'''.'''''ilk emzirme''''.'''''

Başlatan bebişim616161, 07 Kasım , 2010, 21:22:32

« önceki - sonraki »

bebişim616161

07 Kasım , 2010, 21:22:32 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2010, 21:24:06 ♥♥♥bebişim616161♥♥♥
doğumdan sonra ilk bulusmanızda bebeklerinizi kucağınıza alıp ilk emzirmeye sıra geldiğinde ne düşünüyorsunuz o anki psikolojiniz nasıl oluyor mesela heyecanlanıyormusunuz,neler düşünüyorsunuz anlatırmısınız!!!

bebişim616161

07 Kasım , 2010, 21:26:39 #1 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2010, 21:32:47 ♥♥♥bebişim616161♥♥♥
dün gece okadr güzel rüya gördümki bebeğim olmustu emziriyordum ve uyandım kendi kendime allahım rüyasını bile göstermiyorsun neden dedim sonra gözlerimi kapadım yeniden gördüğüm rüyayı hayal ettim belki yine görürüm die ama olmadı  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:ilkkez bebeğim kucağımda emzirirken kendimi gördüm hemde benden süt geldiğinide gördüm çook hostu suan anlatırken bile gerçekmiş gibi geliyor insana ne güzel rüyası bile mükemmel :love9: :love9: :love9: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ruyan hayırlara olsun inşallah canım.....cok guzel bi ruya görmüşsün bende hamile kaldıgım ay aynı böle bi ruya görmüştümmmm cok etkilenmiştim  ::)
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

canım heycanlanıyo insan tabi
dünyaya bi canlı geliyo senin sayende ve sana muhtaç senin sütünle beslenmesi gerekiyo
acıkmış ağlıyo sen meme vercen oyy  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
mucize bişey ya allahım nasıl yaratıyo
memeyi tutuyo emiyo cuk cuk biliyo çok güzel allah herkeze anne olmayı emzirmeyi nasip etsin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebişim616161

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 07 Kasım , 2010, 23:36:11
ruyan hayırlara olsun inşallah canım.....cok guzel bi ruya görmüşsün bende hamile kaldıgım ay aynı böle bi ruya görmüştümmmm cok etkilenmiştim  ::)

sibelcim keske ama keske bende sen gibi sanslı olabilsem ama yok nerdeee

bebişim616161

Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 07 Kasım , 2010, 23:40:38
canım heycanlanıyo insan tabi
dünyaya bi canlı geliyo senin sayende ve sana muhtaç senin sütünle beslenmesi gerekiyo
acıkmış ağlıyo sen meme vercen oyy  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
mucize bişey ya allahım nasıl yaratıyo
memeyi tutuyo emiyo cuk cuk biliyo çok güzel allah herkeze anne olmayı emzirmeyi nasip etsin

ya peki yanınnızdakilerden artık kim varsa anneniz veya kayınvalidenizden utanıyormusunuz emzirirken  :love9:

AککORTįє

tabiki hayır zaten yanınızda sadece bayanlar olduğu için o anki şaşkın mutlu heyecan dolu bir şekilde yavrunuzu emzirme çabası  içine giriyorsunuz

bebişim616161

Alıntı yapılan: iLkNu® - 08 Kasım , 2010, 11:50:16
tabiki hayır zaten yanınızda sadece bayanlar olduğu için o anki şaşkın mutlu heyecan dolu bir şekilde yavrunuzu emzirme çabası  içine giriyorsunuz
hm çok güzel duygudur kesin yasamadım ama hayali bile güzel bebişimin

pırıl

oğluşumu bir kucağıma alsam,doya doya koklasam sonra emzirsem,ilk doğduğu gün bütün gün sadece onu izlerim herhalde...çok heyecanlanır insan ya..allahım herkese nasip etsin.günler geçse biran önce bitse.yavrumu sağlıkla dünyaya getiiririm inşallahh :amin:

SiRiNe

Ben kizlari ilk emzirdigimde yanliz degildim, 2 ebe vardi sagimda solumda yardim ediyorlardi ikisini kucagima almak zordu

sumeyyem cok guzel emiyordu ama rumeysa bagiriyor beni ciziyordu  :k06:

Cok guzel bir duyguydu lukur lukur sesi geliyor birde emerlerken birde göz bagi olunca emzirirken anneyle cok guzelll

Rabbim isteyen herkeze yasatsin bu duygulari

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥♥♥bebişim616161♥♥♥ - 08 Kasım , 2010, 11:53:44
Alıntı yapılan: iLkNu® - 08 Kasım , 2010, 11:50:16
hm çok güzel duygudur kesin yasamadım ama hayali bile güzel bebişimin

Rabbim sanada nasip etsin inş en hayırlı zamanda  :amin:

Pınar86

Aynı rüyayı bende gördüm hamileyken bebeğim doğdu nasıl emzireceğim sütüm nasıl olacak diye düşünüyordum ama baktım maşallah şakır şakır sütüm geliyor emziriyordum o her emdikçe içim tuhaf oluyordu :)

Hala da öyleyim anlatılmaz bir duygu onu emzirirken içim içime sığmıyor hele geceleri emmeye kalktığında yerinde duramıyor acıkmış oluyor öyle oluyor yastığı takmama üstümü hazırlamama mendili koymama izin vermiyor bir emişi varki oyy kurban olurum  :y25:

o emerken hep onu izliyorum gözlerim doluyor çoooooook güzel bişey  :y25:

Rabbim herkese nasip etsin böyle güzel duyguları :) :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

bebişim616161

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 08 Kasım , 2010, 12:16:44
Ben kizlari ilk emzirdigimde yanliz degildim, 2 ebe vardi sagimda solumda yardim ediyorlardi ikisini kucagima almak zordu

sumeyyem cok guzel emiyordu ama rumeysa bagiriyor beni ciziyordu  :k06:

Cok guzel bir duyguydu lukur lukur sesi geliyor birde emerlerken birde göz bagi olunca emzirirken anneyle cok guzelll

Rabbim isteyen herkeze yasatsin bu duygulari

eşime gecenlerde arkadası sordu abi kzıımın ismini ne koyim die bi yarım msaat düşündü RÜMEYSA olsun dedi rümeyse ve bünyamin eşimin en sewdiği isimler bana da diyor kızım olursa rümeysa oğlum olsa bünyamin kordum die bende diyorum olsada keske isimsiz olsa ozamn oda üzülüyor bana sarılıyo
offoffff nezamn allahımm kavusucam bebeğime :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Ben utanmıştım ilk emzirdiğimde, herkesi çıkarttım odadan eşim kızım ben kaldık zor bela becerebildim.
Sonra bilmem kaç kere bebek hemşiresi gelip gösterdi utanmadım sonra annemlerin yanında da emzirmeye başladım.

Ama çok tatlı bir his Rabbim isteyen herkese nasib etsin hele böyle nasıl diyeyim içinizden bir şey akıyor sonra yutkunma sesiyle ait olduğu yere iniyor. Çok güzel  :love9: :love9:

pırıl

bebeğim merhaba,
forumdaki konulardan cevaplarından anladığım kadarıyla evlat sahibi olmayı çok çok istiyorsun.ve yalnış hatırlamıyorsam yaşında küçük...çok fazla üzme kendini ve stres yapma.her saat başı bebek düşünürsen olan sana olur,yıpratma kendini bukadar.sana bir örnek veriyim,benim halamın kızının 4 yıldan fazla çocuğu olmadı,aşılama yaptırdılar ne tedaviler yok olmadı..ve hiçbir tedaviyi bırak,ilaç dahi kullanmazken hamile kaldı..:)
vakti zamanı varmış demekkki..rabbim gönlüne göre versin.tevekkül et.allah herşeyi en iyi bilendir.herşeyin zamanı vardır unutma.