ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ Selcan da Bebişlerini Kucağına Aldı

Başlatan Demet_dk, 13 Aralık , 2010, 17:33:03

« önceki - sonraki »

Demet_dk

10 ARALIK SAAT 8 DE ACİL DOĞUMA ALINMIŞ

KÜÇÜK AŞK MELEKLERİ ACELECİ DAVRANMIŞLAR  :nazar:

ŞUAN KÜVEZDELERMİŞ

İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA İYİLEŞİR VE ÇIKARLAR SELCANCIM
SENDE BEBİŞLERİNİ DOYA DOYA KOKLARSIN

TEBRİK EDERİM GEÇMİŞ OLSUN
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AŞKIMCIM SCS

βαlκιz

:hello2: :hello2: çok sevindim merak ediyordum bendee
forumun ikizleri çogaldıı  :muzz:
allah analı babalı büyütsün
inşallah küvezde fazla kalmalarına gerek kalmaz :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :hieyt: :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo VALLA ÇOK ŞAŞIRDIM.ERKEN DEĞİLMİYDİ  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

SELCANCIM GÖZÜN AYDIN TATLIM.  :flowers: RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP EDER İNŞALLAH.  :amin:

NE ZAMANDIRDA MERAK EDİYORDUM SENİ.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDADA MELEKLER KÜVEZDEN ÇIKARLAR  :amin: :amin: :amin:

KOCAMAN ÖPÜYORUM SENİ VE MELEKLERİNİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

SiRiNe

ikizlerrr hosgeldinizzzzzzzzzz :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

selcancim cok sevindim canimmmmmmmmmm

ALLAH anali babali buyutsunnnnn

gözun aydin olsunnnnnnn

insaallah kisa zamanda kuvözden cikarlar  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SELCANIM GOZÜNÜZ AYDIN OLSUN  :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

BENDE SENI SORUYORDUM ARKADAŞLARA DEMEK DOGUM YAPMIŞSIN OLEYYYYYYYYYYYY   :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

YİĞENLERİMİ ÇOK MERAK EDIYORUM SENIDE KUZULARIMIDA ÇOK OPUYORUM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ırmak_begüm

hayırlı uğurlu olsun...Allahım ana babalı büyütsün canım :muzz: :nazar:

miray

TEBRİK EDERİM SELCAN
COK GEÇMİŞ OLSUN
HOSGELMİŞ MİNİKLER  :nazar:  :nazar:  :nazar:
BİRAZ ACELE ETMİŞLER AMA OLSUN İNŞ BİAN ÖNCE KÜVÖZDEN CIKARLAR

Lă_Tăhzen!

ayy canımm yaa demek meleklerin erkenden geldiler tebrik ederim çok sevindim Allah analaı babalı buyutmeyi nasip etsinn sanada geçmiş olsunn  :flowers:

мiŁenα.

Tebrik ederim hayırlı olsun.

Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin..

:love9: :love7: :love9:

♥ღвüşяαღ♥

hayırlı olsun canım benim rabbim analı babalı büyütsün :amin:

**Gül**

Tebrik ederim Selcan. Allahim anali babali buyutsun insallah  :amin: :amin: En kisa zamanda bebeklerinle saglikli bir sekilde evinize gecersiniz insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Selcancim gözün aydin  :opucuk:
allah uzun ömürler versin Bebislerineeeeeeee  :amin: :amin: :amin:

Kis bebekleride amma erkenci oldular heee  :k06: :k06: 
Benim bücür açilisi yapti pesinden erken gelen gelene  :k06: