Kendim Yaptigim ve diktigim bir kaç Sey :)

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 18 Kasım , 2010, 17:21:59

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Dikisi cok severim, bunun yani sira Mum ve süslerle birseyler yapmayida,
iste kendim yaptigim bi kac süs ve yastik filan  ;D
Sampanya Bardagi'nin içine boncuklar koydum, su ilave ettim, mor renginde mumlari
bir tavada erittikten sonra uzerine döktüm bardaga bulastirmadan, ve sogumaya biraktim,
iste sonuc :)

Farkli büyüklüklerde bir süre nazar boncuklarini karisik sekilde duvara
teker teker birer çivi yardimiyla astim :)

Oglusuma diktigim Yastiklar:)

Yere yatirip oynamasi için iki renkten olusan minder gibi bisey iste :)

ve son olarak bebegin altini degistirme minderine diktigim kilif :)

derbeder

masaAllah aysenur sende ne marifetler varmis. dikis kursuna filan gittinmi yoksa kendi kendinemi ugrastin canim? cok cici olmuslar...hele helede oglusunun yastiklari cok guzel. gule gule yatsin.
bende severim dikis isini ama maalesef cok beceriksizim  :'( ya da hic ciddi anlamda oturup ugrasamadim maalesef. ama azimliyim bir gun yapicam  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: angel81 - 18 Kasım , 2010, 17:29:19
masaAllah aysenur sende ne marifetler varmis. dikis kursuna filan gittinmi yoksa kendi kendinemi ugrastin canim? cok cici olmuslar...hele helede oglusunun yastiklari cok guzel. gule gule yatsin.
bende severim dikis isini ama maalesef cok beceriksizim  :'( ya da hic ciddi anlamda oturup ugrasamadim maalesef. ama azimliyim bir gun yapicam  :laughing7:

dikis kursuna 2 haftada bir gun giderdim eskiden, evlenmeden yani, burda tr'deki gibi her gun degil,
bende isim olmadigi zamanlar gittim, az cok ogrendim biseyler canim, annemde cok dikis yaptigi için o gonderdiydi zaten
ogreneyim diye, simdi iyice pekistirdim yapiyorum kendi kendime biseyler :)

мiŁenα.

bende dikişşi severim anlarım az çok.

şu nazar boncukların çok güzel olmuş..bayılırım nazar boncuğuna :laughing7:

mumuna bittim ayşe ..eğer boş anım olursa bende yapmak isterim..

oğlunada çok güzelciciler yapmışsın..

ben hiçbirşey yapmadım sadece lif dokudum şimdiki aklım olsa birsürü şey yapardım hatıra kalırdı ;D

:love9: :love7: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Eymen'in Anniş'i - 18 Kasım , 2010, 17:50:07
bende dikişşi severim anlarım az çok.

şu nazar boncukların çok güzel olmuş..bayılırım nazar boncuğuna :laughing7:

mumuna bittim ayşe ..eğer boş anım olursa bende yapmak isterim..

oğlunada çok güzelciciler yapmışsın..

ben hiçbirşey yapmadım sadece lif dokudum şimdiki aklım olsa birsürü şey yapardım hatıra kalırdı ;D

begendigine sevindim Ayse'cim  :opucuk: Bos durmayi sevmem aklim esince degisik seyler yapmayi severim..
O sampanya bardaklari dugunumden hatiraydi, bos bos durmasin dedim,
bi kolyem vardi oda kirilinca aklima boyle bisey geldi yaptim, odam Beyaz&eflatun,
odama süs yaptim iki tane dügünümüzde içtigimiz içecek bardaklariyla hos bir ani  :)

SiRiNe

Aysenurcum cok guzel cok begendim.

Hamarat arkadasim benim , bende yapmak isterdim ama hic bir zaman ilgimi cekmemistir bu tur seyler neden acaba ?  :k06:

Devamini bekliyoruzzz

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

18 Kasım , 2010, 18:32:37 #6 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2010, 18:34:21 °• αуşєηυя •°
Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 18 Kasım , 2010, 18:28:47
Aysenurcum cok guzel cok begendim.

Hamarat arkadasim benim , bende yapmak isterdim ama hic bir zaman ilgimi cekmemistir bu tur seyler neden acaba ?  :k06:

Devamini bekliyoruzzz

[/size][/font]
Tesekkurler duygu'cum  :opucuk: olabilir kimisine benim bu yaptiklarim sacma,
yapacagim yerine ayni malzeme fiyatiyla haziri alinirmis  :) ben onu bilmiyordum sanki, kendin yapman baska
satin alman baska oyle degilmi canim? bu bi çesit hobi benim için

βαlκιz

bayılddım nazar boncugu ve mum olayına bayıldıım
çok güzeell hepsi maşallah
bende bu ara bişeyler yapıcamm
kreç aldım bütün aile el izimizi çıkarıp onlarıda boyayıp çocukların odasına asıcaz  :k06:
mum yapıcam bende ama malzemelerini almam lazım  :-\ bulamıyorum
nazar boncugu bende toplim renk renk çocukların odasına yapıverim :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkızZz - 18 Kasım , 2010, 18:33:09
bayılddım nazar boncugu ve mum olayına bayıldıım
çok güzeell hepsi maşallah
bende bu ara bişeyler yapıcamm
kreç aldım bütün aile el izimizi çıkarıp onlarıda boyayıp çocukların odasına asıcaz  :k06:
mum yapıcam bende ama malzemelerini almam lazım  :-\ bulamıyorum
nazar boncugu bende toplim renk renk çocukların odasına yapıverim :k06: :k06:

Sagol bidenem  :opucuk: evt yaa oyle cok guzel olur minicik ellerin izleriiii  :love7: hatira kalirrr iyi fikirr cnm  :icon_thumright:

SiRiNe

GERCEKTEN BENDE COKK BEGENDIMMM AYNEN GULSAHHH

AMA SU MUMU DENEYECEGIM COK HOSUMA GITTI

BIRDE SÖYLE HOBBY EDINSEM KENDIME

YOK AYSECIM NEDEN SACMA OLSUN COK GUZEL YAPTIKLARIN YETENEK ISI SADECE VE ILGI

Lă_Tăhzen!

bende acılmıyor bu forumda resimler ya acayıp merak ediyorum en az bu sayfayı 1 saat beklettım işlerime baktım belki, açılır dıye yok acılmadı  sadece mumlugu ve en alttakını gorebıldım  :-\ emegine saglık oınlar guzel olmus muhakkah dıgerleride guzeldir

SeliN59

çok güzelmiş canım ellerine sağlık bendede birikmiş yoğurt kutuları var bir sürü netten bakınıyorum saksı sepet yapıcam

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: NuR<== - 18 Kasım , 2010, 19:10:28
bende acılmıyor bu forumda resimler ya acayıp merak ediyorum en az bu sayfayı 1 saat beklettım işlerime baktım belki, açılır dıye yok acılmadı  sadece mumlugu ve en alttakını gorebıldım  :-\ emegine saglık oınlar guzel olmus muhakkah dıgerleride guzeldir

tesekkurler Nur'cum begendigine sevindim  :opucuk:

Alıntı yapılan: kumsal59 - 18 Kasım , 2010, 19:59:05
çok güzelmiş canım ellerine sağlık bendede birikmiş yoğurt kutuları var bir sürü netten bakınıyorum saksı sepet yapıcam

Kumsalcim tsklr  :opucuk: o sepet nasil yapiliyor? merak ettim yogurt kutulariyla  :icon_scratch:
Yapinca resmini ekle gormek isterim :) :)

SeliN59

canım google yazdım yoğurt kabından sepet diye çok hoş şeyler çıktı  kırçıllı iple yapmışlar süper olmuş ama resimleri buraya kopyalayamadım bi türlü yarın ip alıcam yapınca koyarım

derbeder

19 Kasım , 2010, 13:31:17 #14 Son düzenlenme: 19 Kasım , 2010, 15:30:10 angel81
bende istiyorum su tuvalet halisindan  :love9:  su sifonun uzerindeki cok abarti bence..ama kapaklikta hos olmus. pefff ne becerikli hatunlar var yaaa...keske bende baslasamda yapsam   :-[

saka maka bittim bunlara ben  :love7:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!