01 Mayıs , 2024, 07:37:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cani anne dehşeti..!

Başlatan мiŁenα., 09 Kasım , 2010, 15:08:17

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Cani anne dehşeti!
"İnternet üzerinden seks kölesi olarak satılmasın" diye, küçük kızına ilaç verip...

Amerika'yı dehşete düşüren olayda, 43 yaşındaki Marci Webber sadece dört yaşında olan kızını vahşice öldürdü.

Kızına önce uyku hapları içiren Webber, ardından da on santimlik bıçakla boğazını keserek öldürdü.

Küçük kızın cesedi, 18 yaşındaki ablası tarafından bulunurken, tutuklanan Webber'in kefaleti, çıkarıldığı mahkeme tarafından 5 milyon dolar olarak belirlendi.

Webber'in cinayet sebebi olarak gösterdiği gerekçeyse polisleri şaşkına çevirdi.

"Onu, internet üzerinden seks kölesi olarak satılmasını engellemek için öldürdüm." diyerek kendisini savunan cani annenin, küçük kızın velayeti yüzünden boşandığı eşiyle mahkemelik olduğu öğrenildi.

:love9: :love7: :love9:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hümeyra_t_e

aman allahım ya kadının psikolojik bozukluğunu küçücük yavrucak çekmiş  :-ooo

SiRiNe

Genellikle bu  gibi seyleri sebeb olarak görup cocugunu ölduren tutucu hiristiyanlar cogu  amerikan filimlerindede gösteriliyor...

Allah akil fikir versin

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

Demet_dk

HERGÜN BANA BÖYLEBİRİNİ VERSELER BENDE STRES FALAN KALMAZ  :violent1: :violent1:

βαlκιz

offffffff :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ne dicemi bilemedim allah cezasını versinn  :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ