28 Nisan , 2024, 19:59:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ocak , 2012, 16:38:40

ah canan ya, normal dogum yapanlar bunlari iyi anlarlar  :ehi: :ehi: :ehi:

plates topu geldi aklima..........  :ehi: :ehi: :ehi:

ne platesi kızzzz seni topun üstüne mi çıkardılrdı yoksa  :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ocak , 2012, 16:28:38
demet yazını okuyunca duygulandım benim son 3-4 cm lik açılmayı beklerken çektiğin sancılar geldi aklıma bende resmen doğum odasını inlettim onda da ebeler hemş yanıma uğramadılar birde çok bağırmadın dediler  :k06: :k06: onlar çok alışıklar sanırım bağrışlara  :k06: :k06:

çok şükür kızına sağlıkla kavuştun ya unutuluyor dimi sancılar... gerçekten derlerdi normal doğumdaa çıkana kadar çekersin sonr çıkınca rahatlarsın diye çok inanmazdım  :suclu: :suclu: ayyy benim ailem yoktu ya ben bir ara ağladım doğum odasında yalnızım diye orda  hizmetli bayan Allah var yalnız değilsin demişti  :y25: :y25: demet senin annenler yanında destek olsalarda içleri gitmiş anne işte  :love9: :love9: şu annenle olan diyaloğun bitirdi beni  okurken  :y25: :y25:

canım gerçekten insan o an daha iyi anlıyor, annelerimiz ne acılarla doğurmuşlar bizi, ne kadar kıymet versek az onlara  :love9:
kıyamam anacığım elimi hiç bırakmadı  :y25: her sancıda annem annem dedikçe gözyaşları ellerimizin üzerine damladı  :y25:
elimden bişey gelmiyo kızım, keşke ben çeksem senin yerine dedi ben dayanamıyorum annem dedikçe  :y25: :love9:

şimdi de torunu kucağında çok şükür, ondan mutlusu yok  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Ocak , 2012, 16:57:42
demet yazını okuyunca duygulandım benim son 3-4 cm lik açılmayı beklerken çektiğin sancılar geldi aklıma bende resmen doğum odasını inlettim onda da ebeler hemş yanıma uğramadılar birde çok bağırmadın dediler  :k06: :k06: onlar çok alışıklar sanırım bağrışlara  :k06: :k06:

çok şükür kızına sağlıkla kavuştun ya unutuluyor dimi sancılar... gerçekten derlerdi normal doğumdaa çıkana kadar çekersin sonr çıkınca rahatlarsın diye çok inanmazdım  :suclu: :suclu: ayyy benim ailem yoktu ya ben bir ara ağladım doğum odasında yalnızım diye orda  hizmetli bayan Allah var yalnız değilsin demişti  :y25: :y25: demet senin annenler yanında destek olsalarda içleri gitmiş anne işte  :love9: :love9: şu annenle olan diyaloğun bitirdi beni  okurken  :y25: :y25:

canım gerçekten insan o an daha iyi anlıyor, annelerimiz ne acılarla doğurmuşlar bizi, ne kadar kıymet versek az onlara  :love9:
kıyamam anacığım elimi hiç bırakmadı  :y25: her sancıda annem annem dedikçe gözyaşları ellerimizin üzerine damladı  :y25:
elimden bişey gelmiyo kızım, keşke ben çeksem senin yerine dedi ben dayanamıyorum annem dedikçe  :y25: :love9:

onların haklarını ödeyemez işte ama ben dün annemin kalbini kırdım yok yere nasıl içimden tutuyor şimdi çok korktum lohusalık sendromuna girdimde ondan mı kalbini kırdım ya böyle devam ederse diye ama çok şükür iyiyiz keyfimiz iyi ana-kız... dünü keşke yaşamasaydım  :y25: :y25:

maşaallah canım Allah ayırmasın  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ocak , 2012, 16:49:48

yaaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

sancilara dayanamiyordum, hemseri cik dedi yok dedim baktim iyice artti

bende ciktim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ocak , 2012, 17:01:50
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ocak , 2012, 16:49:48

yaaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

sancilara dayanamiyordum, hemseri cik dedi yok dedim baktim iyice artti

bende ciktim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

faydası oldu mu bende 2.ye plates topu götüreyim benim nefesim kesiliyordu sancıda bayılacağım sandım meğer yanlış nefes alıp veriyormuşum kendimi sıkıyormuşum  :k06: :k06:

ya eda o göbekle o plates topuna nasıl çıktın gözümün önüne geldi de  :ehi: :ehi:

Balböceği

bildigin plates topu  :k06: yukarida tutuna bilecegin ip, ip ince 0lur ona kumas sarmislar  :ehi:

normal oturuyon. tabiii ayakta geziyonnn heryere bez serdiler sular seller dokuluyor  :ehi:

oturdum bayagi bi sanci cektim yardimcida oldu ha  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ocak , 2012, 17:11:55

bildigin plates topu  :k06: yukarida tutuna bilecegin ip, ip ince 0lur ona kumas sarmislar  :ehi:

normal oturuyon. tabiii ayakta geziyonnn heryere bez serdiler sular seller dokuluyor  :ehi:

oturdum bayagi bi sanci cektim yardimcida oldu ha  :ehi:

demek etkili oluyor olmasa şiş göbekle nie çıkarsınlar dimi...
vayyy be sizin orda normal doğum sonrası oturmak rahat olsun diye simit veriyorlarmış birde

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ocak , 2012, 17:01:06
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Ocak , 2012, 16:57:42

onların haklarını ödeyemez işte ama ben dün annemin kalbini kırdım yok yere nasıl içimden tutuyor şimdi çok korktum lohusalık sendromuna girdimde ondan mı kalbini kırdım ya böyle devam ederse diye ama çok şükür iyiyiz keyfimiz iyi ana-kız... dünü keşke yaşamasaydım  :y25: :y25:

maşaallah canım Allah ayırmasın  :amin: :amin: :amin:

amin canım hiçbirimizi ayırmasın Rabbim  :amin: :amin:
canım olur öyle arada bir, devamlı beraber olunca mutlaka kırıcı şeyler söyleyebiliyoruz ama onlar anlıyorlar, dediğin gibi lohusalıktan birazda... onlar da yaşamışlar, anlarlar canım  :opucuk:

Balböceği

her konfor vardı ama simiti anlamadım  :k06:  

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ocak , 2012, 18:04:41

normal doğumda oturamıyorsun ya onun için ortası boş yastık mı ne işte simit diyorlar ondan veriyorlarmş poponun altına koyup rahat oturuyormuşsun acımıyormuş dikişler  :k06:

HAYAT29

Kızlar bende plates youna oturmuştum ağrıları hafifletiyor açılmayı kolaylaştırıyor ben yatarak daha zor çekmiştim agrilari

YAĞMUR DAMLASI

canım hikayen benide ağlattı..ne güzel kavuştun kızınna bende kavuşmak istiyorum artık

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: YAĞMUR DAMLASI - 20 Ocak , 2012, 20:48:01
canım hikayen benide ağlattı..ne güzel kavuştun kızınna bende kavuşmak istiyorum artık

inşallah sen de kolaylıkla ve sağlıkla kavuşursun meleğine  :amin: :amin:
Allah yardımcın olsun canım  :amin:

YAĞMUR DAMLASI

sağol canım inşallah nazlı kızım ipeğim seni bekliyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ocak , 2012, 18:06:35
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ocak , 2012, 18:04:41

normal doğumda oturamıyorsun ya onun için ortası boş yastık mı ne işte simit diyorlar ondan veriyorlarmş poponun altına koyup rahat oturuyormuşsun acımıyormuş dikişler  :k06:
evt evt var simdi hatirladim hem altina hemde kucagina koyup oglani emzirmeye yardimci oluyor  :k06: