28 Nisan , 2024, 06:10:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

rusta

Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 17:03:00
Alıntı yapılan: rusta - 31 Mart , 2012, 17:01:47
Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 16:57:20
insallah kavuscan canim ya
dun bi arkadasim ameliyatla aldi kizini kucagina oyy gozumun onunden gitmiyo ya ne mukemmel bisey butun hersey bitiyo yepyeni bir hayat
rabbim yardimcin olsun gozunu kapatip acincaya kadar kurtulursun ins. :amin: :amin:
bizede dua et canimmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ederim tabi canm etmezmiyim hiç böyle isteyen arkadaslar da aklımda hep...inşallah canm inşallah..ne güzel o kavuşmuş allah herkesi kavuştursun..inanamıyorum canm bu günleri gösterdi allah bana inşallah oğlumuda kucaklarım da tam olur..

aynen canim ya ben bu haftalara geldigime bile inanamiyorum bu aralar yine kaybetme korkusu basladi niyeyse hayal gibiydi bu gunlerrr :love9: :love9: :love9: :love9:
sukuler olsun rabbimeee :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

o haftalarda,sonrasında ve hala o korku geçmiyo canm allaha emanet miniklerimiz ..kucaklarımıza aldıgımızda hersey bitecek buna inanıyorum ve sabırsızlanıyorum inan..çok şükür canm çok şükür ki çaremiz sadece iğne..

kelebegimm

Alıntı yapılan: rusta - 31 Mart , 2012, 17:09:36
Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 17:03:00
Alıntı yapılan: rusta - 31 Mart , 2012, 17:01:47
Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 16:57:20
insallah kavuscan canim ya
dun bi arkadasim ameliyatla aldi kizini kucagina oyy gozumun onunden gitmiyo ya ne mukemmel bisey butun hersey bitiyo yepyeni bir hayat
rabbim yardimcin olsun gozunu kapatip acincaya kadar kurtulursun ins. :amin: :amin:
bizede dua et canimmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ederim tabi canm etmezmiyim hiç böyle isteyen arkadaslar da aklımda hep...inşallah canm inşallah..ne güzel o kavuşmuş allah herkesi kavuştursun..inanamıyorum canm bu günleri gösterdi allah bana inşallah oğlumuda kucaklarım da tam olur..

aynen canim ya ben bu haftalara geldigime bile inanamiyorum bu aralar yine kaybetme korkusu basladi niyeyse hayal gibiydi bu gunlerrr :love9: :love9: :love9: :love9:
sukuler olsun rabbimeee :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

o haftalarda,sonrasında ve hala o korku geçmiyo canm allaha emanet miniklerimiz ..kucaklarımıza aldıgımızda hersey bitecek buna inanıyorum ve sabırsızlanıyorum inan..çok şükür canm çok şükür ki çaremiz sadece iğne..

evet canim ya sukur senin bitti korkularin endiselerin yerini kocaman sevgi alacakkk :love9: :love9: :love9: :love9:
evet iyiki bu igneleri bulmuslar ya hergun ua ederek ayetel kursiyi okuyarak vurunuyorum rabbim caresini verdin yarida birakma diyorum ins. bende songunlerime gelirim hemen sizi gordukce bi an once gelsin iytiyorum yaa :love9: :love9: :love9: :love9:

]

xxcansuxx

nil,seda yeni okudum hikayelerinizi...
hepsi ayrı ayrı güzel özel hikayeleriniz  :love9: :love9:
çokda güzel anlatmışsınız bebişlerinizle mutlu olun daima...
Allah isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin:

KONYALI

masallah sıze nılım...valla o gunlerım geldı aklımada gercekten anne olmak bır kadının hissedebileceği en özel şey...cenabı allahım isteyen butun kadınlara yasatsın bu duyguyu :amin: :amin: :amin:

melek100lü

NİL ÇOK GÜZEL ANLATMIŞSIN ÇOK DUYGULANDIM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:İNŞALLAH BİZLEREDE NASİP EDER  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcim cnm benim bende bi solukta okudum ne güzel anlatmisin  :love7: :love7: hic konusamadik duru hanimdan firsat bulunca gel konusalim özledik sizi  :opucuk: bu arada senin agrin oldugu halde yürüten agri kesici vermeyen hemserilere cok kizdim yuh yaa  :caca: :caca: :caca: bana kac serum taktilar agri kesici verdiler genede ilk gün kaldirmadilar ne kadar acimistir ama olsun kizin geldiye kavustunya hepsi gecer  :opucuk: kendine ve duru prensese cok iyi bak gsrz  :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

DoctorGunel

NIL CANIM,OKUDUM COK DUYGULANDIM...COK SUKUR MELEGIN KOLLARINDA CANIM...DARISI BIZLERE INSALLAH...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

HASRET!M S@N@

bir hasret daha sona erdi
rabbim herkese nasip etsin inşşşş
nilcim bebeğininde ömrü uzun bahtı güzel olsunn
hep mutlu olun cünkü sende cok bekleyip cok fedakarlıklar
yaptın minnosuna kavusmak için cok sabrettin
allahım sizi hiç ayırmasın

Nezo

susanna

nilcim massallah sanada duru melegede ne guzel anlatmissin insallah bundan sonraki zamanlarinizda sikintisiz bol sutlu ve uykulu gecer
darisi tum bebis isteyenlerin basina

MASAL ILGIN

benim doğum hikayemde;

16 mart cuma günü artık bebeğimin hareketleri azalmıştı ters bişeyler olduğunun farkındaydım ama yorgunluktan felan sanıyordum kızımda hastaydı sürekli onunla ilgileniyodum dinlenemiyordum ondan zannettim 10 tane çikolata yememe rağmen hareket yoktu vardı ama azdı tabi bende yorgunluktan diye üstünde durmadım ama içimdeki şüphede geçmedi
ertesi gün sabahtan beri hareket yoktu artık karnıma bastırıp ses verrr oğlum diyodum  :k06: :k06: ama hareket yoktu karnıma cdler koydum hoplayıp zıplıyodum çikolata yiyodum solum sağıma yatıyodum ama yok yok yok

öğlen eşimi aradım kızı hazırladım ve hastaneye gittim hastaneye giderken ağlıyordum çünkü bişey olduğunu hissetmiştim daha 26 haftalıktı bebeğim çok küçüktü çünkü hastaneye gittim kızımı bırakacak kimsemde yoktu beraber muayeneye felan girdik saolsun doktorlar ilgilendi masalla sonra ultrasyona girdim o sırada doktor geldi vizite gittiler neyse sonradan tekrardan ultrasyona girdim bişey göremediler iyi gibiydi yada bana öle gelmişti tansiyonuma baktılar 14/9
hemen idrar istediler idrarda protein çıktı beni apar topar tekrar ultrasyona aldılar bebeğin kalp atışlarını dinledikleri an ben ağlamay başladım çünkü çok yavaşlamıştı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
sonra beni nst ye bağladılar ki artık kalp atışları nerdeyse yok gibiydi bebeğe giden damarlar tıkanmış bebek beslenmiyomuş  :caca: :caca: :caca: gene preeklemsi hastalık laneti beni bulmuştu  :caca: :caca:

o sırada babam aradı baba beni ameliyata alacaklar galiba dememe kalmadı tlf kapattı anakaradan çıkıp geldiler o sırada eşime haber vermiş babam oda apar topar geldi bu sırada masal durmuyor acıktı uykusu geldi benim halimi gördü zaten çocuk üzüldü
bana hemen oksijen maskesi verdiler karnımda nst bebeğin kalp atışlarını dinlemeye çalışıyolar o kadar azalmıştı ki artık kızımı yanıma yatırdılar yeni doğan yoğun bakımı aradılar 26 haftalık bebeğimiz gelecek kuvez varmı diye ama ben nasıl ağlıyorum kızım göğsüme yattı oda ağlıyor benimle birlikte

eşim geldi kızımı götürdü o sırada beni doğuma hazırladılar kızım geldi en son onu görmek istiyorum dedim bana bir sarıldıki anlatamam oda anlamış gibiydi ben apar topar doğuma gittim herkesi aramış eşim herkes yolda ama kimse çocuğun canlı doğacağını düşünmemiş doktorlar bile

doğuma götürdüler ben genel anestezi diyorum doktor yok dio en sonunda uzun zamandır bişey yiyip içmediğime ikna edince genel anestezi oldum gerisini hatırlamıyorum zaten

doğumdan çıktıktan sonra ayıldığımda ilk sorduğum oğlum oldu ama doktor bebek umduğumuz gibi çıkmadı durumu çok kritik makineye bağlı yaşam savaşı veriyor dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ve oğlum 11 gün hayata tutunmaya çalıştı ama artık son gün nefes alamamış iyice morarmaya felan başlamış hatta ve melek olup uçtu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :y25:

kelebegimm

canim benim :y25: :y25: :y25:
aglayarak okudum cok kötü oldum :'(
melegin sefaatcin olsunn :amin: :amin:
rabbim tekrar saglikli bi bebek nasip etsin kizina uzun ömür versin :amin: :amin: :amin: :amin:
basin sagolsun :opucuk: :'(

]

gökçe58

çok kötü oldum okurken gözlerim doldu rabbim sabır versin kzını size bağışlasın. cennette sizi bekleyen meleğiniz var.

Aytii

:y25: :y25: :y25:

offf yaaa Allahım sabır versin Deniz  :'( :'( :'(

CAN TANEM

Şimdi öğrendim deniz Rabbim sabır versin kızına uzun ömürler versin  :y25: :y25: :y25: