10 Mayıs , 2024, 01:47:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

S.a merhaba arkadaşlar.ben aranıza yeni katıldım.insallah en kısa zamanda hepimiz arzuladığımıza kavuşuruz.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 02 Kasım , 2010, 14:07:08
S.a merhaba arkadaşlar.ben aranıza yeni katıldım.insallah en kısa zamanda hepimiz arzuladığımıza kavuşuruz.

H.GELDİN CNM SEN NE KADARDIR BEBEK İSTİYORSUN
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

HASRET!M S@N@

acaba hamile miyim merak ettim simdi???

İNŞALLAH HAMİLESİNDİR CNM BENİM

doruk38

HASRET!M S@N@

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Kasım , 2010, 14:09:27
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 02 Kasım , 2010, 14:07:08

H.GELDİN CNM SEN NE KADARDIR BEBEK İSTİYORSUN

9aydır canım ama malesef :crybaby2:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KASRICİNAN DOKTORA GİTTİNMİ HİÇ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Kasım , 2010, 17:59:21
KASRICİNAN DOKTORA GİTTİNMİ HİÇ

GİTTİM AMA 4.AYDI SANIRIM İSTEMEMİZİN ÜSTÜNEMİ GÖRDÜM ACABA DİYE.HORMON TESTİ FİLAN YAPTI.bÜtün değerlerin iyi hormonlarında iyi bi sorunun yok ama hamile değilsin demisti :)bi daha gitmedim doktora ama stres yapma demisti.oda insanın elinde değil.yasımda daha 20.ama 2 gün sonra adet olmam lazım olursam gideceğim doktora.

cnm düzenli adet görüyormusun birde yumurtalıklarına baktır cnm

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 03 Kasım , 2010, 12:08:59

28 günde oluyordum ama 3 4 aydır ya 29 yada 30da oluyor geçen ay 29günde oldum.1 2 gün oynuyor.peki bu adet düzensizliğimi oluyor

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 03 Kasım , 2010, 12:49:24
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 03 Kasım , 2010, 12:08:59

28 günde oluyordum ama 3 4 aydır ya 29 yada 30da oluyor geçen ay 29günde oldum.1 2 gün oynuyor.peki bu adet düzensizliğimi oluyor

yumurta kontrolü nasıl oluyor nasıl bakıyorlar?bilgi sahibideğilim pek cnm

CNM ALTTAN ULTRASYONLA BAKIYORLAR VE KAN DEĞERLERİNE  BAKIYORLAR AMA YUMURTA OLAYINA ALTTTAN BAKIYORLAR YUMURTAN VARMI NASIL GELİŞMİŞMİ ÇATLAMIŞMI TEMBELMİ DİYE

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 03 Kasım , 2010, 13:00:02
CNM ALTTAN ULTRASYONLA BAKIYORLAR VE KAN DEĞERLERİNE  BAKIYORLAR AMA YUMURTA OLAYINA ALTTTAN BAKIYORLAR YUMURTAN VARMI NASIL GELİŞMİŞMİ ÇATLAMIŞMI TEMBELMİ DİYE
hımm ilk doktora gitiğimdede alttan bakmıslardı.peki ne zaman gitmek gerekiyor doktor kendimi gün veriyor

CNM HORMON TESTLERİNE ADETLİYKEN BAKILIYOR YUMURTALIKLARINADA ADET BİTTİKTEN SONRA BAKILIYOR SEN ADETLİYKEN GİT DOKTORA HORMONLARINA TEKRAR BAKSIN SONRA YUMURTALIKLAARIMA BAKTIRMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLE O SANA GÜN VERİR