28 Nisan , 2024, 00:03:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

Balböceği

Gül'üm valla heyecanlı heyecanlı okudum çok güzel anlatmışsın  :love9:

Rabbim seni kuzundan hiç ayırmasın  :amin:

Ne zorluklarla dünyaya geliyor Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin. :amin:

Tekrar gecmis olsun, gözün Aydin.  :flowers: 

__nil__

maşallah gülcüm ne güzel sağlıkla kavuşmuşsunuz kızınla.allah sizleri hiç ayırmasın inş.darısı bizlerin başına

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar  :opucuk: evet cnm anne olmak kolay deil ama her aciya uykusuzluga deger iyiki anne olmusum  :love7: :opucuk: nilcim cok az kaldi cnm sanada eskisi gibi sohbet edemiyoz ama takip etmeye calisiyom yakinda insallah sende dogum hikayeni paylascan  :opucuk: :love9:
:nazar: :nazar:

Aytii

Gül çok güzel bir duygu değilmi çok güzel ifade etmişsin  :opucuk:

Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bebişlerimizi  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

gülüm tatlım çok güzel anlatmışsın heyecanla okudum

Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin.  :amin:

gecmis olsun   :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

gül canım benm cok güzel anlatmısın  :love9: :love9: :love9:
allahım bebeğinin bahtını güzel ömrünü uzun etsin

FeHi

Geçmiş Olsun Gül Çok güzel alatmışsın  :) Allah yavrunu sağlıkla sıhhatle hayırla büyütmeyi nasip etsin :)

suzannn

gül sonunda kavuştun tam süpriz meleğine maşallah allah uzun ömür versin meleğine

Nezo

Gülüm  :opucuk: Gülümseyerek Ve Gözlerim Dolu Dolu Olarak Okudum Hikayeni Duygularını Çok Güzel İfade Etmişsin Sağlıkla Büyüt Ecrin' imizi İnşallah Allahım hiç Ayırmasın Sizi  :love9: :love9:

kelebegimm

masallah prensesee
hersey cabucak oldu bitti valla gulumm
senin süpriz yumurta hemen geldi hemende dogdu rabbim nazarlardan korusun
yerimize kokla kuzumuu  :love9: :love9: :love9: :love9:

]

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Şubat , 2012, 22:51:58
aklimdayken bende süpriz yumurtama süpriz bi sekilde nasil kavustugumu anlatayim  :love7:
gecen hafta cumartesi günü gece 1de filan sanci gelmeye basladi ama sasirmamistim son zamanlar hep sancim oluyodu burdada bilenler bilir paylasmistim hatta 5gün hastanede bile yatmistik  :k06: neysem sancim cogalmaya basliyo bide belime vuruyodu kasiklarimdada batma gibi bi aci oluyodu ben sakindim ama esim hadi gidelim hasteneye dedi durdu yok dedim gene yalanci sancilardir diye neysem saat 2ye kadar bekledim gecmedi esimlen aldik hastane cantamizi hastaneye gittik hemen nst ye girdim sanci cikti sen bu gece kal yarin büyük doktor gelince senlen konusur belki tarihi öne cekerler dedi bide ultrasyon yapti kizim hala dönmemis kilosunuda 3.300gr tahmin etmisti.acilma var dedi 2cm  :-ooo odaya aldilar beni uyucam uyuyamiyom sabaha kadar bekledim esimde eve gitmisti bizim burda yaninda kalmasi yasak keske yanimda olsaydi.sabah oldu sancim vardi hemde kizim kafasiylan bastiriyo nefes zor aliyodum hemen doktorun yanina gittim.kontrol etti dedi hemen alalim bebegi  :-ooo ben sok oldum sonra sordu kahvalti ettinmi dedim az bisiler yedim ozaman saat 14de alcaz seni bisey icme yeme dedi ok dedim sonrasinda hemen esimi aradim gel kizim ins bugün gelcek dedim oda sok oldu  :k06: sonrasinda bütün aile geldi yada sülale diyelim  :laughing7: saat 13de hemsireler geldi beni giyinmem icin elbiseyi verdiler bi sivi icirdiler sonra iceri aldilar esimde yanimdaydi  :love7: heyecanliydim korkuda vardi birazcik karisik duygular icindeydim  :love7: ameliyathaneye geldim serum taktilar sonra igneyi vurdular belimden asagi sicak bisiler gezdi sonra hissetmedim zaten esim yanima geldi önümü kapattilar ve baslamistilar ama ben hic dinlemiyodum onlari esimlen konusuyodum bi kac dk sonra karnima bastirdilar yattigim masa sallandi veeeeeeee kizimin aglama sesini duydumm  :love8: o agladikca bende agladim simdi bile cok duygulandim hic unutmam o ani  :y25: :y25: :y25: hemen kizimi havluya sarip yanima verdiler esimlen soktaydik sanki rüyaydi yanimda olan bizim kizimizdi artik bütün acilar bitmisti ve biz mutlu sona ermistik  :love9: :love9: sonrasinda kizimi aldilar esimlen ikisi gitti benide yarim saat ayilmam icin beklettiler dua ettim zaman gecsinde hemen kizimi görüyüm diye sonra yukari ciktim bütün sülale bana el salladi  :k06: odaya geldik esimlen kizim ordaydi esimin kucaginda sonra hemsire aldi gögsüme koydu kizimi koklastik ilk defa  :love8:

ins güzel anlatmisimdir simdiden okudunuz icin tskler  :flowers: :flowers: :flowers: Rabbim bekleyenlerede nasip etsin bu güzel duyguyu hamis arkadaslarimda sagliklan kucaklarina alsin bebislerini  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

Teşekkürler. Bizde zamanı geldiğinde anlatırız böyle güzel duyguları inşallah daha çok var gerçi benim mayıs sonu gibi tahmini doğum vaktim şimdiden çok heyecanlıyım. Burda okuduklarım anne ile bebeğin kavuşma anı çok etkileyici.

Rabbim bebeğine ve size hayırlı ve uzun ömürler nasip etsin inşallah.

sweetrose25

canım gerçekten çok seri ve bi o kadarda güsel anlatmışsın inş bizde burada doğum hikayelerimizi anlatırız zamanı gelince :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Şubat , 2012, 08:25:59
Gül çok güzel bir duygu değilmi çok güzel ifade etmişsin  :opucuk:

Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bebişlerimizi  :amin:

hemde nasil inan bu yasima kadar yasadigim en güzel seydi diyebilirim  :love9: :love9: insallah bidakinede normal dogum olur onuda yasarim  :k06: :k06: yoksa icimde kalcak  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Şubat , 2012, 08:38:06
gülüm tatlım çok güzel anlatmışsın heyecanla okudum

Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin.  :amin:

gecmis olsun   :flowers:
saol cnm cümlemizin insallah  :amin: bende sizinkileri büyük heyecanlan okumustum sira sükür banada geldi  :amin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hepiniz saolun kizlar  :opucuk: bende sabirsizliklan siradaki hamislerin hikayelerini beklicem  :love9: Rabbim kolayliklan ve en önemlisi sagliklan kucaginiza almayi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :opucuk: