Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Canım duyguların nasıl?SENCE BEBEK VAR MI ne hissediyorsun.?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

gamzebdr

SeliN59

ben merak ediyorum 1 yıllık evlilik hayatımda ilk defa adetim gecikti çok merak ediyorum yarında hastalanmassam testi tekrarlayacağım

__nil__

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 04 Kasım , 2010, 12:11:25

cnm bu ay hisetmek istemiyorum geçen çok kaptırmıştım kendimi ama sonuç negatif olunca çok üzldüm bu ay olmadığına alıştırıyorum kendimi yoksa daha çoook üzülecem sen ne hissediyorsun cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

SeliN59

yaptım nilalp çim ama c ile t nin tam ortasında çıktı kırmızı çizgi sanırım bozuktu yada hamiş değilim yarında hastalanmassam testi tekrarlayacağım ama mide bulantım devam ediyo

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 04 Kasım , 2010, 12:27:13
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 04 Kasım , 2010, 12:11:25

cnm bu ay hisetmek istemiyorum geçen çok kaptırmıştım kendimi ama sonuç negatif olunca çok üzldüm bu ay olmadığına alıştırıyorum kendimi yoksa daha çoook üzülecem sen ne hissediyorsun cnm
CANIM HİÇ ÜZÜLME BENİM ÇOĞU ARKADASIM 6.AYDA HAMİLE KALDILAR.VAKTİ VAR DEMEKKİ.BEN ÇOK HALSİZİM.BASIM COK DÖNÜYO.TANSİYONDA DEĞİSİKLİK VAR.SANKİ VAR GİBİ HAMİLE GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ.TABİ PSİKOLOJİK Mİ BİLMEM.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 04 Kasım , 2010, 17:10:19
CNM İNŞ HAMİLESİNDİR
BENDE SENİN OLMANI ÇOK İSTİYORUM NEDENSE.RABBİM BÜTÜN ARKADASLARIMA ANNELİĞİ TATTIRSIN EN YAKIN HAYIRLI ZAMANDA. :amin:

İNŞ CNM AMA BEN TEDAVİ BİTMEDEN OLACAĞIMI SANMIYORUM

KasrıCinan

YAĞMUR NİSA CANIM NE HALDESİN.ADET OLDUN MU?

GÜNAYDIN KASRI CİNAN ADET OLMADIM AĞRIM SIZIM YOK HİÇ BİR BELİRTİ YOK CNM :dontknow:

Gulow

Arkadaslar ben 6 aydir evliyim ve danimarkadan katiliyorum, bebis istiyoruz ama olmuyir hep hayal kirikligi yasiyoruz.. 3 aydir adet düzensizligim var ortalama 2 gun gecikiyordu her ay, ama bu ay birazcik farkli, en son adet günüm 8 ekim ve benim hala adetim gelmedi.. Belimde sanki adet sancisi gibi kasilmalar var, bulanti bas dönmesi ve halsizlik var, gögüs uclarim cok agriyor.. Bugun test aldim ama negatif cikti.. Acebaaaaa neden boyle olsun ben bi bilgisi olan varmi :((((

❤ հმzεlἶო ❤

cnm hosgeldin
idrar testinde bazan 10 gunluk bir gecikmeden sonra cikabiliyor
kan testi yaptir veya birkac gun sonra tekrar dene idrar testini
adet gecikmen strese bagli yada pskolojik olabilir, kafana takmamayi dusunmemeyi dene
insallah en kisa zamanda bir bebis verir rabbim sana da  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9: