Burun Tıkanıklığı

Başlatan ARZU_SARP, 17 Ocak , 2007, 10:54:03

« önceki - sonraki »

babywithme34

07 Şubat , 2009, 16:07:19 #15 Son düzenlenme: 18 Şubat , 2009, 11:02:00 Emine
Burun tıkanıklığı için bir damla önerebilirim.Grip, nezle, bronşit gibi solunum yolu hastalıklarında burun açıcı ve iyileşmeyi destekleyici etki gösteriyor.

Coldmix Bitkisel Burun Açıcı, Ferahlatıcı Damla;

aysegul75

Merhabalar,
Ben herkese Sinomarin monodoz tavsiye ediyorum. Tek dogal olan okyanus suyu ve acayip memnunuz. Diğerlerinden farklı olarak burna zarar vermiyor ve her yasta , istediğiniz kadar istediğiniz sıklıkta kulanabiliyorsunuz. Mucize gibi kurtardı bizi. Ayrıca burnu açılınca gözdeki çapaklanmada bitti gitti.
:love7: 

βαlκιz

burun damlarıyla ilgili kapışmamı var haydi bende önerim birtanee  :k06: :k06:
birazdannn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

--elif--

hadi bende söyliyim bitane tonimer baby atlas okyanusunun suyu  :k06: biz sevdik tavsiye ederim  :icon_thumright: yanlız burda burnu tıkalı olan yok konu neye dayanarak açıldı anlamadım  :ehi:  :ehi:

βαlκιz

physiologica GİFRER
serum fizyolojik
bundan başkasını tanımam  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

anne kendi sütünü damlatırsa da iyi geliyo

мiŁenα.

bizde tominer kullanıyoruz..ya uzun sürdü burun tıkanıklıgı önerceginiz başka birşey varmı??

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

doktor 2 gün önce bize iliadin verdi 3 gün kullanın dedi geçti ben hem bunu hemde yukarda yazdımı kullandım
genelde hep yukarda yazdıgımı kullanıyorum hemen geçiriyo  :icon_thumright:
2 aylık falanlarken azıcık tereyagı koyardım burunlarının ucunaa oda işe yarardıı

мiŁenα.

uzun sürdü temizliyorum brnunu hala tkalı

βαlκιz

geniz eti falan olmasında
ben damla kullansamda devamlı oğlumun birinde hırıltı oluyoo burnu tıkalı gibii
kulak burun bogaza götürcezz  :-\

мiŁenα.

< ESLAL >

13 Nisan , 2010, 14:51:03 #26 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2010, 14:53:26 < ESLAL >
Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 13 Nisan , 2010, 11:45:16
bugün gideriz olmassa ya :y25:

ayşecim bence hiç gerek yok götürmene ki çocuklar her doktora gittiklerinde hırpalanıyorlar burun akıntısı çok doğal bişey hayatım bizimde uzun sürdü ki hala sabah uyandığında tıkalı oluyor buda normal bence her sabah sıkıyorum serum fizylojikten  :icon_thumright: bir kaç gün araylada temizliyorum  

buarda bizimkide sefiyol sprey (okyonus suyu)

мiŁenα.

ay geçsin artık nefes alamıyor yavrum :crybaby2:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 13 Nisan , 2010, 14:54:27
ay geçsin artık nefes alamıyor yavrum :crybaby2:

geçer annesi sabır biraz günde 6 kez sıkıyordum ben spreyden o kadar tıkalıydık düşün şimdi bi sabahları oluyo  :icon_thumright:

KUZEY

Ayşecşm geçer merak etme biz de serum fizyolojiyle atlattık şükür şimdi arada sıkıyorum kulak çubuğuyla temizliyorum ;)