Fotoğraf Atölyesi(resimli)

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Aralık , 2010, 13:23:07

« önceki - sonraki »

βαlκιz

çokk güzel tüliiiiin harika yerler
eşime söylim oraya yerleşelimm ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Angel

:ehi: :ehi:  cikin cikin gelin    :ehi: :ehi:  seda sayan diyor ' ya    :k06: :k06:  ayy o geldi aklimaaa

gelin kisslarr basimin ustunde valla neguzel olurrr  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 

asya81

Alıntı yapılan: Angel - 10 Aralık , 2010, 13:57:57
:ehi: :ehi:  cikin cikin gelin    :ehi: :ehi:  seda sayan diyor ' ya    :k06: :k06:  ayy o geldi aklimaaa

gelin kisslarr basimin ustunde valla neguzel olurrr  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 

arka sokağımıs olsa idi keşke :toothy10: :toothy10: teeee uzaklardasın:)

Angel

:-[ :-[  Dunyanin obur ucundayim    :'(  20 saatlik ucakla dusunun  ::)

dun bilet fiyatlarina baktim tuekiyeye gelmek icin insallah yazin nasip olurda ailecek geliriz  :amin: $ 1,500 dolardan basliyor  biletler

yani 4 umuz icin yaklasik $5 ,000 dolar gidicek sadece biletlere hayirlisi bakalim   8)

AککORTįє

11 Aralık , 2010, 19:57:33 #49 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2010, 11:56:58 iLkNu®
bunlarda benden bi kaç kare

BÜYÜK ADA

miray

fotograflar cok güzel hepsiiiii  :hello2:  :hello2:
özellikle büyükada fotoları cok güzel
bendede var bikac tane bulayım ekliim bende
daha cok var ama bulmam lazım

✿sweet_sweet✿

11 Aralık , 2010, 23:16:12 #51 Son düzenlenme: 11 Aralık , 2010, 23:18:27 sweet_sweet
ilknurcum ve tulincim resimler cokk guzell emeginize saglikk :opucuk:  diger sayfalardaki resimler acilmadigi icin bilmiyorum onlari :icon_scratch:

tulincimm bu resimere hic yabancilik cekmedimm :k06: :k06: benim yasadigim yerde cokk benziyorrr..zaten benim evimde ormanin icinde.. sen az cokk nasil biryerde oldugunu tahmin ediyorsundurr... :k06: :k06: 

bende resim yuklemek istiyorum ancak resim nasil koyacagim (
Ekler ve diğer seçenekler bolumune tiklayinca resim yukleme butonu vermiyorr birisi bana gosterirse cok iyi olurr :dontknow: ::)

Angel

cok saol duygucum   :opucuk:   canim ben imageshack 'den yukledim yine 

hadi sende ekle cok merak ettim simdi yasadigin yerleri  :hello2:  op pasami benim yerime annesi

ilknurr bayildim yaa neguzel cekilmis oyle resimlerrr cok guzel  hele deniz kuslari vapurrrr  harikaa  :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ilknurcum resimlerını çok begendım baktıkça bende nostaljı yaptım buyuk ada  :love9: heybelı  :love9: kınalı ada da bır cok anım var..sagoll paylaşım için  :opucuk: :flowers:

kızlar bende de acılmıyor dıger resımler  :cildir: :cildir:

✿sweet_sweet✿

12 Aralık , 2010, 04:41:32 #54 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2010, 05:05:57 sweet_sweet
ARKADASLAR ONCELIKLE YASADIGIM YERIN BIRKAC RESMINI CEKTIM VE ATLANTIK OKYANUSU BIZE 15 DAKIKA UZAKLIKTA.. YAKIN OLUNCA RESIM COKK ANCAK VAKTIM OLDUKCA YUKLEYECEGIM TEKRARDAN..

Uploaded with ImageShack.us

✿sweet_sweet✿

BIRKAC RESIMDE TATIL YAPARKEN CEKTIGIM YERLER.. VE 2006 DA GITTIGIM MESHUR NIAGARA SELALESI ;D ;D YINE OGLUMDAN VAKIT BULDUKCA RESIM YUKLEYECEGIMM.. SAGLIKLA KALIN :flowers:

Demet_dk

RESİMERİN ÇOĞU BENDE DE AÇILMADI

AMA ÇOK GÜZELLER İLKNURCUM VE DUYGUCUM ELİNİZE SAĞLIK

DUYGU O YEŞİLLİK NE GÜZELMİŞ YA BIRAK ÇOCUKLARI İSTEDİKLERİ KADAR KOŞSUN

мiŁenα.

12 Aralık , 2010, 14:15:33 #57 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2010, 14:22:36 ♥..AyŞe..♥
süper kızlar..

benimde en büyük hobim fotoğraf çekmek ..

:icon_thumright:

en çokta oğluşumun fotolarını çekmek :love7:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

KERPE KAYALIKLARI

BU YAZ YAPTIĞIMIZ TATİLİMİZDEN

Lă_Tăhzen!

duygum bayıldım ben sızın oralara ya ne kadar ferah görunuyor   çok temız ve düzenli gibi   yollar falan  super valla  demek atlantik okyanusuna 15 dk uzaklıktasınız super