Hamilelikte Nar Suyu....

Başlatan <<AyBüKe>>, 05 Kasım , 2010, 18:41:11

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Kızlar bugün İbrahim Saraçoğlu'ndan dinledim... Gebelikte ilk 4 ay nar suyu çok tehlikeliymiş.. Düşüklere ve kanamalara sebep oluyormuş  :sad1: Üstüne basa basa özellikle söyledi :-\  Bana annem kaç gündür taze taze sıkıp nar suyu içiriyordu bende çok severim zaten ama bugün bunu dinleyince korktum açıkçası  :sad1:  Normalde çok faydalı olan nar gebelikte tehlikeliymiş o yüzden sizlerle paylaşmak istedim ... 

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 05 Kasım , 2010, 18:41:11
  Kızlar bugün İbrahim Saraçoğlu'ndan dinledim... Gebelikte ilk 4 ay nar suyu çok tehlikeliymiş.. Düşüklere ve kanamalara sebep oluyormuş  :sad1: Üstüne basa basa özellikle söyledi :-\  Bana annem kaç gündür taze taze sıkıp nar suyu içiriyordu bende çok severim zaten ama bugün bunu dinleyince korktum açıkçası  :sad1:  Normalde çok faydalı olan nar gebelikte tehlikeliymiş o yüzden sizlerle paylaşmak istedim ... 
sağol tatlım hamiş değilim ama olursam bende dikkat ederim içmem yemem  :D :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağol cnm ben de buaralar çok nar yiyorum.
ama biz 7.ayı bitirdik.inşllh bi sorun olmaz
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 05 Kasım , 2010, 18:55:43

Yok canım olmaz Allah'ın izniyle ilk 4 ay dedi özellikle .. Bende 3. ayıma giriyorum ve ekşimsi olduğu için bulantıma iyi geldiği için bol bol yiyordum vede suyunu içiyordum ama düşük tehlikesi oluyormuş işte iyiki duymuşum bunu yoksa hala deli gibi yemeye devam edicektim  :sad1:  Doktorumada sorucam zaten .. Bilmeyen arkadaş çoktur belki paylaşiyim dedim  :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

iyi yaptın cnm. çünkü forumda çok yeni hamileler var  :flowers: :flowers:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 05 Kasım , 2010, 19:03:34
Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 05 Kasım , 2010, 18:55:43

Yok canım olmaz Allah'ın izniyle ilk 4 ay dedi özellikle .. Bende 3. ayıma giriyorum ve ekşimsi olduğu için bulantıma iyi geldiği için bol bol yiyordum vede suyunu içiyordum ama düşük tehlikesi oluyormuş işte iyiki duymuşum bunu yoksa hala deli gibi yemeye devam edicektim  :sad1:  Doktorumada sorucam zaten .. Bilmeyen arkadaş çoktur belki paylaşiyim dedim  :D
ALLAHin izniyle bisey olmaz korkma  :amin:
Yemeyi verirsin olur biter  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

aybükecim çok saol bitanem.. çünkü benim de eşim hiç canım istemediği halde grip olmamı engellesin diye nar yedirmeye çalışıyodu. bu bilgi işime yarar  ;)

serife26

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: ablam da bana dedi bugün,sakın nar suyu sıkıp içme diye,ben çok severim narı ama daha 1 aylık bişe,3 ay yemeden durmam lazım :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm arkadaslar sasirdim acikcasi nar suyu yada yemenin düsük tehlikesine sebeb oldunu.. cünkü ben hamileyken 10haftalik filandim rüyamda nar yedigimi gördüm kalktim esime dedim ben nar istiyom gittik hemen aldik bende yedim.ve bi hafta sonra bebegim düstü :y25: demekki düsecegi varmis ne bilim sasridim simdi aklima gelince :-ooo
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 05 Kasım , 2010, 18:55:43

valla inanamadım arkadaşlar nerden baksanız 1 ay geçmiş yazının üstünden amaa çok faydası oldu bana şükür ki okudum da bilgilendim hiç duymamıştım inanın bende şüpheli durumlar var hamile olabilirim ogünde nar alıp geldim işten dönüşte...iyiki okudum da yemedim çoooooook teşekkürler arkadaşlar

esra26

valla bunu duymadan önce iş yerinde bende sözüm ona taze sıkılmış meyve suyu üstelik nar suyu faydalıdır diye içim dedim (ki normalde hiç sevmem ) nar suyunu içtikten 15 dakka sonra içtiğim butün nar suyunu çıkardım  :k06: :k06: allahtan içimde cok durmadı neden cıkarttım onuda bilmiyorum hiç istifra etme gibi durumum yok çünkü normalde bende şaşırmıştım

ayışığı

hmm bilmiyodum.faydalı olan şeyler hamilelikte riskli olabiliyormuş demek.bende henüz hamile değilim ama kulağıma küpe olsun bu :D
bende onun kürlerinden soğan suyunu denedim bugun.ama çok kötüydü yaaw kusacaktım nerdeyse. :igrenc:

dilengisk

kızlar maydonoz için de aynı şeyi soyluyorlar bilginize ne kendisi ne suyu aman sakın

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ben ilk zamanları hatırlamıyorum ama şimdilerde sürekli nar yiyorum.maydonozu da sabah kahvaltıda, yemeklerin yanında üzerine limon ve tuz, bol bol yiyorum.ilk zamanlar maydonozdan uzak durdum ama.

SiRiNe

Cok ilginc, tabiki doktor bir bildigi vardir herhalde ama,...

Ben cok maydonoz tukettim hamileyken,narda yedim nar suyuda ictim bir sey olmadi, her sey Allahtan

ama siz yinede dikkat edin