Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

burcum

hayırlısı böyleymiş cananım üzme kendini :opucuk: annelerine biran önce kavuşmak istemiş kuzucuklar :binkybaby: :binkybaby: ALLAH ın izniyle herşey çok güzel olacak gör bak :amin: :icon_thumright: bir de her yanlarına gittiğinde yanlarından ayrılırken ALLAH emanet olun de :amin: :opucuk:

_inci_tanem_

Hayırlısı canım minnakların çok iyi olacak biz inanıyorum RABBİM yardımcınız olsun bebişlerin ALLAH'a emanet sağ salim döneceksiniz evinize sende öpüp koklayacaksın en kısa sürede yavrularını  :amin: :amin: :amin:
Dediklerini dikkatte alacağız canım inşallah bizim kuzular aceleci davranmaz gününde saatinde gelirler  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

canancım içim ezildi, yarısından sonrasını okuyamadım yazdıklarının  :y25: :y25:

Allahım cuma saatinden yapılan duaları kabul etsin ve tez zamanda sağlıkla seni yavrularına kavutuştursun

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 02 Kasım , 2012, 10:57:02
canancım içim ezildi, yarısından sonrasını okuyamadım yazdıklarının  :y25: :y25:

Allahım cuma saatinden yapılan duaları kabul etsin ve tez zamanda sağlıkla seni yavrularına kavutuştursun

:amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

KasrıCinan

Canım cananım güzel arkadaşım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:X
EN GÜZEL GÜNLER BEBEKLERİNLE SENİN OLACAK AZ KALDI ONLARI KOKLAYIP ÖPECEKSİN,,SEN GÜÇLÜ Bİ ANNE OLACAKSIN BU GÜNLERDE GELİP GEÇECEK,,UNUTUP GEÇECEKSİN.BURDA ÇOĞU ARKADAŞLARIMIZ NE ACILAR YAŞADI AMA ŞİMDİ HEPSİNİN BEBEKLERİ KUCAKLARINDA.. :love9:
senin yaramaz ikizlerinde iyi olacaklar.Bu mübarek cuma günü hürmetine yavruların bir an önce şifalarına kavussunlar yuvanıza mutlulukla dönün insallah.... :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ayy

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canancım ağlayarak okudum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:ama bak kuzuların iyi çok şükür dahada iyi olacaklar  ve kucağına aldıgında yaramazlıklarının peşinden koşarken bunları çoktan unutmuş olacaksın canım.güçlü olmaya çalış herzaman tatlım.dualarımda hep kuzuların :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazo-58

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde hayırlısıyla kucagına alıp eve gıtmeyı nasip etsin canım... :amin: :amin: :amin:

esracım

Canancım hikayeni gözyaşları içinde okudum.Allah ım bebeklerini korusun.Ama biliyorumki sağlıkları çok iyi ve daha da iyi olacaklar.Sen evine onlarla beraber gideceksin :amin: :amin: :amin:

laracroftt

guclu ol cananım,meleklerının sana ıhtıyacı var...
allahın ıznıyle alacaksın kucagına,evıne goturup sarıp sarmalayaksın. Hatta uyutmuyorlar dıye sıkayet edeceksın :)
Sabret cnm daha coooook guzel gunlerınız olacak allahın ıznıyle

beteray

Canancım Allah sabır versin inşallah çok kısa zaman kalmıştr evedönmenize...aynı riskler bende de var ve üstelik hastane 2 saat uzağımda çok korkulardayım Allaha emanet bekliyorum.Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın sağlıklıca büyütmek güzel günlerni göremek nasp olsun inşallahhh doğum hikayen ağlattı çokk ama işallah bebeklern hep güldürsün yüzünü

HASRET!M S@N@

kızlar kuzularıma dua edin ne olur beyin kanaması geciriyorlar fakülteye sevkedildiler simdi hastaneden geliyorum kızımı yogun bakıma aldılar ne olur du edin   

beynâ

cananımmm,canını sıkma inşallah iyi olacaklar canımm..

Allahıımm şifa versinnnn... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

canancım, dualarımız bebeklerinle inş Rabbim şifa versin  :amin: :amin: :amin:  :y25:

burcum

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: hayır ya hayırrrrrrrrrrrrrr :y25: :y25: :y25:
ALLAH ın izniyle atlatıcaklar :amin: :y25: :y25: :y25: :y25: ay cananım ALLAH ım sana sabır versin :amin: ay kalbimi sıkıyorlar söyle seni yanlız bırakmasınlar :y25: :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş cok kötüyüm cok oglum normal yerdede kızım yogun bakımda doktor beslenmeden kaynaklı bir durum caresi var dedi ama kötüyüm işte ya kaldıramıyorummm önceki doktoruda cok iyi durumları sadece tedbir amaclı gidiyorlar dedi ama bilmiyorum kuzularım ya ameliyat olursa offffff offffffff dua edin yalvarırım aglamaktan gözlerim sisti