Bebeğinizi Sallıyarak mı?Uyutuyorsunuz?

Başlatan sugarwoman, 29 Ekim , 2010, 10:55:42

« önceki - sonraki »

sugarwoman

benim bebiş bugün tam 24 günlük oldu.allaha şükür uyku problemi yok ama geceleri mecburen bazen park yatağına koyup sallamak zorunda kalıyorum.ama ara sıra yapıyorum alışmasın diye.çünü bazen huysuzlanıyor.sizler ne yapıyorsunuz?

мiŁenα.

Canım oğlum o zamanlarda emerek uyuyordu sallamıyordum .

Ama şuan emerek te uyduğu zaman oluyor sallayarakta :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

sugarwoman

ASLINDA ALIŞMASINIDA İSTEMİYORUM.BAKALIM ZAMAN NE GÖSTERECEK.......

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ben sallayarak uyutuyorum bazı geceler hiç inmio yagımda yoksa uyumuyo surekli benle temas halinde olmak istiyor uyusunda yavrum sallayarak uyutayım yoksa bana rahat yok  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

< ESLAL >

sibel hanım bende sizin gibi düşünerek başladım ayakta sallamaya yeterki yavrum uyusun dedim ahhhh ne büyük hataymış 10 aylık oldu hala ayakta sallanmak istiyor ayağımdan bıraktığım gibi açıyor gözlerini  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

bence yolun başındayken bırakın sallamayı  ;)

serra_emine

bebegim dogdugundan beri haalaaa ayakta sallıyorum ama uyuyunca yatırdım mı uyuyor oyle ayaga mahkum degıl uykusu.
dogdu dogalı uyku sorunu çektım.baska hiiç bi sorunumuz olmadı şükür.ama uykusu da yettı yanı.
benım kızım bıraz bana çekmiş uykuyu sevmıyor.gece 3e kadar oturalım oturuyor bızımle oyalanıyor yanı.uykusu gelıyor kıpkırmızı gozler ama uyuyayım demz.bugun uzun zamandır ılk defa kendı kendıne uyumuş ben uyuyunca.bu arada kızımda ocakta 2 yaşını dolduracak yanii.. :k06:
eee napıcan zor yaa ugraşıyoruz işte
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 29 Ekim , 2010, 15:24:52
sibel hanım bende sizin gibi düşünerek başladım ayakta sallamaya yeterki yavrum uyusun dedim ahhhh ne büyük hataymış 10 aylık oldu hala ayakta sallanmak istiyor ayağımdan bıraktığım gibi açıyor gözlerini  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

bence yolun başındayken bırakın sallamayı  ;)

ama yoksa uyumuyo ki nasıl basa cıkıcam  :dontknow: gözleri kıpkırmızı oluyo ama yok uyumuyo bende perişan oluyorum cok yoruluyorum yemek dahi yiyemiyorum eger ayakta sallamazsam baska nasıl bi yol izleye bilirim ki yoksa kucakda dolasmak istiyo  ::)

sugarwoman

HAKLISIN SİBELCİĞİM AMA ALIŞTIMI İŞİN ZOR.BEN ALIŞRTIRMAYI DŞNMYRUM ŞU DURUMDA.AMA YİNEDE NE OLUR BİLİNMEZZZZZZZZZ.

βαlκιz

ben bebekken sallamadım ama büyüdüklerinde gece uyumuyolar diye bazen salladık eşimle
en iyisi sallamaya alıştırmamak
uyumadıkları için sallamak zorunda kalınıyo ama başka şeyler deneyin bence alışmasınlar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sugarwoman

ne denelinebilir ki,ben zaten ayağımda sallamıyorum sadece yatağına (park yatağı)koyduğumda eşim ve ben arasırara sallıyoruz....oda uykusuz ve yorgun olduğumda ama genel olarak uymaya çalışıyor kendisi........

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: sugarwoman - 29 Ekim , 2010, 16:51:22
HAKLISIN SİBELCİĞİM AMA ALIŞTIMI İŞİN ZOR.BEN ALIŞRTIRMAYI DŞNMYRUM ŞU DURUMDA.AMA YİNEDE NE OLUR BİLİNMEZZZZZZZZZ.
ben salladım onunda hosuna gitti yoksa dedigim gibi yemek yiyemiyodum geldiginden görmüştün zaten tatlım simdilik pişman degilim yoksa daha cok yoruluyrum sallamasam bile ayagımda dursun ona etiyo  :k06:

beben

benim bebeğim 45 günlük doğduğundan beri emdikten sonra kucağımda dolaşarak sallayarak uyutuyorum başka uyumuyor kucakda bayağ dalacakda koyacam yerine zaten 1saatten fazla asla uyumuyor

CeRoXiMo

Benimki gaz sorunu tavan yaptığında uyuyamıyor, sadece o günlerde sallayarak uyutuyorum, alışmadı neden bilmem, gaz olmadığı zaman memede rahat rahat uyuyor, hatta bazen memeye de gerek yok popodan hafif pışpışla dalıyor. Kraftın Sleeper diye bir beşiği var, arkadaşım ondan kullanıyor 1 yıldır. Kendisi sallanıyor zaman ayarı müzikleri falan var, sallamaktan gına gelirse , bayılır kalırsam uykusuzluktan ondan alacağım :)

βαlκιz

bendede var o beşikten
oğlumun biri 7 aylıkken sallanmadan uyumuyodu
onu aldık ama durmadı içinde
şimdi kocaman oldular ama uykusu gelince içine giriyo uyuyo  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

CeRoXiMo

Boşa alınmamış olmuş o da:)
Ben de bu gün sipariş verdim, sevmez kullanmazsa da mama sandalyesi olur napalım:)