27 Nisan , 2024, 10:15:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğimi kaybettim

Başlatan KasrıCinan, 13 Aralık , 2010, 18:24:00

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

benim için dua edin bebeğim 15 gün olmuş öleli.bana doktorum 3 haftadır boş gebelik bebek yok derken bugün bebeğimin olduğunu ve ölü olduğunu öğrendim.bugün öğlen kendi doktoruma gittim bebek yok kese boş dedi.madem alttan bakın bide dedim yine yok kürtaj dedi ben bekleyeceğim dedim.çıktık sonra esim hemen uzman bi doktor bulmus aksam 5 de ona gittik ve kızım senin bebeğin var ama ölmüs dedi.senin bu zamana kadar kanaman olmadımı dedi,içerde büyük iç kanaman olmus dedi resmen 2 kese ikiz gebelik gözüküyor dedi.yani 15 gün olmus ve kanama çok olmus icerde,bebeğimi kaybettim.ve geri bi doktorun anlamaması yüzünden yarın kürtaj olacağım benim için dua edin,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

SiRiNe

canim sanirim diger bir konuda bebegim 15 gun geride gidiyor demistin hatirliyorsam.

Hayirlisi olsun insaallah rabbim sana yakinda hayirli saglikli bir evlat verir.

bir daha yasatmasin rabbim.

insaallah sana sefaatci olucak ahirette bebegin.

gecmis olsun

βαlκιz

çok geçmiş olsunn ya çok üzücüüü
nasıl anlamadı o doktor
kanaman olmadımı seninn
geçmiş olsunn canım
cennette bekleyen bebeklerin var artık :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM ÇOK ÜZÜLDÜM YAA. :'( FORUMDA NE KADAR ÇOĞALDI SON GÜNLERDE BÖYLE ÜZÜCÜ HABERLER   :'( :'( :'(
TATLIM BUNDADA VARDIR BİR HAYIR.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN VE DAHA SAĞLIKLI BİR GEBELİK YAŞARSIN  :amin: :amin:   :opucuk: O SALAK DOKTORADA YUH YANİ   :violent1: :violent1: :violent1:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

KasrıCinan

her hafta gittim ultrasona aldı ama karından.bugünde göremeyince madem alttan bakın dedim yine göremedi.onu bırak kanama olduğunu bile söylemedi.ama bu gittiğim doktor hemen gördü ve çok olmus öleli kanaman artmıs her an baslar düsüğün yarın gel kürtaj edelim dedi.rabbim bi daha yasatmaz insallah.yıkıldım resmen.ailem üzülecek diye ağlayamadım bile gözümden yas düsecek sıkıyorum kendimi.dua edin benim için çok koruyorum ne olacak yarın bakalım,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Canım çok geçmiş olsun inan çok ama çok üzüldüm. Yarın hayırlısı ile geçer inş. Rabbim tez zamanda tekrar sağlıklı bir bebek nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm bende 1bucuk ay önce bebegimi düsürdüm benimde kanamam olmamisti.sonrasinda kürtaj olmustum :y25: allah kimseye yasatmasin :amin: zor bi durum gercekten yasayan biri olarak seni iyi anliyorum.insallah gene hamile olcaz  :amin: gercekten bu aralar cok düsük yapan var nedendir acaba  :dontknow:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kürtaj icinde korkma iyi bi doktor yaparsa hic bisey olmaz.zaten tam narkoz yapiyolar uyuyosun kalktiginda bitmis oluyo 15dk filan sürüyo.sonrasindada adet sancisi gibi agrilar oluyo okadar.allah yardimcin olsun  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Aralık , 2010, 18:39:44
gecmis olsun cnm bende 1bucuk ay önce bebegimi düsürdüm benimde kanamam olmamisti.sonrasinda kürtaj olmustum :y25: allah kimseye yasatmasin :amin: zor bi durum gercekten yasayan biri olarak seni iyi anliyorum.insallah gene hamile olcaz  :amin: gercekten bu aralar cok düsük yapan var nedendir acaba  :dontknow:
çok sağolun yasayan daha iyi bilir insallah en kısa zamanda kalırız tekrar.nedenini biliyorum herseyi duyup etkileniyoruz ya bana da olursa diyoruz.her gün korku çekiyoruz ben sahsen öyleydim basıma geldi.çok merak iyi olmuyor.doruk arkadasamız da ben çok taktım ya düsük olursa diye korktum basıma geldi dedi.bende öyle.lütfen çok takılmayın çok ilgilenmeyin bebek konusunda.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Aralık , 2010, 18:42:07
kürtaj icinde korkma iyi bi doktor yaparsa hic bisey olmaz.zaten tam narkoz yapiyolar uyuyosun kalktiginda bitmis oluyo 15dk filan sürüyo.sonrasindada adet sancisi gibi agrilar oluyo okadar.allah yardimcin olsun  :amin:
sağol arkadasım çok korkuyordum kürtaj olmakan bu son gittiğim doktor baya uzmanmıs çok sağolun hepiniz.siz böyle seyler yasamayın insallah.

ırmak_begüm

canım çok ama çok üzüldüm...cennette seni bekleyen bi meleğin var en azından böyle düşünde bi parça mutlu ol...
rabbim tekrar hayırlısıyla nasip etsin inş. :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımmmmm ..bende kaç gundur senı arıyorum tatlım okadar üzüldümki anlatamam Rabbim sabır ve güç versin .hayırlısıyla sağlıklısıyla tekrar hamıle kalmayı nasip etsın canım benim dualarım senınle :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  :amin: :amin:

ALLAH BIR DAHA YAŞATMASIN BOYLE ŞEYLER  :amin: :amin:

KURTAJDAN KORKMA BAYILTIYORLAR HIC BISEY HISSETMIYORSUN  :'( :'(

KasrıCinan

hepinizden ALLAH razı olsun.dualarınız yeter.ben yasadım siz yasamayın insallah.çok sükür azda olsa bu sevinci yasadım buna seviniyorum.allahım bu kadar nasip etti ya şükür ne diyeyim tekrar sağolun.

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 13 Aralık , 2010, 18:24:00

benim için dua edin bebeğim 15 gün olmuş öleli.bana doktorum 3 haftadır boş gebelik bebek yok derken bugün bebeğimin olduğunu ve ölü olduğunu öğrendim.bugün öğlen kendi doktoruma gittim bebek yok kese boş dedi.madem alttan bakın bide dedim yine yok kürtaj dedi ben bekleyeceğim dedim.çıktık sonra esim hemen uzman bi doktor bulmus aksam 5 de ona gittik ve kızım senin bebeğin var ama ölmüs dedi.senin bu zamana kadar kanaman olmadımı dedi,içerde büyük iç kanaman olmus dedi resmen 2 kese ikiz gebelik gözüküyor dedi.yani 15 gün olmus ve kanama çok olmus icerde,bebeğimi kaybettim.ve geri bi doktorun anlamaması yüzünden yarın kürtaj olacağım benim için dua edin,
DUALARIM SENİNLE CANIM BENİM ALLAH KOLAYLIKLA ATLANMANI NASİP ETSİN