Fotoğraf Atölyesi(resimli)

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Aralık , 2010, 13:23:07

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

duygu bir sizin oraların temizliğine bak sokaklar bal dök yala..

birde bizim türkiyemizin sokaklarına ne kadar fark var..

burdada bu kadar dikkat etse insanlar ..

ahh memleketimin güzelliği daha bir meydana çıkar :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

derbeder

bende begendim fotolari kizlar elleriniza saglik.

yanliz sokaklar tabiiki cok tertipli, cunku milletin iligini kemigini somuruyorlar vergi vergi diye. o kadar vergiyi turkiyede veren yok, ama hizmet bekleyen cok   :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

fotoğraflar süperr :icon_thumright: duyguuu oralar harikaa yaaa
hele o yeşill bahçee işte hayalim öyle kocaman bi yemyeşil bahçede evimin olmasıı ağaç falan olmıycakk ortadaa :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

cokk sagolun kizlar.. begenmeniz beni mutlu etti :opucuk: :flowers:

buralari guzel ewet oldukca bakimli, yani sokakta yapraklar duser kisa dogru insanlar kureklerle yapraklari temizlerler, guzelce posetlere koyarlar.. zaten yola herhengi birsey atmanin cezasi oldukca buyuk..cimcime adli arkadasim, tam dogru bir sonuc soylemiss.. insanlar vergilerini duzenli oderler, yani herkes kanunlara uyar.. bunu sonucundada yollar tertemiz duzenli oluyorr..yani arkadaslarr 6 seritli yollar var burada, havaaalani yollundanda daha geniss.. adamlarr yaptinmi beton yol yapiyorr senelerce gidiyor.. turkiyede gibi dok zivti yola, sicaklarda yollar erisin ;D ;D sonra ertesi sene tekrardan yollari yap, masraf masraff falan filan..  diyelim evimin onunde herhangi bir kaldirim vs bozuldu, aradigim zaman, aninda adamlar gelip yaparlarr, yani belirli surede gelmeleri lazim, yoksa bana para odemek zorunda kalirlarr :D :D :D

aysecimm bu konuda kesinlikle haklisin.. bizim vatanimiz aslinda cennet gibi.. insanlar herseyi devletten beklemese.. herkes kendi sokagina sahip ciksa, etraf tertemiz ve duzenli olurr..

gulsahcim evett oyle bir bahce olsa,  koyucan bebikleri dort bir tarafa kosturacaklarrr mis gibi :k06: :k06: :k06: :k06:

vatanimin her bi kosesi ayri bi guzell..  :love9: off ozledim yine memleketimi :love7: :love9: ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

DUYGUCUM RESİMLERIN ÇOK GUZEL SAGOL CANIM BU KIŞ GUNU BOYLE RESIMLERI GORMEK ÇOK HOŞ
PAYLAŞIM İÇİN SAGOL  :opucuk:

miray

duygu cok güzel bi yerde oturuyosun cok sanslısın bence  ;)
evler cok güzel bayıldım
benimde hayalımde böyle bi yerde oturmak var ama türkiyemde olsuuun  :-\

✿گสЯเ_ќĮż✿

HARİKA FOTOLAR YAA.NE KADAR GÜZEL YERLER  EMEĞİNİZE SAĞLIK ARKADAŞLAR :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hüzünden_gelme

hüzünden_gelme

βαlκιz

ikinci foto rumeli hisarımı canım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

βαlκιz

:laughing7: gitmek istiyorum oraya istanbula geldim ben inşallah gitcem oraaaya

hüzünden_gelme

tavsıye ederimm canımm helede boğazda kahvaltıı süperrrr :muzz:

βαlκιz

ah ah bilmezmiyim kaç senedir gidemiyorum geldim doya doya gezicemm rumeli hisarında deniz fenerinde adım yazılıydı gitcem bakcam duruyomu adım :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

KIZLAR BUDA BENDEN SİVASIN HAFİK İLÇESİNE BAĞLI EKİNGÖLÜ KÖYÜ  :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?