kürtajdan geriye kalanlar

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 30 Ekim , 2010, 16:09:46

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

http://izle.ilahisevenler.com/kurtajdan-geriye-kalanlar-paylas.html

izlerken resmen kanım dndu.. kimi bulamaz kimide böyle kendi ewlatlarıın katili olur..yazık..

pırıl

büşra izlemedim ay dayanamam zaten çok zırlıyorum buaralar.allah şeytana uydurmasın :amin:

derbeder

daha once izlemistim canim bunu. Rabbim kimseye vermesin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ilkcemre

en sondaki durum kürtaj değil galiba ölü doğum falan olabilir bence.

benim kuzenimin karnında ölmüştü bebek kürtajla aldılar.çok küçüktü daha bebek 2 aylık yada biraz daha büyük. oda görmüş bebeğini sanırım parçalı değilmiş küçüktüm pek hatırlamıyorum. her şeyi varmış bebeğin minicikdi demişti. nasıl üzülmüştü ...

rabbim affetsin isteyerek aldıranları ne diyimmm

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

anneminde düşük olmuştu..heryeri belliymiş erkekmiş..allah kimsenin başına wermesin..rabbim affetsin deil ıslah etsin akıllarını başına getirsin..gerçek dünyada nasıl hesap wereceklerini düşünsünler..insan nasıl kıyar ya..resmen katil oluyolar başka bi açıklaması yok..

Mine'l Aşk

Aman Allah'ım  :y25:

Çok fena oldum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Balböceği

Ben izlemiycem bi kere izledim ikinciye dayanmam  :y25:

allah hidayet versin bu insanlara  :amin:

miray

bende izleyemem   :y25: içim kaldırmaz  :y25:
allah affetsin aldıranları

βαlκιz

bende izlemiştim çok fenaa
minicik eller falan  :crybaby2: kimse bebegini aldırmak zorunda kalmasın inşallah.
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

HEPSİNİ İZLEYEMEDİM. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
YUH,OHA YANİ YAA.İÇİMDE DAHA ÇOK KÜFÜR ETMEK GELİYO.ALLAH KAHRETSİN SİZİ  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN BÖYLELERİNE VERİYORSUN BİZLEREDE VERMEDEN KAFAYI YEDİRTİYORSUN :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

krizantem84

ayyyyyyyyyyyyy en son görüntü beni aglatti ya inanamiyorum nasil insan bunlar yaaaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

fıstık

ASLA SEYREDEMEM BÖYLE BİŞEYİ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

içim bi garip oldu
daha öncedende izlemiştim,rüyama bile girmişti
ama orda demir paralara bia anlam verememiştim
sonradan anladımki elleriin ayakların ne kadar minik olduğu anlaşılsn diye konmuş
yavrularım ya kıyamam
rabbim kimseyi mecbur etmesin