Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

hep aglatıyorsunuz beni yaa  :crybaby2: :crybaby2:

rabbim bizede hayırlı dogumlar nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 27 Eylül , 2012, 17:06:34
hep aglatıyorsunuz beni yaa  :crybaby2: :crybaby2:

rabbim bizede hayırlı dogumlar nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: bende doğumdan önce okurdum aglardım seninde günün azaldı epey Allahkolaylık versin de bir avazda kurtul inş canımmm

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Hepsini okudum, dogum harika mucizevi bı olay Allah herkese yaşatsın  :amin:

Aysem Allah tekrar nasip etsin canım sanada  :amin:

HASRET!M S@N@

evet bende cok erken davranan kuzularımın hikayesini anlatmaya baslayayım.
cuma günü kontrol için fakülteye gittim.muayene oldugumda hersey yolunda dedi doktor benim biraz sancım var dedim ama az dedim dur bir alttan muayene edelim dedi baktıki 2 cm acık vardı sok olmustum yatıs yapılacak dogum durdurulacak dediğinde neye ugradıgımı sasırdım.Olamazdı dogum bu kadar erken olmamlıydı daha 29 hafta 4 günlüktük .beni düşünceler almaya basladı ya kuzularıma birsey olursa ya onları kaybedersem olamaz olmamalıydı ben böyle hayal etmemiştim onları kucagıma alıp evime götürecektim zamanında geleceklerdi minik yavrularım ama korktugum basıma gelmişti sona gelmiştik ve allaha tevekkül etmekten baska carem yoktu sonra ntsye bagladılar beni koskoca üniversite hastanesinde bos küvez yoktu hastane aranmaya basladı bu arada beni dogum bölümüne götürdüler ambulans arandı bu sırada esimle konusuyorum sok oldu inanmadı doktor sürekli beni cagırıyo rkızım acele et doguracan karar ver artık diyor caresiz tamam dedim o sıra ambulans geldi beni özel bir hastaneye sevk ettiler ordaki doktora ulastık ama korkudan ölüyorum ha kendim için zerre korkuyorsam ne olayım sadece bebeklerim için baska birsey değil ama halen doguracagım aklımda değil dogum durdururlacak diyorum özel hastaneye geldik esimle doktorun yanına geldim agrın var mı dedi cok fazla değil dedim doktor muayene etti kızım ayakta nasıl duruyorsun 7 cm acıgın var birde agrım yok diyorsun bıraksam 1 saate doguracaksın kendi kendine dediğinde sok gecirdim ya bu agrıyla dogum mu yapılır dedim bu muymus dogum sancısı dedim ben bu agrıyı her ay cekiyorum dedim belki bu yüzden ciddiye almamısındır dedi hemen acil sezeryana alıcaz dedi kızın ters olmasa cok kolay bir dogum yapardın normal bir sekilde dedi ama kız ters geliyor malesef dedi hemen oda acıldı bu işlemler fakülteden bu hastaneye 3 satte yapıldı belki o kadar oyalanılmasa duracaktı bebekler odaya girdim ameliyat kıyafetleri verdiler allahım dogum yapacaktım ben ya inanmıyorum esim işlemlerle ilgileniyor ben yanlızım odada kıyafetlerimi giydim ama koyacak bir poset yoktu teyzelerden istedim ve onlara emanet ettim kıyafetlerimi sadece dua ettim rabbim sen böyle uygun gördün böyle olacak sadece bebeklerimi bana bagısla ne olur dedim aglayarak  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: o an hissettiklerimi suanda sayfalara döksem cok uzun olur anlatması byüyüksün allahım koru üçümüzüde dedim sonra geldiler götürdüler beni ameliyathaneye nasıl aglıyorum esimlede vedalasmamıstım kimseyi görmemiştim ordaki hemsireler yoldaki kadınlar hep dua etti hemsire ne aglıyon dedi erken dogum dedim bebeklerime birsey olursa dedim kendimi hiç düşünmüyorum dedim oda kaç aylık dedi 7 dedim ooo ne korkuyorsun sen birsey olmaz dedi biz neler gördük skın krkma dedi sonra işlemler yapıldı ve ben birsey hatırlamıyorum canan hanım sesleriyle uyandım ilk sordugum soru tabikide bebeklerim oldu defelarca herkese sormusum bebklerim iyi mi diye kimi gördüysem herkesin onların iyi oldugunu söylediklerinde rahatlıyordumm ama biliyorum bana öyle diyorlardı iyi değildi onlar hissediyordum doktor sonrasında söylemişti ikisindende umudu kesmştik hele kızdan tüm dedi kalbi durdu dogunca epey bir kal masajıyla kendine getirdik dedi sükür hayatta ikiside dedi üç gün gecerse korkma dedi yatagıma getirdiler beni yattım ama aglıyordum bebeklerim yoktu yanımda o kadar zorki yanımdada yeni dogum yapmıs kadın vardı onun bebeğinin aglaması geldikçe içim yanıyordu ben onun gibi sanslı değildim kucagıma alamamıstım koklayamamıstım emzirememiştim etrafımdakiler üzülmesin diye hep güldüm konustum hiç aglamadım taki aksama kadar geziyordum sürekli bebeklerin sesini duydukca nasıl içim yanıyordu nasıl aglıyordum anlatamam annem kızım aglama deyip oda aglıyordu sen yavrularına bende sana yanıyorum ne olur üzülme diyordu ama elimde değilki boynum büküktü dogum yapmıştım ama bebeklerim yoktu ne kadar sanslıydılar kucagına alıp öpüp koklayıp emzirenler birde bunun farkında olsalar yanımda yatan kadının hiç yüzü gülmüyordu yerinde olsam dedim dünyalar benim olurdu dedim neyse kızlar hikayemiz böyle 21 gündürde ayrıyım bebeklerimden amöa sükür iyiler ya ben dokunmasamda koklamasamda  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
iyi olduklarını bilmek içime su serpiyor sükür rabbim onları bana bagısladı kızımda oglumda hayata tutundu inş daha güzel günlerinide görürüm
hamile arkadaslarım en ufak sancı ve agrıyı dikkate alıp doktora gidin

°•.ℓανιηуα.•°

cananım...  :y25:

okurken ağlattın beni  :y25:

HASRET!M S@N@

detaya daha fazla girmek istemedim cnm üzmek istemedim sizleri bebeklerimi ilk gördüğüm anı falan anlatmadımmm dua edin yeter bize inş kuzularımla cekilmiş fotolarımızıda paylasacagım burda teyzesi
hem görsen ikiside birbirinin kopyası nasıl benziyorlar anlatamam  :k06: :k06: :k06:

_inci_tanem_

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
okurken çok duygulandım gözlerimden yaşlar istemeden süzüldü :crybaby2: :crybaby2:

canancım hikayeni okurken çok duygulandım RABBİM yavrularını bağışlasın size inşallah en kısa sürede herşey çok güzel olacak RABBİM yavrularularını size bağışlasın analı babalı büyütmeyi nasip etsin YÜCE ALLAH'ım  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

Bluegirl

:y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:
rabbim bağışlasın yavrularını sana inşallah canancım  :amin:
hayırlısıyla kavuştursun sizi bi daha hiç ayrılmamak üzere  :amin:  :amin:

burcum

cananımmm :y25: ALLAH tez zamanda sağlıklı bebişlerini alıp evine gitmeyi nasip etsin :amin: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Kasım , 2012, 10:34:48
amin bitanem amin

bide bu sancı nasıl birşey canancım  :y25:  :dontknow:
senin önemsemediğin korktum sen öyle diyince ama sen özel bir dr.gittiğindede sana dememişlermiydi tehlikesi var diye falan yanlış hatırlamıyosam  :icon_scratch:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_nilgun_

Uzun zamandır giremiyordum.. Canım çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda bebişlerini evine götürürsün..

melek100lü

CANAN  ÇOK AĞLATTIN BENİ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

RABBİM ACILARINI GÖSTERMESİN SİZE BAĞIŞLASIN ONLARI İNŞALLAH  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

evet cnm doktor bana demişti rahim agızın incelmiş diye ikiz gebeliklerde olagan birseymiş hatta ilk gebelk ikiz olursa risk artıyormus alttan cok kurcalandım ben dikiş yapılması gerekti sana dedi benm agrım nasıldıkarnımın alt bölgesi sızladı dogum yapmadan önceki aksam ne yatabildim ne oturabildim ama sancı değil sızıydı böyle hatta karnıma masaj yaptım sıkısmıs bebekler gibi agrıdı kasıldı falan da büyüyor karnım dedim cünkü küçüktü karnım ikiz olmasına ragmen adet sancısıydı ilk basları gibiydi ama aksam dedim bu agrı hiç hayra alamet değil neyseki sabah kontrolüm var dedim 7 cm acık oldugundada ayakta geziyordum hatta fakülteye geldi ambulans baska yatan kadını götürüyorlardı hasta benm deyince görevli sok oldu dogum yapacak dendi bizde o yüzden onu götürüyorduk sen nasıl duruyon masallah falan dedi sen gayet iyisin dedi hatta sedyeye yatırmadılarki daha cok sallanıyor yürüyerek gel diye ambulanstat oturarark gittim ama onbesi dakika sonra doguma girdim tuhaftı yani her agrıyı ciddiye alın doktor bana ilk agrıdıgında gelsen durdurabilirdik yada ciger gelistirici iğnbe yapardık bebekler küvezde az kalırdı dedi ama hayırlısı böyleymiş
hem dogum tarihleride güzel oldu minklerimin 12.10.12 oldu