27 Nisan , 2024, 10:20:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sanırım bebeğim bana veda ediyor

Başlatan doruk38, 24 Kasım , 2010, 22:59:21

« önceki - sonraki »

doruk38

bu gün 7 + 0 olduk bebeğimle 3  ayrı ultrasona girdik ama bebeğimin kalp atışını duyamadık.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

masalım

CANIM BENİM NOLUR BÖLE KONUŞMA YAAA  :sad1: :sad1:
ALLAHIN İZNİYLE SENİ BRAKMAZ

KONYALI

canım üzme kendını,doktor ne dedi peki?

__nil__

canım son dakikaya kadar allahtan ümit kesilmez.kendini üzme,rabbim hayırlıysa nasip etsin...sağlıklıysa gelsin canım benim her işte br hayır vardır.

doruk38

doktorun söylediği ebriyo oluşurken bebekte ters giden bir şey olmuş sakatlık durumu gibi bir şey olmuş vucut bu durumu kabul etmemiş ne bebeğim ölmüş. şuan akıntım falan yok kalmadı giti. ağrım sancım yok. nette okudum bazı bayanlar 9. hafta duymuş bebeğinin kalp atışını. değerlerim rahim 26 mm. crl 9,9 mm. nete göre 7 haftalık bebek için derler normal. bekliyorum. çıkmadık candan umut kesilmezz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım benim akşamdan beri seni arıyorum.dualarım seninde akşamdan beri tatlım .beni dinlersen başka bir dokttordan randevu al dorukçum ona görün derim .ciddi bir durum çünkü va hala umut ver bence.çok geç olmadan baska bir doktora git canım ,elinden geleni yap ve gerisi tevekkül .Rabbim hayırlısını verir ben inanıyorum  :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

naftalin

canım aynı seyı ben ıkı kere yasadım ıkısındede kalp atışları alınamadı sonra kanam geldı doktorda bebek canlı degıl almamız gerekır dedı bnde bıraz daha bekleyelım dedım ama bu seferde doktorum bebegın bana zarar verecegını acılen kürtaj olmam gerektıgını soyledı bnde uzulerek kurtaj olmak durumunda kaldım :crybaby2: ALLAH YARDIMCIN OLSUN ama gerekırse doktor kontrolunde hastanede yat bnce yakından takip etsınler bır sey olursa hhemen müdale ederler

hümeyra_t_e

dorukcum öyle söyleme kimisinin 8 veya 9. haftada kalp atışı duyuluyo senin daha 7imiş bencede başka bi dr git ben inanıyorum duyacaksın rabbim korusun meleğini   

bencede canım kesinlikle git başka bir doktora görün belki tedaviye alınmak gerek hastanede falan,dediğim gibi meleğin için elinden geleni yap gerisi Rabbime kalmış ama lütfen baska bir doktora daha görün baska bir hastanede
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

doruk38

Alıntı yapılan: naftalin - 25 Kasım , 2010, 11:41:15
canım aynı seyı ben ıkı kere yasadım ıkısındede kalp atışları alınamadı sonra kanam geldı doktorda bebek canlı degıl almamız gerekır dedı bnde bıraz daha bekleyelım dedım ama bu seferde doktorum bebegın bana zarar verecegını acılen kürtaj olmam gerektıgını soyledı bnde uzulerek kurtaj olmak durumunda kaldım :crybaby2: ALLAH YARDIMCIN OLSUN ama gerekırse doktor kontrolunde hastanede yat bnce yakından takip etsınler bır sey olursa hhemen müdale ederler

canım desteğin için çok teşekkür ederim. doktorlar kürtaji birazda para için yapıyorlar benim doktorum kürtaj falan olma dedi kendiliğinden vücüt onu dışarı atar dedi. şimdililk akıntım falan kalmadı ağrımda yok bekliyorum zaman ne gösterecek.

doruk38

afracın pisicik destekleriniz için çok teşekkür ederim canlarım. Zor günümde yanımda oldunuz Allah hayırla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. bir iki gün daha geçsin yine gideceğim doktora. bebeğimi kaybetmekten çok dün ilgimi başka bir şey çekti. doktor bana bebeğin ölü dediğinde ben oturdum ağladım o da beni odasına çağırdı oturduk konuştuk. konuştuklarımız o kadar tuhaftıkı kızlar. adam kadın doğum uzmanı karısıda kandın doğum uzmanı yaşları 45 50 çivarında ve bebekleri olmuyoo. çok tuhafıma gitti inşanlara yardımcı oluyorlar kendi elleriyle başkalarının bebeklerini dünyaya getiriyorlar ama kendilerine faydaları yok. böyle olunca çocuk esirgeme kurumundan gidip bir kız bir erkek çocuk evlat almış. sen hamile kalabiliyorsun dedi doktor bana ya benim eşim ne yapsın hamileliğin ne olduğunu bilmiyor bile dedi. çok üzüldüm kendimi bıraktım doktoru teselli etmeye başladım Allah her şeyin hayırlısını versinn aminnn

canım benimm nereleresin karşılaşamıyoruz hiç ya:( herkesin duaları seninle canım ,yanındayız dualarımızla .Rabbim hayırlısını verecek doruğum üzülme ,inanıyorum ben..

KasrıCinan

canım rabbim böyle acı sana bi daha yasatmasın insallah.bolca dua et.dualarım seninle.ama suna inanıyorum allahü teala sana çok güzel evlatlar en kısa zamanda tekrar verecek.ben suan sevinemiyorum bile biliyor musun.kucağıma almadan onu rahat nefes almayacağım.ki allah sana bu acıyı ta en basında yasattı.yada daha ilerleseydi ayların yada doğduğunda yasamıyor olsaydı sen sevgili kulusun demekki ki böyle olmasını istedi.allah daha kötülüklernden hepimizi korusun.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Allah yardimcin olsun zor bi durum bilirim :'( allahtan herseyin hayirlisini iste.banada doktorum dedi sonucta hamile kalabiliyosun dedi.icini ferah tut gene bebegimiz olcak   :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bebeğimbenim(şerife)

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :y25:
canım cok üzüldümm görünceee şoke oldummm daha düngibi aklımda senin hamiş haberini sayfa acmıştımm :y25: :y25: :y25:herşeydee vardır bir hayırrrr allahımm böyle uygun görmüşş deemekkii üzülmeee hem sen cok şanslısınki ilk denemende allahımm sana hamişlikverdii bundan sonrasıdaa cabuk gelcektirrr bebişin sanaa saglıklı olsunn yeterrr :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin: