29 Nisan , 2024, 08:21:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR GÖZÜNÜ LAZER YAPTIRAN VAR MI?

Başlatan AŞKIMCIM SCS, 04 Kasım , 2010, 18:17:42

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

BENİM GÖZÜM BOZUK LAZER YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM KIZLAR ARANIZDA LAZER YAPTIRIPTA MEMNUN KALAN VAR MI ? FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM

°o.O євяυ O.o°

bnm amcam bi gün gitmiş çizdirmeye snra masadan kalkmış korkmuş :k06: :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AŞKIMCIM SCS

NİYE KORKTUYSA BENİM CESARETİM VAR AMA GENEDE BİLMİYORUM Kİ BİDE Bİ DOĞUM YAPTIKTAN SONRA GERİ TEKRARLIYO DİYOLAR AMA NE KADAR DOĞRU NE KADAR YANLIŞ BİLMİYORUM. :dontknow: :dontknow:

derbeder

dogumla ne ilgisi var bunun ya  :icon_scratch:
benim var tanidiklarim, cogu memnun bu durumdan. oghh en azindan uzun sure ne lens ne gozluk kullanmana gerek var.
kendim suanda lens kullaniyorum, ama ilerde Allah nasib kismet ederse lazerletmek isterim.
lenssiz gozluksuz sabah kalkinca etrafi oldugu gibi gorebilmeyi cok ozledim.

bi akrabamiz gozlerini lazerletmisti ve kipkirmizi olmustu gozleri yaa  :igrenc: cok kotuydu gercekten. doktordon doktorada fark vardir diye dusunuyorum onu gordukten sonra. ama dedigim gibide bir kac tane tanidigim var ve memnunlar. yaptirirken cok aciyormus, bu sebeptenki cesaretim kiriliyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

gözünde ne sorun var canım geçmiş olsun
bi bilgim yok lazerle ilgili :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım gecmış olsun oncelıkle  :amin: :flowers: benım kuzenım ve gelınımız gozunu cızdırdı lazerle çok memnunlar ıyı bı yerde yaptılar goz bu sonucda iyı araştır...acısı sızı yok sadece pansumanlarını ıyı yapmalısın mıkrop kapmamalı

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: angel81 - 04 Kasım , 2010, 20:53:21
benim var tanidiklarim, cogu memnun bu durumdan. oghh en azindan uzun sure ne lens ne gozluk kullanmana gerek var.
kendim suanda lens kullaniyorum, ama ilerde Allah nasib kismet ederse lazerletmek isterim.

bi akrabamiz gozlerini lazerletmisti ve kipkirmizi olmustu gozleri yaa  :igrenc: cok kotuydu gercekten. doktordon doktorada fark vardir diye dusunuyorum onu gordukten sonra. ama dedigim gibide bir kac tane tanidigim var ve memnunlar. yaptirirken cok aciyormus, bu sebeptenki cesaretim kiriliyor.
canım suanda bende numaralı lens kullanıyorum bende düşünüyorum tesekkürler sizinde fikrinizi alayım dedim. :opucuk:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: balkız - 04 Kasım , 2010, 23:04:09
gözünde ne sorun var canım geçmiş olsun
bi bilgim yok lazerle ilgili :-\
canım benim tesekküğrler gözüm bozuk bende lazerle çizdirmeyi düşünüyorum fikirlerinizi alayım dedim canım ben şuan lens kullanıyorum

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: •♥•P@RİSS•♥• - 05 Kasım , 2010, 05:14:56
canım gecmış olsun oncelıkle  :amin: :flowers: benım kuzenım ve gelınımız gozunu cızdırdı lazerle çok memnunlar ıyı bı yerde yaptılar goz bu sonucda iyı araştır...acısı sızı yok sadece pansumanlarını ıyı yapmalısın mıkrop kapmamalı
sagol tatlım bakalım bende çizdircem

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: angel81 - 04 Kasım , 2010, 20:53:21

canım doğumla ilgisi varmıs geri tekrarlıyomuş doğumdan sonra ben öle duydum ama fikrim yok