağol canım teşekkür ederim hepimizin bebişlerine kocaman bir  :nazar:

fıstık

EFENDİM BENDE İZNİNİZLE DOĞUM HİKAYEMİ ANLATMAYA ÇALIŞACAĞIM

38. HAFTA YAKLAŞIRKEN ÇATI MUAYENESİ İÇİN DOKTORUMA GİTTİM.Bİ TARAFTAN NORMAL DOĞUM İSTİYORUM

Bİ TARAFTANDA SEZERYAN İSTİYORUM.AMA BU ARADA DA ALLAHIM NOLUR DOĞUM ŞEKLİME DOKTORUM KARAR VERSİN

DİYE DUA EDİYORUM :k06:

EFENDİM ÖLÇÜMLER YAPILDI GİYİNDİM DOKTORUMUN ODASINA GEÇTİM.DOKTORUM BEBEK HALA YAN DURUYOR

HAZNEYE YERLEŞMEMİŞ ÜSTELİK BAŞ ÇEVRESİ BİRAZ BÜYÜK VE ÇATINDA DAR EĞER NORMAL DOĞUM İSTERSEN

SENİN İÇİN ZOR VE RİSKLİ BİR DOĞUM OLACAK SONUNDA SEZERYANA ALMAK ZORUNDA KALABİLİRİM DEDİ

BENDE BEBEĞİMİ RİSKE ATAMAM SEZERYAN OLSUN DEDİM VE DOKTORUMDA BENİ ONAYLADI

20 MAYIS 2009 TARİHİNDE KARAR KILDIK

18 MAYISTA HASTANEYE GİDİP YATIŞ İŞLEMLERİNİ YAPTIRDIK ANESTEZİ DOKTORUM AMELİYATI ANLATTI NASIL OLSUN

İSTİYORSUN DEDİ BENDE UYUMAK İSTİYORUM DEDİM :k06:

HAYATTA EPİDURAL OLAMAZDIM ZATEN PANİKTİM DAYANAMAZDIM KAFAYI YERDİM

NEYSE Bİ SÜRÜ TAHLİL BİŞİ YAPILDI BENİ EVE GÖNDERDİLER ZATEN HERŞEYİM HAZIRDI

20 MAYIS SABAHI SAAT 7 DE HASTANEYE GİTTİK BÜTÜN SÜLALE OLARAK :toothy10:

DOĞUMHANEYE ÇIKTIK BENİ İÇERİ ALDILAR TURKUAZ RENGİ BİR GECELİK VERDİLER :k06:

HEMŞİRE BUNU GİY BEKLE DEDİ GİYDİM BEKLİYORUM KİMSE YOK BENDEN BAŞKA HALA BEKLİYORUM VE ÜŞÜYORUM

BAŞKA BİR HEMŞİRE GELDİ SONDA TAKICAZ DEDİ BENİM RENGİM ATTI TABİ AHHHHH O MASADAN NEFRET EDİYORUM

NEYSE KOMŞUMUZ VARDI HEMŞİRE O GELDİ YANIMA SONDA TAKICAKLARMIŞ DEDİM TUVALETE GİDİCEM BEKLESİNLER DEDİM

GİTTİM BİŞİ YOK HEMŞİRE TEKRAR GELDİ HADİ TAKALIM DEDİ YOK TUVALETE GİDİCEM DEDİM :k06: GİTTİM GENE BİŞİ YOK

SONRA YİNE GELDİ Bİ KEZ DAHA GİDEYİM DEDİM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: YİNE BİŞİ YOK

AMELİYATA GİRİCEKSİN HALA SONDAN TAKILMADI GELDE TAKALIM ARTIK DEDİ TAMAM DEDİM :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

NEYSEEEE TAKILDI 5 DAKİKA SONRA BENDEN BİŞİLER AKMAYA BAŞLADI KOMŞUMUZ OLAN HEMŞİRE NASIL TAKTINIZ

BOZUK MU BU AKITITO DEDİ BAKTILAR YOK BİŞİ SUYU GELİYO DEDİLER

DOKTORUM GELDİ HAZIR MISIN HADİ BAKALIM DEDİ SEDYEYE OTURDUM AMELİYATHANENİN ÖNÜNDE HERKESLE VEDALAŞTIM

EŞİM RESİM ÇEKTİ VEEEEEE AMELİYATHANEDEYİZ

BENİ MASAYA ALDILAR ANAAAAAAAMMMMM HERYERİMİ HERKES GÖRDÜ ÇOK UTANDIM ADAMIN BİRİ HİÇ UTANMA BAK BİRAZDAN

BEBEĞİNE KAVUŞUCAKSIN DEDİ  :y25:

HERYERİMİ BAĞLADILAR ÇOK SIKILDIM HİÇ HOŞUMA GİTMEDİ ANESTEZİ UZMANI BİRAZDAN UYUTUCAM DEDİ

SONRA DOKTORUMLA GÖZGÖZE GELDİK GERİSİNİ HATIRLAMIYORUM

ODAMDAYIM ALLAAAAAAAHIIIIIIIIMMMMMMM NE BÜYÜK BİR ACIYLA UYANDIM YARABBİM SANKİ O ANDA KESTİLER BENİ

BAĞIRIYORUM BIRAKIN BENİ GİDİCEM DAYIM VAR KARŞIMDA DAYI NOLUR KURTAR BENİ DİYORUM HERKES AĞLIYOR :crybaby2:

ÖYLE ÇOK ÇIRPINARAK UYANMIŞIM Kİ SERUMUM ÇIKMIŞ ELİM KOLUM BOYNUM KANLAR İÇİNDE SANKİ BOĞULUYORUM

HERKES BİYERİMDEN TUTUYOR BIRAKIN DİYORUM O ARADA DA EŞİME AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYORUM DEMİŞİM :k06:

DERKEN TEYZEM BAK KIZINA BAK NE KADAR GÜZEL Bİ BAK ŞUNA DEDİ

YARABBİM BU GÜZELLİK BENİM Mİ DEDİM TEYZE RÜYAMI BU GERÇEK Mİ DEDİM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ALLAHIM BANA DÜNYANIN EN GÜZEL MELEĞİNİ GÖNDERMİŞ  :nazar: :nazar: :nazar:

ACIM DİNDİ TABİ AMA BEBEĞİMİ GÖRDÜĞÜM İÇİN DEĞİL O ANDA YEDİĞİM AĞRI KESİCİ YÜZÜNDEN :toothy10:

SONRADA HERKESİ ÇOK KISKANDIM KUZUMU BENDEN ÖNCE GÖRDÜLER DİYE

ZATEN GELEN ZİYARETCİLER BANA ŞÖYLE Bİ BAKIP IŞIL BEREN HANIMI SEVİYORDU

GAZIM ÇIKMADIĞI İÇİN 3 GÜN KALDIK SONUNDA ÖYLE Bİ ÇIKARTTIMKİ ANNEMLE TEYZEM OHHHH BEEEEE DEDİLER :ehi:

İŞTE BENİM DOĞUM HİKAYEMDE BÖYLEEEEEEEE

<<AyBüKe>>

Fıstıkcım okurken çok duygulandım valla içim bi tuhaf oldu gözümde canlandırınca  :y25: :y25:  Zaten çok ağlak oldum bugünlerde :sad1:  Bende 2 gündür sürekli doğum yaptığımı görüyorum hiç yoktu bende korku falan ama yaklaştıkça sanırım tırsıyorum  :y25: 

Allah kızınla sağlıklı uzun ömürler versin canım, ismine de bayıldım prensesinin :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nagiş ya sabah sabah ağlattın beni kızım yaaa  :y25: :y25: :y25: :y25: Ahhh ahhh bitmez işte doğum hikayeleri bizde  :k06: Allahım prensesine hayırlı uzun ömürler nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

AYBÜKE VE GÖZDECİM :opucuk:

TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH HEPİMİZİN BEBEĞİNE UZUN ÖMÜRLER VERSİN HAYIRLI YAZILAR YAZSIN

AYBÜKE KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK OLUYO BİTİYO SONUNDA BİR MELEĞE KAVUŞMAK OLMASA ÇEKİLMEZ

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

burcum  :love9:  :opucuk:

nagehancım  :love9:  :opucuk:

çok güzel anılar rabbim herkese tattırsın  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar çok güzel hikayeler,hepinizin yavruları hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:
yaşananlar ne olursa olsun sonuna gelince o mucizelerin kucağa alındığı satırları okurken güm güm atıyor insanın kalbi  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
benimde düşündüğüm şey bu
inşallah en kolayı olur ama zorluklar yaşansa bile sonunda yavrumu kucağıma alacağım diye motive ediyorum kendimi  :binkybaby: :love9: :binkybaby:
rabbim doğum yaşadıktan sonra kucağımızı boş bırakmasın
ve öyle olanlara sabır versin  :amin: :amin: :amin:

burcum

nagişim ah ne günlerdi teker teker doğurduk ALLAH ana babalı büyütsün ışıl berenimizi :nazar: :amin:
buarada genel anestezi ile doğum yapan herkes acıyla uyanıyor  :honk: iyi ki epiduralle doğum yapmışım :icon_thumright:

fıstık

EVET BURCUM YAAAA NE GÜNLERDİ

HEPİMİZ NORMAL DOĞUM DEYİP DURURKEN TEKER TEKER SEZERYAN YAPMIŞTIK :y25:

AMİN CANIM CÜMLEMİZİNKİNİ :amin: :amin: :nazar: :nazar:

elif35

ayy doğum diyince karnıma ağr diriyor hep tv de doğuranları gördümmü de sanki ben doğuruyor gibi karnımı sıkıyorum  :ehi: allah herkese yardım etsin o yollarda

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 03 Mart , 2011, 16:45:54
ayy doğum diyince karnıma ağr diriyor hep tv de doğuranları gördümmü de sanki ben doğuruyor gibi karnımı sıkıyorum  :ehi: allah herkese yardım etsin o yollarda
:laughing7: :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: elif35 - 03 Mart , 2011, 16:45:54
:amin: :amin: