27 Nisan , 2024, 11:28:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evinizde hayvan besliyormusunuz

Başlatan asya81, 26 Kasım , 2010, 16:28:54

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: NuR<== - 29 Kasım , 2010, 16:29:22
bugunden ıtıbaren bende artık beslıyorum kızıma degısık bır hedıye oldu hep kıyafet gelır bu sefer azeri bi arkadasım buyuk bı akvaryum içinde 4 tane sus balığı hediye getirmiş bende cok istiyodum asıl bana hediye oldu supriz oldu  :k06: bı tarsftanda tedırgınım nasıl bakıcam onlara dıye ilkdefa balık beslicem  :honk:
sanırım japon balığı getirmiş fanus içindeyse haftada bir suyunu temislycen bide çeşme suyu kullancaksan dinlenmiş su kullan.bie balık başına bir tane yem ver fazla verme az görüpte :laughing7: çünkü balık açlıktan ölmez çok yerse ölür.daha sormak istediğin varsa yardımcı olurum pet shop işletiyorum çünkü eşimle özellikle balık üstüne

βαlκιz

nur hayırlı olsun balıklarınız
asya arkadasımız gereken açıklamayı yapmış ona katılıyorum :icon_thumright:
ben balıklarımı çok yem vermekten öldürdüm :-\ yesinler diyodum aç kalmasınlar
bide hamileydim duygusaldım açlıktan ölmesinler diyodum
ama tokluktan öldüler :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

bende astım var hayvan besleyemiycekmiyim :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

fanus ıcınde degil akvaryum içinde resmini çeker koyarım evet arkadasta gosterdi nekadar yem verecegımı  4 taneye 2 tane yem verdi yaprak gıbı dedım o az degilmi yok dedi yeterli fazla verme oldurusun dedi şimdi dusnup duruyodum yem versemmı dıye  acıkmıslardır belki diye  :k06: arkadasım 1 ayda bır degıstır dedi suyunu  :dontknow:  ben aklıma takılan olursa sana sorayım ozaman arkadasım pet shopcumuzda var ne guzel  :k06:  birde oksijen almam lazımmıs hemen alalımmı yoksa bi zararı olmazmı

asya81

Alıntı yapılan: NuR<== - 29 Kasım , 2010, 17:59:39
fanus ıcınde degil akvaryum içinde resmini çeker koyarım evet arkadasta gosterdi nekadar yem verecegımı  4 taneye 2 tane yem verdi yaprak gıbı dedım o az degilmi yok dedi yeterli fazla verme oldurusun dedi şimdi dusnup duruyodum yem versemmı dıye  acıkmıslardır belki diye  :k06: arkadasım 1 ayda bır degıstır dedi suyunu  :dontknow:  ben aklıma takılan olursa sana sorayım ozaman arkadasım pet shopcumuzda var ne guzel  :k06:  birde oksijen almam lazımmıs hemen alalımmı yoksa bi zararı olmazmı
yok sen dedikleri gibi ver üzülüp aç kaldılar deme :toothy10: seninki akvaryum hava motoru felan vardır ozaman güsel.japon balığı sanırım idare ederler ama en kısa sürede al oksijensis kalmasınlar ha şu sıralar alamam dersen suyunu haftada bir yenile.

Lă_Tăhzen!

:k06:

yok canım ya henuz hava motoru falan yok yarın alcam çok saol bilğilendirme içinn  :opucuk:

asya81

ricaederim herzaman sorabilirsin görüşmek üzere  :hello:

Lă_Tăhzen!

merhaba asya'cım bugun fıltreyı aldım taktım bu böyle 7 gun 24 saat durmalımı yoksa geceleri falan cıkartıyımmı çok ses cıkartıyor  :-\ bırde elımı akvaryuma daldırdım  bı zararı olurmu  :k06:

asya81

Alıntı yapılan: balkızZz - 29 Kasım , 2010, 17:51:27
nur hayırlı olsun balıklarınız
asya arkadasımız gereken açıklamayı yapmış ona katılıyorum :icon_thumright:
ben balıklarımı çok yem vermekten öldürdüm :-\ yesinler diyodum aç kalmasınlar
bide hamileydim duygusaldım açlıktan ölmesinler diyodum
ama tokluktan öldüler :ehi:

:toothy10: :toothy10:çok vicdanlıyıs yaw:)

asya81

Alıntı yapılan: NuR<== - 30 Kasım , 2010, 14:28:37
merhaba asya'cım bugun fıltreyı aldım taktım bu böyle 7 gun 24 saat durmalımı yoksa geceleri falan cıkartıyımmı çok ses cıkartıyor  :-\ bırde elımı akvaryuma daldırdım  bı zararı olurmu  :k06:
çalışsın hep evet ses yapar malesef) bişey olmas korkma

Aytii

kızlar benim bir su kaplumbağam var evde ve bu sıralar sürekli kış uykusuna yatmak istiyor ki bi nitekim yapıyor bunu  :-\ engel olamıyorum uyandırıyorum genelde ama bazen tekrar dalıyor uykuya birde bi yemi var sürekli atıyorum kabına ama hiç yemiyo bile korkuyorum ölecek diye :( varmı su kaplumbağası besleyen??

мiŁenα.

beni cennet papağanım vardı geçen aralık ayında vefat etti :y25:

:love9: :love7: :love9:

HASRET!M S@N@

Demet_dk

BENİMDE BALIKLARIM OLSUN İSTİYORUM
KOCAMAN Bİ AKVARYUM

Lă_Tăhzen!

benım akvaryumum var orta boy 4 tane balıgım vardı 2 tanesi öldü 2 tane kaldı  onları seyretmek huzur veriyor sakinleştiriyor