kızlar ocak ayı da bizim ayımız olsun mu ozaman burda buluşalım

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 12 Aralık , 2010, 23:00:17

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Ben de aralık ayında bekledim ama olmadı İnşalla ocak ayı bizim ayımız olur.hepinizle burda buluşmak isterim

HASRET!M S@N@

Yaseminnn

İnş canım ya inş ocakta hamiş olursunuz  :amin: bende aralık bekleyenlerdenim bakalım   :icon_scratch:

esraörs

inşallah kızlar ocak ayı yenı yıl hepımıze ugurlu gelır.bende bugun 15gunluk sogan kurune basladım.ender sarac yazısında yazmıs hamıle kalmak ıstıyenler sogan kuru ardından ıncır kuru yapsın dıye ama ben sadece sogan kuru yapıcam.Once Allahtan sonra sogandan ınsallah ocakta hamıle kalırım :amin:

HASRET!M S@N@

BU AY YİNE KLOMENE BASLADIM BENDE AYRICA FOLİK ASİTTE İÇMEYE BASLADIM HAYIRLISI OLSUN BAKALIM

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Selamın aleyküm herkeze hepiniz iyisinizdir inşallah. Kızlar bende ocak ayı bizim olsun diyenlerdenim :) aralık ayı istedik bebiş olmadı nasip kısmet ocak ayına inşallah 9 ocak da anne olurum  Allah'ım (c.c) inşallah bebiş isteyenlere nasip etsin ve bebeklerini kucaklarına sabırsızlıkla almayı bekleyen annelede Rabbim sağlıkla kucaklarına yavrularını almaya nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

"<<<ZEHRA>>>

AYYY KIZLAR HADİ İNŞALLAH BAKALIM NE GÜZEL OLUR BURDAN HEPİMİZ HAMİLEYİZ DESEK.BUNUN İÇİN YÜCE ALLAHA CANİ YÜREKTEN DUA EDİYORUM HADİ HAYIRLISI BAKALIM SIKI ÇALIŞIN TAMAMMI :hieyt:

Ezocan84

selam kizlar bende aralik bekleyenlerdendim ama malesef olmadi simdi  ocak ayi yilin ilk ayi  bize ugur getirir insallah ve herkes muradina erer...

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 13 Aralık , 2010, 20:10:46
selam kizlar bende aralik bekleyenlerdendim ama malesef olmadi simdi  ocak ayi yilin ilk ayi  bize ugur getirir insallah ve herkes muradina erer...
İNŞALLAH CANIM HAYIRLISI BAKALIM BEN KÜRTAJDAN SONRA İLK DENEMEM Dİ BAKALIM HAYIRLISI ARTIK

suzannn

bende kasım sonunda hamıle oldugumu ogrendım ama aralık 5 te dustu sımdı ocak 5 beklıyorum ınsallah yenı yıl hepımıze ugur getıırır allah hepimize bu guzel duyguyu nasıp eder

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: suzannn - 13 Aralık , 2010, 20:42:46
bende kasım sonunda hamıle oldugumu ogrendım ama aralık 5 te dustu sımdı ocak 5 beklıyorum ınsallah yenı yıl hepımıze ugur getıırır allah hepimize bu guzel duyguyu nasıp eder
CANIM DOKTORUNLA KONUŞTUN MU ÇÜNKİ EN AZ 2 AY BEKLEMEYİ TAVSİYE EDİYORLAR RAHİM TOPARLANMADAN TEKRAR GEBE KALIRSAN YİNE DÜŞÜKLE SONUÇLANABİLİR O YÜZDEN MUTLAKA DR İLE KONUŞ SEN BİRAZ ERKEN DÜŞÜNÜYOSUN BENCE TATLIM BEN İLK GEBELİKTEN SONRA 4. AYDA İKİNCİ DÜŞÜĞÜMDEN SONRA DA 7 AY SONRA DENEMEYE BAŞLADIM

suzannn

benimki erken bi dusuk yanı rahımde bı degısıklık yok tutunamamıs

Herkeze Günaydınnn  nasılsınız kızlar iyisinizdir inşallah :love9:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 14 Aralık , 2010, 11:21:20
Herkeze Günaydınnn  nasılsınız kızlar iyisinizdir inşallah :love9:
GÜNAYDIN CANIM İYİZ VALLA SEN NASILSIN İŞTEN GELDİM ŞİMDİ DİNLENCEM BİRAZ ADETİMİN BİTMESİNİ BEKLİYORUM BİR AN ÖNCE DENEMEYE BAŞLAMAK İÇİN SEN NASILSIN?

Allah iyilik versin canım   :amin:  Allahıma çok şükür canım bende iyiyim bende bekliyodum sabırsızlıkla :) dün oğlene doğuru bitti çalışmalara bizde başlıcaz  :k06: aiii inşallah ocak yı güzel haberler veririz birbirimize  :amin: :amin: :amin: Rabbim hayırlısıyla sağlıkla sihatle hepimizin gönlüne göre ver  :amin: