28 Nisan , 2024, 00:19:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

suzannn

DEMETÇİM ÇOK ŞÜKÜR ÇOK ZORDA OLSA KAVUŞTUN KIZINA DUYGULANDIM RABBİM SİZİ AYIRMASIN ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH İPEK KIZINA

Nezo

Demet  :y25: Çok Şükür Canım Kavuştu Yavruna Gözlerim Dola Dola Okudum Hamilelik Beni Sulu Gözlü Yaptı Allahım Ayırmasın Seni Yavrundan İnşallah  :nazar: :nazar: Darısı Başımıza Artık  :icon_pale:

<<<betty>>>

çok teşekkür ederim kızlar  :opucuk:

nilcim, nezcim inşallah darısı sizin başınıza, sağlıkla kolaylıkla kavuşursunuz inşallah meleklerinize  :amin:
suzanım Rabbim sana da en kısa sürede sağlıklı hayırlı bir gebelik nasip etsin inşallah  :amin:

GELSQMİNQ

demet nasıl ağlattın beni anlatamam  doğumdan korkan ben sonundaki o büyük aşk için sizin sayenizde nasıl bir güç alıyorum anlatamam rabbim hamile arkadaşlarımı ve beni bi avazda kurtarsın olmayan isteyen herkese nasip etsin rabbim bu mübarek günde

KasrıCinan

demetim doğum anında neler yasadığın az çok biliyorum.seninle mesajlastıkca benim canımın nasıl yandığını söylemistim.ama simdi detaylı okuyunca indirdim çeşmeleri :crybaby2:
ALLAH'IM SİZE BAĞIŞLASIN MİS KOKULUNU.
SAĞLIKLI SIHHATLİ HAYIRLİ İMANLI İHLASLI SALİHA EVLAT EYLESİN :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

demetcim hikayeni okurken agladım  :y25: :y25: :y25:
LLhım size sağlık ve kızınla gecirecegin uzun ömürler versin hep mutlu olun inş

Balböceği

Demet harikasin canim  :opucuk: macerani buyuk bir zevkle okudum  :love9:
gozlerim doldu  :y25: sen anlattin ben kendimi okudum  :k06:
Rabbim yavrunu sana bagislasin  :amin:

rusta

demetçm yüreğim hop hop tu okurken bende tutamadm gözyaşlarımı inan ama çok şükür kavuştun meleğine hayrlısıyla varsın geç gelsn sağlıkla geldiya..allah bana ve diğer arkadşlarıma da kolay ve hayrlı doğumlar nasip etsin  :amin:

ORNA

okurken sanki o anları sen yaşarken yanındaymışım gibi hissettim gerçekten çok duygulandım gerçekten anne olmak çok zormuş allahım uzun ömürler versin annelerimize  :amin: :amin: :amin: nazlı kııznla bir ömür boyu mutlu olun canım  :love9: :love9: :love9: inşallah darısı bizim başımıza bizde yazarız inşallahh birgün dogum hikayemizi  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

allahım bu yazıları okuyan ve keske bende anne olsamda böyle maceralarımı yazsaydım diye içinden geciren herkese nasip etsin eminim bebeği olmayan herkes bunu içinden gecirmiştir inş hepimizin dileği gercek olur allahımmmmmmmm

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 15:35:07
allahım bu yazıları okuyan ve keske bende anne olsamda böyle maceralarımı yazsaydım diye içinden geciren herkese nasip etsin eminim bebeği olmayan herkes bunu içinden gecirmiştir inş hepimizin dileği gercek olur allahımmmmmmmm
amin canım insan içinden geçirmezmi sanki o anı yaşıyor gibi oluyor insan

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 20 Ocak , 2012, 15:40:02
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 15:35:07
amin canım insan içinden geçirmezmi sanki o anı yaşıyor gibi oluyor insan
aminnnn  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

demet yazını okuyunca duygulandım benim son 3-4 cm lik açılmayı beklerken çektiğin sancılar geldi aklıma bende resmen doğum odasını inlettim onda da ebeler hemş yanıma uğramadılar birde çok bağırmadın dediler  :k06: :k06: onlar çok alışıklar sanırım bağrışlara  :k06: :k06:

çok şükür kızına sağlıkla kavuştun ya unutuluyor dimi sancılar... gerçekten derlerdi normal doğumdaa çıkana kadar çekersin sonr çıkınca rahatlarsın diye çok inanmazdım  :suclu: :suclu: ayyy benim ailem yoktu ya ben bir ara ağladım doğum odasında yalnızım diye orda  hizmetli bayan Allah var yalnız değilsin demişti  :y25: :y25: demet senin annenler yanında destek olsalarda içleri gitmiş anne işte  :love9: :love9: şu annenle olan diyaloğun bitirdi beni  okurken  :y25: :y25:

Balböceği

ah canan ya, normal dogum yapanlar bunlari iyi anlarlar  :ehi: :ehi: :ehi:

plates topu geldi aklima..........  :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

çok teşekkür ederim kızlar  :opucuk: :opucuk:

Allah hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın, hayırlı evlat eylesin hepsini.
Rabbim olmayanlara da aratmadan,en kısa zamanda sağlıklı gebelikler nasip etsin ve herkese tattırsın bu güzel duyguyu  :amin: