28 Nisan , 2024, 13:13:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şalgam suyu içen varmı???

Başlatan ygs, 30 Kasım , 2010, 22:27:15

« önceki - sonraki »

ygs

kızlar zaten öncedende çok severdim hamileliğim beri daha çok seviyorum...nette araştırdım öle bi çok faydalı yazıyo ama başka bilgisi olan varmı :amin:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

SeliN59

bende içiyorum ama hamiş diilim eşim adanalı memleketten geliyo :hieyt:

Lă_Tăhzen!

faydası ya da zararı varmı bilmiyorum ama herhangı bı fayda veya zararı olacagını da zannetmıyorum bende ıcerdım hamıleyken  ılk 3 4 ay acı ve ekşiye aş erdigim için şimdi yazarken bıle agzım sulandı  :D gonul rahatlıgıyla ıcebılırsın canım  :D :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: NuR<== - 30 Kasım , 2010, 23:54:32
faydası ya da zararı varmı bilmiyorum ama herhangı bı fayda veya zararı olacagını da zannetmıyorum bende ıcerdım hamıleyken  ılk 3 4 ay acı ve ekşiye aş erdigim için şimdi yazarken bıle agzım sulandı  :D gonul rahatlıgıyla ıcebılırsın canım  :D :icon_thumright:
Benimde agzim sulandi ha  :ehi:

βαlκιz

zararı olmaz sanırım
ama benim azım fena sulandı yahu  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

Salgamin faydali oldugunu cok duydum ama zararini hic duymadim simdiye kadar.
Offfff olsada simdi icsek Adanadan ve acili  :suclu: :suclu: :suclu:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

derbeder

:igrenc: hicc sevmem, aldik bir kac defa ama hic kimse icemedi. yaa is arkadasim beni imrendirmek istiyordu. soyle bir sicak simit ve salgam suyu olsa iyi gider filan derdi  :k06: bir kac defa denedim, bir daha icmeyi dusunmuyorum.

son zamanlarda hamilelikte hersey zararli deniyor. herhalde herseye dikkat edersen o zaman olan oluyor. eksi aci tatli millet herseyi yerdi onceden. bilincsizlikmi bilemem, ama canin istiyorsa az bucuk yemek iyidir bence. ne de olsa bebegin cani cekiyor, senin degil  :tongue3:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**Gül**

Angel sevmemen coook normal  :k06: :k06: :k06: :k06:
Cok kisi tanidim yeni tattiklarinda sevmeyen ve birdaha icmeyen. Cok farkli tadi var Herkes sevmeyebiliyor.
Ama ben bayilirimmmmm  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:  Ben Adanada buyudum o zaman ilkokuluzdaki kantinde sadece 3 cesit vardi alabilecegimiz. Simit salgam ve gazoz Baska birsey yoktu  :k06: :k06: :k06: eee oyle olunca da iki secenegin kaliyor karnini doyurmak icin ya simit salgam ya simit gazoz. Boyle olunca da gelde alisma  :laughing7: :laughing7: :laughing7: Ama tercihim hep Adana salgamidir. gecen lokantada yemegin yaninda salgam istedim. Esim gozume bakti eminmisin diye. hemen degistirdim siparisi  :ehi: :ehi: :ehi: Salgami Adanadan baska yerde icmeyeceksin  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

✿گสЯเ_ќĮż✿

BAYILIRIZ.ADANADAN GELİRKEN GETİRDİK 5 LT.LİK BİDONDA.ACISINIDA AYRI ALDIK.
EEEE ADANALI OLUPTA İÇMEMEK NE MÜMKÜN.İÇERKENDE BİR KAÇ DAMLA LİMON DAMLATIN DAHADA GÜZEL OLUYO  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ツgöçmen_54 ツ

01 Aralık , 2010, 14:05:15 #9 Son düzenlenme: 01 Aralık , 2010, 14:10:18 göçmen_54

adanalı deyiliz ama eşimle şalgam hastasıyız.. :laughing7:
aldıkmı 330 ml pet şişe olanlardan 1 koli alırız...1 haftada biter :hungry: :hungry:

мiŁenα.

ben hiç içmedim :icon_scratch: banada yollayın :k06:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

BİZEDE GELİR ADANADAN BEN SEVMEM AMA ANNEMLER DAYIMLAR ÇOK İÇER MİDE İÇİN ÇOK FAYDALI
HERŞEYİN FAZLASI ZARAR
KENDİNİZDE YAPABİLİRSİNİZ ÖZEL TARİFİNİ VERMİŞLERDİ BİZ ADANADAN UĞRAŞTIRICI...

shekersheyler

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 01 Aralık , 2010, 17:29:19
BİZEDE GELİR ADANADAN BEN SEVMEM AMA ANNEMLER DAYIMLAR ÇOK İÇER MİDE İÇİN ÇOK FAYDALI
HERŞEYİN FAZLASI ZARAR
KENDİNİZDE YAPABİLİRSİNİZ ÖZEL TARİFİNİ VERMİŞLERDİ BİZ ADANADAN UĞRAŞTIRICI...

ben de çok severim, bi de turşu suyunu, ufff eve gideyim de içeyim heme ağzım sulandı bak  :hungry:

ygs

acıyı yemesi çok güzelde içmesi zor oluyo şalgamın tatlısın içiyom...yanında  ne yediğimin hiç önemi yok valla herşey çorba makarna vs.herşey ya bayılıyom şalgama :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

çağınım

çok severim adanadan getirtiriz bizde eşimin arkadaşı var orda bi zamanlarda babam getirtirdi faydalı olduğunu biliyorum canım istedi şimdi  :hungry: