28 Nisan , 2024, 22:26:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YER GÖK AŞK--FOX TV

Başlatan __nil__, 03 Aralık , 2010, 23:19:46

« önceki - sonraki »

__nil__

bu diziyi izleyen var mı kızlar?????beğeniyormusunuz :icon_scratch: :icon_scratch:

βαlκιz

kaçırmayız hiç
eşimde bende izliyoruz
beğeniyorummm :occasion14:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bayılıyorummmmmmmmmm

havvaya sinir oluyorum

toprağı seviyorum

yusuf (beyide) çok beğeniyorummmmmmmmmm  :ehi:  :ehi:  :ehi:

βαlκιz

havvayaaaa neden sinir oluyosun kız :k06:
aslında oda iyi ama teyzesine uydu adamı yoldan çıkardı  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım havvanın herşeyi fiyasko görmüyormusun

teyzeden öncede cüneyti sırf zengin olduğu için evlenmeye ikna etmeye çalışıyordu

hem ayrıca o ağlarken silikonlu dudaklarını büzmüyormu gıcıkkkkkkk oluyorum işte  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

zaten teyzeyi deme yürürken karının heryeri sallanıyor lömbür lömbür  :toothy10:

βαlκιz

doğru
dudakları silikonmu bende öyle düşündüm ama hele yagmurda yürürken ağlıyodu ya
eşim nasıl kızıyo :ehi: dudakları bi acayip oluyodu
teyze fena yaa öyle teyzemiz yok ki  :toothy10:

__nil__

bende toprak ı seviyorum çok masum kız,üstelik duru bir güzelliği var..yusuf çok yakışıklı değil ama gülünce daha iyi oluyor..bencede yusuf havva ile değil toprakla olsun...ama teyze favorim :ehi: ne fettan kadın yahu :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gülşah inan silikonmu harbiden bilmiyorum ama

öle gibi görünüyor  :ehi:

baba sıda çok fena ayollll adam sırf kızı zengin kocaya gidicek diye tövbe tövbe

açıcam ağzımı yawwwwww  :caca:   :caca:

ama şu bir gerçekki ben çok heyecnalanıyorum diziyi izlerken  :love9:

hele toprağın dizine yatmıştı ya ne kötü oldum o zaman ağlıycaktım nerdeyse  :y25:

ayışığı

bencede dizi güzel havva bana da itici geliyo sadece roluyle değil güzel bulmuyorum o kızı nedense.toprakta pek bı saf canım aynı evde neler çevriliyo haberi yok tam Allahlık yani.... yusufta kasıntı hiçde yakışıklı değil bence bi boyu var işte.o da boyu kavak akl salak derler ya onlardan işte.havvanın oyununa geldi gerçi aşık oldu sonra ama neyyysee  ???

βαlκιz

ya babasıda çok fena valla nasıl baba o öyle  :-ooo
ben ilk bölümünü izleyememiştim eve yeni tasınmıştık boyanıyodu ev
ablam msj atmıştı fox aç izle demişti
ama kaçırmıştım diziyi sonra tekrarından itibaren hep izledim
ama ilk bölümde çok aglamıştım  :crybaby2: 

__nil__

evet ya babasına sinir oluyorum başta kızını paralı yere versin die uğraşırken 1-2 bölümdür kızlarına düşkün bi baba oldu gıcık şey hiç inandırıcı değil....

βαlκιz

toprak bebeğe iyi bakıyo maşallah kendi bebegi degil ama oğlum oğlum diyo ne güzel :love3:

__nil__

Alıntı yapılan: balkızZz - 04 Aralık , 2010, 04:54:07
toprak bebeğe iyi bakıyo maşallah kendi bebegi degil ama oğlum oğlum diyo ne güzel :love3:

evet ya ilk bölümde ben o toprağın ölen bebeği için ağla ağla içim çıktı bide o türkü sölenince dayanamıom hiç..ama dikkat ediomda yusufta toprak annesidie bahsedio ne güzel...

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

kızlar biliyıosunuz değilmi rüzgar gerçekte yusufun oğlu değil

geçen bölümde teyze dedi ya havvaya bende yusufa sölerim oğlun değil o p... diye

bir p.... oğlum diye sevdin derim dedi  :caca:

ay ne fena bu havva heryerede yetiyor kolu gelde sev şimdi  :violent1:

ama şuda bir gerçekki gözleri bir harika  :love9:

miray

ilk başlarda izlemiştim ama iki kız kardesin aynı adama aşık olması hosuma gitmedi daha izlemedim
zaten buara bikaç dizide hep aynı tema işleniyo iki kızkardes aynı adama aşık  :igrenc: