27 Nisan , 2024, 15:20:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kelebegimm bana tutunamadi cok uzgunummm:-(

Başlatan kelebegimm, 06 Aralık , 2010, 17:29:04

« önceki - sonraki »

kelebegimm

arkadaslar cuma gunu bebegimi kaybettim kurtaj felan olmadim 6 haftalik oldugu icin ne zaman adet olurum ve hemen hamile kalabilirmiyim hemen hamile kalanlar bilgi verebilirmi ve dusuk hakkinda bilgisi olanlarda tabi simdiden cok uzgunum cuma gununden beri yeniden bebegim olurmu die dusunuyorum hepp kanamam bitsinn hemen calismalara baslicamm...:-(

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm cnm gecmis olsun seni cok iyi anliyorum bende 23ekimde bebegimi düsürdüm ama ben 11haftalk oldugu icin kürtaj oldum :crybaby2: sorularini cvpliyim hemen bu konuda arastirmaktan uzman oldum diyebilirim..
yaklasik düstügü günden 4-6 haftada normal adetiin gelir benim 5hafta sonra gelmisti ve cok uzun agrili ve cok kanamam olmustu :honk:
nezaman hamile kalabilirsin sorusuna sen en iyisi doktora gittiginde sor ben kürtajdan 10gün sonra gittim kontrolle ve ilk adetini olduktan sonra hamile kalabilirsin demisti bende allahin izniylen basladim bu ay bakalim ins saglikli bi hamilelik geciririm :amin: :amin:
sende insallah takma cok kafana hayirlisi  buymus de gec
:nazar: :nazar:

Balböceği

Gecmis olsun canim  :flowers: Bosyere uzulup canini SIKMA

Hakkinda hayirlisi buymus  :opucuk:

kelebegimm

evet canim hayirlisi buymus diorum ama psikolojim cokbozulduu hic aklima hamile olacagim ve dusurecegimgelmezdi dusunmeden ve beklemedigimiz halde oldu ama herkes cok sevinmisdi simdi unutmaya calisiyorum ama bi turlu olmuo bu persembe doktora gidecem erken dusuk oldugu icin bi sorun yok demisdi cuma gunu bu hafta tekrar kontrol edecek ama ben simdi tekrar hamle kalmayi o kadar cok istiyorumki
dusukden sona kac gun suruo adet  benim bugun baya azaldi bitince hemen istiorum cocuk ins hemen tekrar olur daha yeni yaptigim test elime gecti aglayarak attimm......

]

kelebegimm

sanki beni hic kimse anlamiomus gibi gelio herkes normal hayatina devam edio ama benim aklimda hep dusuk hatta gozumun onunden hic gitmio

]

___kıymık___

geçmış olsun :opucuk:
benımde 2 düşügüm oldu :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
hakkımızda hayırlısı :amin: :amin: :amin: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

kelebegimm

evet canim hayirlisi ne yapalim acaba benim simdi yumurtlama donemim ne zamandirmi bilen varmi

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm benim düsükten sonra az da olsa 10kadar kanamam oldu seninde öyle olur düsükten 15gün sonra sanirim yumurtlama oluyomus.ama sen önce pisklojini ve sagligini düzelt sonra tekrar calismalara baslarsin bence bekle adet kanamani ondan sonra dene cünkü rahmin yeni bi gebelik icin eski haline gelmesi lazim.bazilari 3ay bekliyor ama benim doktorumun 1 keren adet gördükten sonra baslayin demisti hem düsükten sonra en az 15gün cinsel iliski iyi deilmis mikrop kapabilirsin bide ayaklarini sicak tut iltihap olmaman icin.

kelebegimm

hmm.. tsk canim o zaman bu ay iyice bi dinleneyim

]

βαlκιz

geçmiş olsun canım
hayırlısı böyleymiş demek
kürtaj olmadıgın için hemen çalışmalara başlanabilir diye biliyorum
ama dinlen biraz bence bekle biraz

allah en kısa zamanda sana ve isteyen herkeze versin
artık seni cennette bekliuo kelebeğin  :sad1: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ayışığı

canım ya üzüldüm geçmiş olsun  :-\ .aslında su acıdan bakılırsa olaya ıyı bi yön bulunabilir.düşük yapabiliyosan hamile kalabiliyosun demektir ve bi kez hamile kaldıysan sorunun yok demektir.peki bu ne demektir bence çok önemli bi şükür sebebidir.hiç problemi yokken hamile kalabilmek için ugrasanlar var 9 sene bebek bekleyenler var...Allah yardımcın olsun...yardımcımız olsun.üzme kendini bi an önce toplayıp ikinci bebeğine konsantre ol derim :flowers:

kelebegimm

cokk tsk ederimm evet bugun cok iyiyim ikinci bebek icinde cok umutluyum nasil olsa rabbim on u dusunmeden verdi hem kime desem dusugun bi ayagi icerde olur diolar hemen geri hamile kalirsin diolar ins.. kanamam felanda bitti kendimi hazir hissettigim zaman ikinci bebege cooookk isteyerek calismalara baslicam allahim bunuda aratmadan ilk ayimda versin banaa:-) :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

]

Shadowqueen

Kelebeğim inan çok üzüldüm canım ama demek ki bebeğinin hakkında hayırlısı buymuş.Umarım adetin biter bitmez tekrar hamiş kalırsın  :amin: :amin: :amin: :amin:

flowers

kelebeĞİm Çok üzüLdüm Çok geçmiŞ olSun raBBim Birdaha yaŞatmaSın.. aama Şu da sevi bi an oLsn umutLandırSın ki bak hamiLe oLabiLioSu Çok şükür beterin beteri var arkaDaşım gönlünü ferah tut oLurmu  :igrenc: :flowers:

SiRiNe

Gecmis olsun arkadasim

Allah bir daha yasatmasin, ve en yakin zamanda tekrar hamile kalirsin ins