27 Nisan , 2024, 15:38:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR SÜTÜM AZALDI :(

Başlatan Pınar86, 12 Kasım , 2010, 22:11:11

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤ - 05 Ocak , 2011, 05:07:15
Gozdecim gun icinde ve gece cok sukur sutum iyi ama ne ilginctir ki saat 3-4 gibi sutum bir bitiyo  8-9 a kadar gelmiyo aksam  :icon_scratch:
anlamadim neden boyle
bende cok oldugunda sagip o zamanlar veriyorum
dolaptansa iciyor ama buzluktan cikardigimi begenmiyor  :k06:

Çiğdemcim bitmiyordur ya bitmesine imkan yok ki..Emzirdiğin müddetçe süt salgılarsın zaten.Yoğurt,cacık,soda,su emzirirken bunları tüket.Ben emzirirken 1.5 lt su içiyordum  :k06: Geceleri ise Prolaktin hormonu daha fazla salgılanır ve süt üretimini arttırır.2 saatte bir emzirmeye bak geceleri.Ben uyandırıp uyandırıp emziriyordum.Geceleri hem daha fazla büyüyorlar zaten  :)

❤ հმzεlἶო ❤

cnm bitiyo dedigim 5 saat kadar bos denecek kadar az doluyor
beklemem gerekiyor  :k06:
emzirirken icince aninda etki ediyomu  ???
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tabii tabii..
Emzirirken hiç olmadı su iç o bile hemen etkiler..
Rüzgar küvözdeyken evde sağardım hemde süt içerdim artardı emzirirken de öyle oldu.Otomatikman su içmeye ihtiyacım oluyordu hayatımda içmediğim kadar su içtiğimi bilirim  :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

demin emzirirken su ictim aninda etki etti gibi  :icon_thumright:
cok tesekkurlr cnm  :opucuk:  :flowers:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤ - 05 Ocak , 2011, 06:11:56
demin emzirirken su ictim aninda etki etti gibi  :icon_thumright:
cok tesekkurlr cnm  :opucuk:  :flowers:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Çok sevindim tatlım rica ederim bak gör daha da artar merak etme iş beyinde bitiyor sütüm arttı diye de telkin et kendini ve Hazel i daha fazla sar sarmala kendine şırıl şırıl akar  :nazar: :nazar: :nazar:

asuman1981

CANIM BENİM KIZIM 4 AYLIKKEN AZALDI SÜTÜM ECZANEDEN SÜT ARTIRICI Bİ BİTKİ ÇAYI ALDIM ŞİMDİ ADINI HATIRLAMIYORUM AMA ECZANEDEN İSTERSENİZ VERİRLER  BİRDE ÇOK BULGUR , SOĞAN ,ET ,ÇORBA ,YANİ TAM BESLEN MEN LAZIM