öğretmen kemal-arka sıradakiler

Başlatan βαlκιz, 04 Aralık , 2010, 21:56:31

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bu iki diziyi izleyen varmı
arka sıradakileri hp izliyorum pazar günü bi o var izledigim
şimdi öğretmen kemal var tv de gördüm sorim size ne düşünüyosunuz izleyen varsa
allah aşkına kızlar okula mı gidiyo
yoksa başka yeremi belli değil :suclu: makyaj saç etekk maşallahhhh
sonra genç kızlar özeniyo neler neler yapıyo  :caca: adam gibi lise filmi çekseler olmaz sankiii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

kanalı zap yapacan bittiii zaten aklı basında bilinçli aileler evinde  ergen kızı oglu varsa izlettirmez bu tarz diziler  fox tv'nin duzgun bır dızısı yokki zaten hepsi luzumsuz bana göre al birini vur ötekine sadece sabah ve aksam  haberleri guzel oluyor :D

βαlκιz

lise öğrencileri izliyo kesinnn onların izledigini bile bile niye öyle yapıyolar
mini etek kilotlu çorap bile yok :caca: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

Alıntı yapılan: balkızZz - 04 Aralık , 2010, 22:10:29
lise öğrencileri izliyo kesinnn onların izledigini bile bile niye öyle yapıyolar
mini etek kilotlu çorap bile yok :caca: :ehi:

iyide heryerde öğrenciler öyle giyiniyo zaten sadece dizide değilki

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: balkızZz - 04 Aralık , 2010, 21:56:31
bu iki diziyi izleyen varmı
arka sıradakileri hp izliyorum pazar günü bi o var izledigim
şimdi öğretmen kemal var tv de gördüm sorim size ne düşünüyosunuz izleyen varsa
allah aşkına kızlar okula mı gidiyo
yoksa başka yeremi belli değil :suclu: makyaj saç etekk maşallahhhh
sonra genç kızlar özeniyo neler neler yapıyo  :caca: adam gibi lise filmi çekseler olmaz sankiii

ayyyyyyyy evet dün ne oldu face bookta yiğenimle oyalanırken bir video gördüm
o sıra yanlızdım liseli kız yazıyor yanında bir erkek felan açtım aman allahım açmaz olaydım
:-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
hem şaşırdım hem çok üzüldüm gizli çekip besbelli kıza güzel sözler v.s söleyip sonrasında
zorla  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1: çok fena oldum az daha yiğenimi dövecektim  :cildir:
bu senin arkadaşınmı nasıl görüyosun onun eklediği videoları dedim önce o ekledi vçs v.s  bahene işte
hemen müdehale ve babasında söledim  :caca:  :caca:  :caca:  :caca: yazık bu liseye gidipte sadece
kendilerini ailelerini okuyoruz diye kandıranlara

diziyede gelince birkere izledim dahada izlemiyorum arka sıradakileri arada izlerdim ama kabak tadı verdi

βαlκιz

böyle diziler oldukca yakında neler giyip giderler kimbilir :-\

Balböceği

Bana giyimleri Normal geliyor hep

Kucuk sirlar basladi rutuke telefon yagmis mini etek giymesinler falan filan ama

Arka siradakiler oldu bitti mini etek giyiyorlardi niye tepki almamis acaba  :dontknow:

Suda var buyuk sehirlerde bu tarz giyiniyorlar cok denk geldim  :k06:

fıstık

BENCE DİZİLERLE ALAKASI YOK BU DİZİLER OLMADANDA KIZLARIN ETEKLERİ DİZ ÜSTÜYDÜ BİZİM ZAMANIMIZDA

SONRADAN İYİCE KISALDI

SAÇLAR AÇIK GÖZLER RİMELLİ KALEMLİ

BENİM KİRPİKLERİM BİRAZ UZUN VE SIKTIR OKULDA BİKERESİNDE KAĞITMENDİLLE KONTROL ETMİŞTİ ÖĞRETMENİN BİRİ

SONRADA ARKASINA DÖNÜP YOK YOK RİMEL FALAN YOK DEMİŞTİ :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

doğru normalde öyleydi zaten
ama dizide bari öyle olmasın
zaten küçük sırlar lise filmiydi ama okula gideni görmedim hemende mezun mu oldular ne :ehi:

bende lisede etegim uzun diye terziye götürdüm göz kararı dedimki 4 parmak kes ölçmedim hiç
aboo sonra bi giydim dizlerimin üzerinde :ehi:
okula bi gittim ne kadar erkek varsa yanımda bitti :violent1:
pisler etegim kısa olmadan önce gelen yoktu  :ehi:
bende bikere makyaj yapmıştım okulun girişinde arkadasım yapardı banada sür dedim :ehi:
girişte kontrol varmış müdür yardımcısı kadın geldi o yüzün ne dedi
okula gelirken makyaj yapılmaz dedi
bende kızmasın diye aa dün akşam yapmıştım dedim :ehi: sabah yüzünü yıkamıyomusun çıkmadımı
cinler suratına işiyo gece demişti  :toothy10:

Balböceği

Bizim okulda mini etek giyen vardi ne yalan soyleyeyim

iyi hatirliyorum kiz cokkkk cirkindi fizigi idare ederdi e dogal olarak caliskandi

mini etek giyerdi milletin hosuna giderdi  :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

Bİ İNSAN DİZİLERİ ÖRNEK ALARAK YAŞIYOSA BEN ONUN AKIL SAĞLIĞINDAN ŞÜPHE EDERİM

BU ARADA BENİMDE ETEĞİM HEP KISACIKTI
AMA O ZAMAN DİZİLER YOKTU

derbeder

07 Aralık , 2010, 15:56:47 #12 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2010, 15:58:57 cimcime16
ben izlemiyorum ikisinide, ama kucuk sirlar dizisini biliyorum. ya bu kadar röküs giyinebilir insan ancak. ya Rabbim o Aysegul denen kizin giyim tarzi ne yaa? hahaha gerci basrol sinem kobal'in, lakin aysegul kotu kiz oldugu icin daha cok dikkat cekti. zaten sinem'e arda opusmeme yasagi getirmis  :toothy10: ya Rabbim ne kadar abartilmisti bir ara. haberlerde bile bundan bahsediyorlardi.
formalarina forma demeye bin sahit lazimdi, kisaliktan degil..uzerine giyindikleri seyler, saclar baslar daginik, suratta bi ton makyaj. yanlarinda kitap cantalari yerine makyaj cantalari oluyordu. ayrica altina giydikleri corap dersen ne uzun ne kisa. gorende sanki disari cikmiyorlarda her aksam baloya gidiyorlar sanar. ya da tam bi bitch gibi giyiniyorlar. Türkiyedeki ogrenciler kisa etekle filan geziyorlar ama genel anlamda bu sekilde abarti takip takistirilmiyor. real hayattan uzak bir dizi, zaten bu dizinin gossip girl cakmasi oldugu soyleniyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

küçük sırlar nişantaşı bölgesinin yaa ondan öylee :toothy10:
arka sıradakiler kagıthane bölgesi :toothy10:

gökse

KIZLAR ZATEN BÜTÜN DİZİLERİN BOKU ÇIKTI YAAA :ehi:  GERÇİ SADEC DİZİLRDE DEĞİLKİ ,HAYAT DEĞİŞİYO ZATEN