28 Nisan , 2024, 01:24:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

El-kol agrisi ve uyusmasi

Başlatan **Gül**, 07 Kasım , 2010, 13:12:11

« önceki - sonraki »

**Gül**

Suan hamileligimin 30. haftasindayim. ve bir haftadir ozellikle sag elimde muthis bir agri ve parmaklarimda uyusma oluyor. Sabah uykudan uyanir uyanmaz basliyor tum gun suruyor. Agri dirsegime kadar ilerliyor  :sad1: Cogu zaman ellerimle hic birsey tutamiyorum. yemek yaparken zorlaniyorum.
Bu durumu yasayan oldumu aranizda. Varsa onemli birsey degil gecer kisa surede deyin bana ne olur. Cok zormus  :crybaby2: :crybaby2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Gul canim benimde sol koluma olmustu

hani bisey yapsam uyussa anlardim durduk yere omuzumdan elime kadar karincalanma vardi  :-\

**Gül**

Alıntı yapılan: •❤•.öɱરüɱ.•❤• - 07 Kasım , 2010, 22:07:41
Gul canim benimde sol koluma olmustu

hani bisey yapsam uyussa anlardim durduk yere omuzumdan elime kadar karincalanma vardi  :-\

Sana da gecmis olsun edacigim. Peki ne oldu sonradan gecti mi. Benimki yaklasik 1 haftadir var ve gun gectikce artiyor. Bugun sag elimde basladi yan taraflari sisti iyice birara bas parmagimi hic kullanamadim agridan aglayacaktim nerdeyse  :y25: :y25:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

yok cok sukur 2 3 gun sonra gecti

acaba sisiyormu kollarin odem falan olmasinda doktora gittinmi

**Gül**

Hic bilmiyorum ki neden oluyor.  :dontknow:  :dontknow:
Doktor icinde beklemedeyim henuz. Tasindigimiz icin hastane ve doktor degisikligi yapacagiz. carsamba gunu gidip form verdik yeni hastaneye. 2 haftaya kadar mektup yollayacaklar bakalim. Ne zaman cagirirlarsa onu bekliyorum. Insallah o zamana kadar surmez yoksa dayanilacak gibi degil  :sad1: :sad1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

insallah cabuk yaparlarda islemleri

gidersin bir an evvel doktora cok zor bilmezmiyimm  :icon_pale:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

@@@gözde@@@

akşamdan beri benimde kolumdan bi başladı ağrı parmaklarıma kadar uyuşuk resmen sizdede oluyomu kıslar normelmidir  :icon_scratch:

esmerim:))

Alıntı yapılan: **Gül** - 07 Kasım , 2010, 13:12:11
Suan hamileligimin 30. haftasindayim. ve bir haftadir ozellikle sag elimde muthis bir agri ve parmaklarimda uyusma oluyor. Sabah uykudan uyanir uyanmaz basliyor tum gun suruyor. Agri dirsegime kadar ilerliyor  :sad1: Cogu zaman ellerimle hic birsey tutamiyorum. yemek yaparken zorlaniyorum.
Bu durumu yasayan oldumu aranizda. Varsa onemli birsey degil gecer kisa surede deyin bana ne olur. Cok zormus  :crybaby2: :crybaby2:
var cnm senınkı 30da baslamıs benımkı sanırım 28de basladı benımde sag elım asırı derecede agrıyor ozellıkle sol tarafıma yatınca bende sag tarafıma donup uyuyorum ama sol tarafa yatmamız lazımya.
ben su bardagı tutarken bıle zorlanıyorum bazen acıyor.Hayır canım hamılelıkte bu durum normalmıs canım sayet dogumdan sonra gecmezse doktora gıdersın bırde benım uyusuyor artık elımın ıclerı kasınıyor.