10 Mayıs , 2024, 17:55:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hemserim hamile olmasan bile sakin strese girmee..
kesinlikle acele etme.. strese girersen reglin bile gecikiyorr, bu konuda 6 ay gibi bi sorun yasadim.

eftelyaa

Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Eylül , 2011, 14:07:21
merhaba kızlar ben naz...50 günlük evliyim ve hiç korunmadım...haziranın 31 inde adet oldum 5 temmuzda bittim..14 temmuzda evlendim ve hiç adet olmadım...2 kere test yaptım negatif cıktı..arefe günü mide bulantısı kusma ve bas dönmesi sikayetiyle doktora gittim..tansiyonuma normal dedi..iğne yapcaktı yaptırmadım bulantı için ilaç verdi..şimdi bulantım yok ama başım bi acayip...arada sol tarafıma sancı giriyor...doktor pazartesi kadın doguma git dedi..heyecanla bekliyorum..sizce hamilemiyim....yardımlarınız için tşler...
bencede strese girme hamile olabilirsin yada streste yapmis olabilirsin bence acele ediyosan bi kan testi yaptir derim

nazo-58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Eylül , 2011, 14:12:34
Hemserim hamile olmasan bile sakin strese girmee..
kesinlikle acele etme.. strese girersen reglin bile gecikiyorr, bu konuda 6 ay gibi bi sorun yasadim.

Alıntı yapılan: eftelyaa - 01 Eylül , 2011, 14:14:43
Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Eylül , 2011, 14:07:21
merhaba kızlar ben naz...50 günlük evliyim ve hiç korunmadım...haziranın 31 inde adet oldum 5 temmuzda bittim..14 temmuzda evlendim ve hiç adet olmadım...2 kere test yaptım negatif cıktı..arefe günü mide bulantısı kusma ve bas dönmesi sikayetiyle doktora gittim..tansiyonuma normal dedi..iğne yapcaktı yaptırmadım bulantı için ilaç verdi..şimdi bulantım yok ama başım bi acayip...arada sol tarafıma sancı giriyor...doktor pazartesi kadın doguma git dedi..heyecanla bekliyorum..sizce hamilemiyim....yardımlarınız için tşler...
bencede strese girme hamile olabilirsin yada streste yapmis olabilirsin bence acele ediyosan bi kan testi yaptir derim

tşkler arkadaslar..aslında strestende olabilir..evlendim ve başka bi şehre geldim..ailemi çok özlüyorum...bide antalya cok sıcakbundanda olabilir dimi..neyse hakkımızda hayırlısı olsun inş..pazartesi gitcem doktora..inş hamişimdir..değilsemde durmak yok calışmaya devam:))

eftelyaa

bana yardim edicek birisi varmi ya deli olcam bu ay ovulasyon testi kulanayim dedim 15 avustos adet oldum adetimin 10 gunu teste basladim 25 avustosda 1 eylul oldu bugun yani test yaptim hala negatief veriyo ben nezaman yumurtlayacam anlamadim ya yoksa yumurtlamiyomuyum bu ay bilmiyorum bilgisi olan varmi acaba :-ooo :-ooo

__nil__

Alıntı yapılan: eftelyaa - 01 Eylül , 2011, 14:31:28
bana yardim edicek birisi varmi ya deli olcam bu ay ovulasyon testi kulanayim dedim 15 avustos adet oldum adetimin 10 gunu teste basladim 25 avustosda 1 eylul oldu bugun yani test yaptim hala negatief veriyo ben nezaman yumurtlayacam anlamadim ya yoksa yumurtlamiyomuyum bu ay bilmiyorum bilgisi olan varmi acaba :-ooo :-ooo

belki geç yumurtluosundur cnm.eğer ovulasyonda pozitif olmazsada bi doktora danış bence

eftelyaa

Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Eylül , 2011, 14:33:30

belki geç yumurtluosundur cnm.eğer ovulasyonda pozitif olmazsada bi doktora danış bence
doktor deme ya sinir oluyorum avrupa avrupa diyolar burda saglik cok geri yaaa ben kisaca anlatayim hollandada yasiyorum gecen yil 1 yil denemeden sonra hamileligi doktora gitim arastirdilar testler yaptilar esimide onda bisey cikmadi bendede dedilerki cok yumurtluyosun ama arasinda guclu olan yok ben uzun sure zayiftim cok suan iiyim 10 kilo aldim ama uzun sure zayif oldugum icin yumurtalarin gucu gitmis klomit yazdi iste herneyse ben gecen sene avustosta basladim klomite ve 3 ayimda hamile kaldim cok cok sevindim ama malesef 13 haftaliken kalbi durdu cok uzuldum ve kurtaj oldum kurtajdan sonra yine klomite basladim bu sene nisan ayindan beri ve gecen ay doktora gitim moralimi bozdu igne vurulcaksin dedi ama ben cevremde cok yanlis tedavi goren oldugu icin biraz beklicem dedim guvenmiyorum cunki bu ay turkiyeye gelicektim bide turkiyede doktora gideyim dedim ama esim isinden izin alamadi cok sinir oldum ya bende son kes klomit iceyim bide ovulasyon testi alayim dedim daha once hic kulanmamistim simdide yumurtlamiyomuyum ne klomite ictigim halde doktoru aradim bana randevu icin 11 ayin sonunu verdi resmen malar keske turkiyede bi doktora gorunebilsem acaba kurtajdan sonra usutumu ne 1 ay hasta olmustum grip yani acaba ondanmi diyorum bilmiyorum iste neyse cok uzatim anlicaniz derdim cok arkadaslar ins hepimiz hamis kaliriz cok istiyorum ya :amin: :amin: :amin:

meliss

inşallah en yakın zamanda bütün bebiş bekleyen arkadaşlarımızın meleği gelir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

eftelyaa

Alıntı yapılan: eftelyaa - 01 Eylül , 2011, 14:47:39
Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Eylül , 2011, 14:33:30

kizlar cok mutluyuuuuuuuuuuuuuuum yumurtladim:P:P:P:Ptest sonucu pozitief ins hamilede kalirim son ayim eger olmasa ignelere baslicaz......
doktor deme ya sinir oluyorum avrupa avrupa diyolar burda saglik cok geri yaaa ben kisaca anlatayim hollandada yasiyorum gecen yil 1 yil denemeden sonra hamileligi doktora gitim arastirdilar testler yaptilar esimide onda bisey cikmadi bendede dedilerki cok yumurtluyosun ama arasinda guclu olan yok ben uzun sure zayiftim cok suan iiyim 10 kilo aldim ama uzun sure zayif oldugum icin yumurtalarin gucu gitmis klomit yazdi iste herneyse ben gecen sene avustosta basladim klomite ve 3 ayimda hamile kaldim cok cok sevindim ama malesef 13 haftaliken kalbi durdu cok uzuldum ve kurtaj oldum kurtajdan sonra yine klomite basladim bu sene nisan ayindan beri ve gecen ay doktora gitim moralimi bozdu igne vurulcaksin dedi ama ben cevremde cok yanlis tedavi goren oldugu icin biraz beklicem dedim guvenmiyorum cunki bu ay turkiyeye gelicektim bide turkiyede doktora gideyim dedim ama esim isinden izin alamadi cok sinir oldum ya bende son kes klomit iceyim bide ovulasyon testi alayim dedim daha once hic kulanmamistim simdide yumurtlamiyomuyum ne klomite ictigim halde doktoru aradim bana randevu icin 11 ayin sonunu verdi resmen malar keske turkiyede bi doktora gorunebilsem acaba kurtajdan sonra usutumu ne 1 ay hasta olmustum grip yani acaba ondanmi diyorum bilmiyorum iste neyse cok uzatim anlicaniz derdim cok arkadaslar ins hepimiz hamis kaliriz cok istiyorum ya :amin: :amin: :amin:

gamze(sabırsızım)

slm arkadaslar aranıza yenı katıldım 21 yasındayım 1bucuk yıllık evlıyım 6 ay once 8haftalık bebegımı kaybettım 3 ay korundum tahlıllerımde bır problem cıkmadı Allaha sukurler olsun adetıme daha 2 gun var 15 agustosta adet oldum sımdı kasık bel ve karın agrım var gosuslerımde sıskınlık ve hassasıyet var su gıbı akıntım var hamıle olabılırmıyım ıdrar testınde cıkmıyor ama ılkıde oyle olmustu catlayacagım meraktan

__nil__

Alıntı yapılan: gamze(sabırsızım) - 13 Eylül , 2011, 00:40:54
slm arkadaslar aranıza yenı katıldım 21 yasındayım 1bucuk yıllık evlıyım 6 ay once 8haftalık bebegımı kaybettım 3 ay korundum tahlıllerımde bır problem cıkmadı Allaha sukurler olsun adetıme daha 2 gun var 15 agustosta adet oldum sımdı kasık bel ve karın agrım var gosuslerımde sıskınlık ve hassasıyet var su gıbı akıntım var hamıle olabılırmıyım ıdrar testınde cıkmıyor ama ılkıde oyle olmustu catlayacagım meraktan

çok şüphen varsa kan testinden sonucu alabilirsin idrar testinde çıkmaması normal.Bunlar aynı zamanda adet belirtileri ama sen sonuçta kendi vücudunu tanırsın mutlaka bir farklılık hissetmişsindir.Eğer duramıcam dersen kan testi derim.idrarr testi içinde beklemen gerekicek.inş hamilesindir canm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nikin gibi gercekten sabirsizsin  :k06: :k06: :k06: düsügün icin gecmis olsun bende yasadim  :sad1: acele etme kürtajdan yada düsükten sonra adet düzensizligi cok oluyo ama ins hamilesindir  :amin:
ha bu arada yanlis yere acmisin konuyu  ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

laracroftt

(konu yanlıs yere acılmıs)
Arkadasım bunu beklemeden bılemezsın, 2 gun daha sık dısını egerkı duzenlı adet oluyosan adetın bır gun gecınce hemen test yaparsın kendını yıpratmamaya ve sabırlı olmaya calıs lutfen. Insallah belırtılerın adet degıl hamılelık belırtısıdır  :flowers: 

gamze(sabırsızım)

olabılır arkadaslar daha yenıyım nereye yazıcagımı bılemedım burayada zor yazdım telden baglanıyorum bu arada cvp yazan arkadaslarada cok tesekkurler bende kan testı yaptırmayı dusunuyorum bunlar adet belırtısı olacagını sabmıyorum cunku 2 haftadır bu sıkayetlerım var sabırsızım cunku bu mucızeyı cok ama cok ıstıyorum

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de iki günüm geçti ve hiç regli belirtisi de yok... kasıklarımda ara ara ağrı oluyor... perşembe gecesi de rüyamda eşim " tebrikler hamilesin" dedi.. hayırlısıyla bebişim bekletmeden gelir