28 Nisan , 2024, 10:58:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 26 Eylül , 2012, 14:43:00
AYŞENURCUM ONCA SIKINTILI SÜREÇTEN SONRA SENDE KAVUŞTUN EVLADINA ÇOK ŞÜKÜR
evet canim cok sukur rabbim en kisa zamanda seninde yuzunu guldurur ins. :amin: :amin: :amin:

]

suzannn

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Eylül , 2012, 14:59:04
Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 26 Eylül , 2012, 14:43:00
AYŞENURCUM ONCA SIKINTILI SÜREÇTEN SONRA SENDE KAVUŞTUN EVLADINA ÇOK ŞÜKÜR
evet canim cok sukur rabbim en kisa zamanda seninde yuzunu guldurur ins. :amin: :amin: :amin:
AMİN CANIM

Sır_Çiçegi

rabbimin en büyük mucizesi herkese nasip etsin bu güzel duyguları yaşamayı inş.  :amin: :amin:

aglatıyonuz beni hep yaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

aminn duygucumm simdi dur kuzumm o gozyaslari lazim olcak az kalmis seninde :) :) :)

]

Sır_Çiçegi

yaklaştıkça ben duygusala baglıyom dalıp dalıp gidiom hayırlı dogum nasip etsin rabbim bizede inş. :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

amin canim bir avazda kurtulursunuz insss :amin: :amin: :amin:

]

melek100lü

:crybaby2: :crybaby2: Ayşenur SEN ANLATTIM SANKİ BEN DOĞURDUM  :love9: :love9: :crybaby2: :crybaby2:

NASIL ETKİLENDİM ANLATAMAM EN ÇOKDA EŞİNİN VERDİĞİ DESTEK ÇOK ETKİLEDİ BENİ  :love9: :love8: :love9:

:love9:RABBİM SEVDİKLERİMİZİN ACISINI GÖSTERMESİN İNŞALLAH  :amin: :amin: HEPİMİZE NASİP ETSİN BU GÜZEL ANI YAŞAMAYI  :love9: :love9: :love8: :love9: :love9:

kelebegimm

Âmin melekcim onun desteğiyle oldu hersey hiç ayrılmadı yanımdan o olmasa basaramazdim sanki elimi hiç bırakmadı 16 saat dilinden dua düşmedi  :love9: Rabbim beni onsuz birakmasin herseyde hep böyle yanımda  :love9: :love9:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aysenurcum bi solukta okudum  :y25: :y25: sükür kavustuk yavrularimiza okadar acilardan sonra her zaman sükrediyorum  :amin: :amin: :amin: Rabbim onlari sagliklan büyütmek nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

bu arada ben ikinciyi nasip olursa normal istiyorum  :k06: :k06: okuduklarima ragmen  :ehi: :ehi: nasip bakalim hayirlisi olsun
:nazar: :nazar:

Bluegirl

gözlerim doldu ayşenur kendi doğumlarımı hatırladım  :y25:
muhtesem bi duygu doğum anı müthiş  :love9:  :y25:  :y25:
Allah isteyen herkese yaşatsın  :amin:
rabbim minik paşana hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin acısını göstermesin inş  :amin:

kelebegimm

Aminn kzlar cok saolunnn :amin: :amin:
Gülüm ben varya suanda doğumun d sinı dahi duymak istemiyorum o kadar zor gecdi duşun ama ben kendimi hiç nazlayamadim hep ayakdaydim yanıma gelen erkek felan cok oldu gelen eşleriyle geldi yatamadim eve geldim yine aynı annem yorulmasın diye kiyamadim ee kaynanamlar bi geliodu 6 7 kişi hep erkek nereye yatiyon dikişler mahvetti o yüzden ama şimdi cok şükür cok rahatım bişeyim kalmadı hiç gecmicek saniyodum :)

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Eylül , 2012, 23:59:05
Aminn kzlar cok saolunnn :amin: :amin:
Gülüm ben varya suanda doğumun d sinı dahi duymak istemiyorum o kadar zor gecdi duşun ama ben kendimi hiç nazlayamadim hep ayakdaydim yanıma gelen erkek felan cok oldu gelen eşleriyle geldi yatamadim eve geldim yine aynı annem yorulmasın diye kiyamadim ee kaynanamlar bi geliodu 6 7 kişi hep erkek nereye yatiyon dikişler mahvetti o yüzden ama şimdi cok şükür cok rahatım bişeyim kalmadı hiç gecmicek saniyodum :)
evet o yönden zor gecirmisin ya cnm ben rahattim evimde kimse yoktu gelip gidiyolardi aslinda gelende cok durmamasi lazim sonucta yeni dogum yapmisin ins ikinciye nazlarsin kendini gerci sen istemezsin simdi  :k06: :k06: ben nedense sonrasinda cok aci cektim filan ama genede cok istiyom ikinci cocugu  :k06: :k06: :k06: sende tam iyi ol bak sende isticen bakarsin ikincileride beraber olur hayirlisi olsun  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bide senin doktorun arapmis iyi sansina gelmis  :k06: :k06: hemsireler nasildi  ??? benim doktorumda cok genc bide zenciydi  :k06: :k06: cok komikti ama genc oldugu icin hep utanmistim  :-[

seda...

bana tam 7 saat sunni sancı verdıler ölücem sandım hayatımda öyle ağrı sancı görmedim
en sonunda canım kızım bebişim kakasını yapmıs
hemen sezaryene aldılar.yanı benı doğumun acısından canım kızım kurtardı.ona mınnettarım:).):)

kelebegimm

Evet ikinciyi suanda en az bi bes sene istemiyorum efe cok huysuz geceleri uyumuyo gündüz uyuyo daha dogumu atamadan bide Efe'nin bu halleri mahvetti beni gözlerimin altı morardi ama yinede bu günlere gelebildik ya cok şükür Rabb'ime her kokusunu icime çektiğim de şükrediyorum çünkü önceki asadiklarimiz hiç kolay deildi Rabbim herkese tattırsın bu güzel duyguyu efe düzene girene kadar  ikinci cocuk fikrini aklımdan bile geçirmek istemiyorum :ehi:

]