27 Nisan , 2024, 19:55:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ayça canım baştan sona okudum acılara değer ama dime bebegin kucagında mis gibi
allah uzun ömür versin yavruna
suyu nasıl patlatıyolar kızz  :icon_scratch:

büşra seninkinide okudum güldüm
deli ayy foruma yazmıştın  :k06: bende suyum gelince 6 saat beklemiştim evde  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Ay busra saka gibisin kiz gelin kaynana ayni odada ha  :k06: :k06:

valla brawo diyorum ay insallah banada gelir o dayanma gucu  :k06:

мiŁenα.

ayça cım maşallah ne güzel anlatmışsın :) :nazar:

büşra vallah okurken ne çok güldüm.

maşallah canım :nazar:

:love9: :love7: :love9:

**Gül**

Busracigim tebrik ediyorum seni. Bu kadar uzun soluklu ve agrili bir dogum ancak bu kadar eglenceli anlatilabilirdi  :D :D  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

10 Kasım , 2010, 05:36:25 #334 Son düzenlenme: 10 Kasım , 2010, 05:39:29 ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤
Alıntı yapılan: **Gül** - 10 Kasım , 2010, 02:45:57
Busracigim tebrik ediyorum seni. Bu kadar uzun soluklu ve agrili bir dogum ancak bu kadar eglenceli anlatilabilirdi  :D :D  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

saolun kızlar allah tüm dogum yapacakların yardımcısı olsun..walla gül daha neler neler olduda baktım çok uzun oacak yazmadım :k06:
bi odada kayınwalideyle ben..
bi odada eşimin halasının kızı bi odada amcasının oglunun eşi dogum yaptı..3 ümüzün arası 1er haftaydı benimki 2 hafta birininki 1 hafta erken olunca aynı güne geldik..şaka gibi ama hepimiz aynı hastahanede we hepimizinki tevafuk işte..ziyarete gelenler kızzz sen napıyon burda diyo sanki ayarlamışsın gibi gayet sakin doguruyoom diyoruz :toothy10:
3oda yanyana bizimkiler hep bütün akraba hastanede hemşireler bile gülüyo yani bukadar olur.. bi gelen 4 meywe suyuyla sıra sıra hepimizi çıkardı aradan :k06: :k06:
eşimin taraf ordu mübarek 3 odayıda fethettiler..kayınwalidem en sonunda doktoru çagırdıda almayın bizimkileri gelin rahatsız oluyo bizim dedigimizide sakın söylemeyin dedi.. karşılıklı yataklarda öööle bakışa bakışa yattık  :ehi: :ehi: neyseki sewerim kaynanamı yoksa napardım ayyyy düşünemiyorumm :-ooo :-ooo

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤ - 10 Kasım , 2010, 05:36:25
Alıntı yapılan: **Gül** - 10 Kasım , 2010, 02:45:57

saolun kızlar allah tüm dogum yapacakların yardımcısı olsun..walla gül daha neler neler olduda baktım çok uzun oacak yazmadım :k06:
bi odada kayınwalideyle ben..
bi odada eşimin halasının kızı bi odada amcasının oglunun eşi dogum yaptı..3 ümüzün arası 1er haftaydı benimki 2 hafta birininki 1 hafta erken olunca aynı güne geldik..şaka gibi ama hepimiz aynı hastahanede we hepimizinki tevafuk işte..ziyarete gelenler kızzz sen napıyon burda diyo sanki ayarlamışsın gibi gayet sakin doguruyoom diyoruz :toothy10:
3oda yanyana bizimkiler hep bütün akraba hastanede hemşireler bile gülüyo yani bukadar olur.. bi gelen 4 meywe suyuyla sıra sıra hepimizi çıkardı aradan :k06: :k06:
eşimin taraf ordu mübarek 3 odayıda fethettiler..kayınwalidem en sonunda doktoru çagırdıda almayın bizimkileri gelin rahatsız oluyo bizim dedigimizide sakın söylemeyin dedi.. karşılıklı yataklarda öööle bakışa bakışa yattık  :ehi: :ehi: neyseki sewerim kaynanamı yoksa napardım ayyyy düşünemiyorumm :-ooo :-ooo
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hahaha kiz allah iyiligini versin hastaneyi komple ele gecirmissiniz  :ehi:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

sorma eda walla az buz da deil eşimin taraf 7hala 5teyze yengelerii hiiiç saymıyorum düşün artık ..
bide özel hastane ogün 5kişi dogum yaptı 3ü bizdik yaani..odalar 4 kişilik olsa tam kurmuştuk kareyi :k06:

Balböceği

Aslinda guzel birsey destekci olmussunuzdur birbirinize
yada tam tersi  :ehi:

KybeLe

sağolun kızlar :-*
balkızz canım deger vallahii,insan unutuyo o acıları geçti gitti bile. bebişim kucagımda:)
büşraa cnm senin hikayenide okudum gülerek :)) maceralı bi doğumun olmuş :ehi: demek kaynananla aynı odadaydın :ehi:
Oğluşuuumm :)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

herkesin ayrı ayrı hikayeleri anlamlı vede bir okadar güzel  :love9:
büşra harikasın  :opucuk:

SIRA GELDİ BİZİM HİKAYEMİZE

40 HAFTALIK SERÜVENDEN SONRA ÜÇ GÜNDE BİR DR KONTROLÜNE GİDİYORUZ BEN HERGÜN BU GECE DOĞURURM ÜMİDİYLE
UYUYORUM AMA NAFİLE 40+1 40+2 V.S GÜNLERİ SAYARKEN 41 HAFTALIK OLDUK HER ÜÇ GÜNDE BİR GİDİP ALTTAN MUAYENE
ÇILDITIYORDU BENİ BİR ARA SEZERYAN MI OLSAM DEDİM KENDİ KENDİME EŞİM HER AKŞAM İŞTEN GELİYOR NASILSIN YOKMU BİR DURUM
BEN GAYET RAHAT YOK İYİZ VALLA DİYORUM ODA BANA YOK YA BEN KARAR VERDİM SEN BÖLE KALICAN GALİBA PINAR DİYO  :k06:
DOĞURAMIYCAMMI ACABA DİYE KORKMAYA BAŞLIYORUM HER GÜN AYNI TERANE DERKEN 41+5 GÜNLÜK OLDUK 1 AĞUSTOS PAZAR AKŞAMI
KONTROLE GİTTİK KÖR OLASICA EBE BİR MUAYENE ETTİ KOLUNU RAHAT İÇERİ SOKMUŞTUR ACIDAN KIVRILDIM BAĞIRDIM
DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE ACI DUYMADIM NE OLDU DEDİM RAHİM AĞZI ÇOK YUKARDA ULAŞAMADIM ONDAN DEDİ  :violent1:
NEYSE NST ULTRASON VE DR ÜÇLÜSÜNDEN SONRA BİZ HASTANEDEN GAYET RAHAT TEKRAR ÇIKTIK DR YARIN SABAH AÇ KARNINA GELİYORSUN
SEZERYAN YAPALIM DEDİ BENDE EŞİMDE SEVİNDİK ASLINDA HASTANEYE YAKIN BİR YERDE ARKADAŞIMIZIN EVİNE OTURMAYA GİTTİK
ARKADAŞIMIZ HAKAN BANA BU NE HAL KIZ SUMO GİBİ OLMUŞSSUN GEL EL BEN SANA BİR BALLI SÜT İÇİREYİMDE SABAH KADAR
KALMAZ DOĞURURSUN DEDİ GÜLÜŞTÜK...SOHBET TAM TIKIRINDA GIR GIR ŞAMATA İLERLİYOR BU ARADA BALLI SÜTÜMÜDE İÇTİM OHHHHHH  ;D
BENDE HAFİF HAFİF KRAMPLAR OLUŞTU BEN MUAYENEDEN DOLAYI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM HİÇ SES ÇIKARMIYORUM BİZİMKİLER BAKKALA DONDURMAYA ALMAYA GİTTİ BENDE LAVABOYA PEÇETEDE HAFİF BİR PEMBEMSİ AKINTI OLDUĞUNU GÖRDÜM ARKADAŞIM BURCUYA AAA NİŞANIMMI GELDİ ACABA DEDİM
OLABİLİR DEDİ AMA BEN ODAKİKADAN SONRA HABİRE ÇİŞE GİDİYORUM Kİ ÇİŞ DEĞİLMİŞ SUYUM BOŞLAIYORMUŞ  ;D
NEYSE BU KARMPLAR SANCI GİBİ ARTMAYA BAŞLADI BEN EŞİME HADİ KALKALIM DİYORUM TAMA DİYOR ONBEŞ DAKİKA GEÇİYOR ŞİMDİ DESEMKİ BÖLE BÖLE HEMEN İKİ SOKAK YUKARIDAKİ HASTANEYE GERİ GİDİCEZ BEN EVE GELMEYİ TERCİH EDERİM VELHASIL KALKTIK EVE GELİRKEN YOLDA ARABADA İYİCE SANCILANMAYA BAŞLADIM BELLİ ETMİYORUM TABİ ÖNCE ANNEMLERE UĞRADIK ARABAYI BIRAKMAK İÇİN
MERDİVENLERDEN YUKARI ÇIKARKEN BİR SANCI BEN KALDIM ANNEM NOLDU DEDİ SANCI GİRİYOR DEDİM BU ARADA ANNEMDE EBE HEMŞİRE
KIZIM DOĞURURSUN SEN BU GECE DEDİ HALİMDEN ANLADI KADIN YILLARIN EMEKTARI NEYSE EVE GELDİK BEN EŞİME DEDİM Kİ BEN SANCILANIYORUM SANIRIM BANA EMİNMİSİN DİYOR HEYECANDANDIR DEDİ BEN DUŞ ALICAM DEDİM DUŞA GİRDİM MAKİNEYE ÇAMAŞIR ATTIM AMAN ALLAHIM
SANCI DELİRTİYOR BENİ RESMEN EŞİM HADİ GİDELİM DİYO BEN DUR MAKİNE BİTSİN ÖLE BEŞ DKK SONRA BEN AĞLAMAYA BAŞLIYORUM
EŞİM HADİ GİDELİM BEN DUR KAHVE YAPIYORUM İÇELİM ÖLE DERKEN DERKEN ÇAMAŞIRLARIMI BİLE O SANCIYLA ASTIM VE ANNEELERE HABER VERDİK
HASTANEYE YOLA KOYULDUK GİDERKEN SÜREKLİ AYETEL KÜRSİYİ OKUDUM VARDIĞIMIZDA İLK MUAYENEMDE 6 CM AÇIKLIĞINIZ VAR
BİR SAATE KALMAZ DOĞURURSUN MAŞALLAH İYSİNDE DEDİ AĞZIM KULAKLARIMDA HEMEN SANCI ODAINA GİTTİM TABİ GİDERKEN DOĞUM HANENİN ÖNÜNDEN GEÇİRDİLER AMAN ALLAHIM KAFAMI Bİ ÇEVİRDİM ÇATALDA KADIN YATIYOR BACAKLARININ ARASINDAN UZUNCA BİR KORDON
SARKMIŞ AŞAĞI  :-ooo BİR SAAT DAHA SANCI ÇEKTİM SÜREKLİ AĞLAYARAK VEDE İNLEYEREK 8CM AÇIKLIKLA SONRASINDA GELİYOR BEBEK BENİ ALIN DOĞUMA DEDİM
HADİ ÇATALA YAT IKIN NEFES AL VER IKIN HADİ DAYAN İT BEBEĞİ KAFASI GÖRÜNDÜ IKIN BEN BAĞIRA BAĞIRA IKIN IKIN DUDAKLARIM KURUDU AĞZIM YAPIŞ YAPIŞ SU DİYORUM YALVARIYORUM NE SUYU IKIN ÇOCUĞUN KAFASI ÇIKTI GERİSİ İÇERDE DİYORLAR BEN YORULDUM ÖLCEM DOĞURAMIYORUM SU VERİN SON ARZUM DEDİM PEÇETEYİ ISLTIP DUDAKLARIMI SİLDİLER BİR EBE İKİ STAJER EBE BİR PERSONEL VAR DOĞUMDA EN SON KESİN BENİ BEKLEMEYİN DEDİM EBE KESTİM BİLE İT ARTIK ŞU BEBEĞİ BOĞACAKSIN DEDİ ALAHHIM IKIN IKIN OLMUYOR PERSONEL KADIN KARNIMDAN BASTIRDI VEEEEEEEEEEE BİR ÇIĞLIKKKKK ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN O AN NE SANCI NE AĞRI NE SIZI HİÇ BİŞİ KALMADI BENDE KIZIM BAĞIRIYOR  :love9:
BEN RAHATLADIM OH ŞÜKÜR ELİ AYAĞI DÜZGÜN SAĞLIKLI YAVRUM  :amin: BEBEĞİN EŞİ VE AKABİNDE DİKİŞLER KIZIM SÜREKLİ AĞLIYOR ALLAHIM SUSTIRAMADILAR O SIRA BİR DR İÇERİ GİRDİ VE ŞU MİNİK CADIYI VERİN ANNESİ HEMEN EMDİRSİN AAAAA YIKTINIZ ANALI KIZLI HASTANEYİ BAŞIMIZA DEDİ  :ehi: ÇOK BAĞIRMIŞIM  :suclu: ALLAHIM MEMEYE BİR YAPIŞMASI VAR CUK CUK CUK DÜNYALAR BENİM DAHA NE İSTERİM Kİ RABBİMDEN
EN GÜZEL MUCİZESİNİ BAHŞETMİŞ BANA ÇOK ŞÜKÜR  :amin: DİKİŞLERDE TAMAM HEM EBENİN KESİSİ HEMDE HAFİF BİR YIRTILMA OLMUŞ AYNI ZAMANDA ÇOK IKINMAKTAN HEMOROİTİM ŞİŞMİŞ OFFFFFFFF SON HAZIRLIKLAR VEEEEEEE DOĞUM HANEDEN ÇIKIYORUZ................
ODAMIZA GELDİK ÇOK ŞÜKÜR GECE 11 DE BAŞLAYAN SERÜVEN SABAHIN 5 İNDE 3550 GR 48 CM BOYUNDA KAPKARA BİR MUCİZEYLE SONUÇLANDI ÇOK ŞÜKÜR RABBİME  :amin: İLK GECEMİZ SÜREKLİ AĞLADI MİNİK CADI ATEŞLENDİ ERTESİ GÜN HASTANEYE YATIRDIK SUSUZ KALMIŞ MELEĞİM DÖRT GÜN AYRILIKTAN SONRA TEKRAR HİÇ AYRILMAMAK ÜZERE KAVUŞTUK BİRBİRİMİZE RABBİM BU GÜZEL MUCİZESİNİ KİMSEDEN ESİRGEMESİN  HERKESİN TATMASI GEREKEN BİR MUTLULUK KIZIM İÇİN O ACILAR VIZ GELDİ YAVRUMA CANIM FEDAAAAA  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

βαlκιz

:ehi: :ehi: pınarrr canım ıkın ıkın yazmışın bende burda ıkınıyorudum kaptırmışım kendimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız ballı süt işe yaramış bak  :k06: :k06: bide kahve içiyosun hee  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

PINAR MAŞALLAH KAHVENİDE İÇMİSSİN VALLA TEBRİK EDERİM ALLAH BAĞIŞLASIN YAVRUNU ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bu yazıyı dogum yapmadan okusaydım hiç bişiy anlamazdım heralde ama şimdi yani okadar iyi anlıyorumki..
allah sabrını weriyo napalım girdigi gibi çıkıyo mecbur :k06:
demekki hakkında hayırlısı normal dogummuş..amaaaan doguyolar bakıyosun elli ayaklı çok şükür saglıklı her sıkıntı boş geliyo..tabi o sancı anlarında öyle düşünmüyosun daha dogrusu acıdan düşünemiyosun bile :k06:
allah herkese ıkına ıkına dogurmayı nasip etsin :ehi: :ehi:

ESİNCİK

bakalım yarın benim hikayem ne olacak

__nil__

allah sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin esincim inş herşey yolunda gider,öpüyorum seni