27 Nisan , 2024, 11:02:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CaNıMa CaN KaTaNıM CaNıMıN CaNı OğLuM..

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 28 Ekim , 2010, 16:13:36

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

28 Ekim , 2010, 16:13:36 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2010, 18:04:39 B'ü'$'r'A
GÖZLERİNİN GÖZLERİME DEĞDİGİ O İLK ANDAN İTİBAREN KALBİMDE BÜYÜYEN O TARİFİ MÜMKÜN OLMAYAN AŞKIM..
O MİNİCİK ELLERİYLE DÜNYAMA O EŞSİZ IŞILTISIYLA DOGUP İÇİMİ ISITAN GÜNEŞİM..
BU KARANLI HAYATIMA BAHAR GİBİ AÇAN MİSS KOKULU CENNET ÇİÇEGİM..
ANNESİNİN CANI..CANANI..CANINA CAN KATANI..BAHARI..UGURU..SEWDASI..
SEN NASIL Bİ MUCİZESİNKİ ÖYLE BAKIŞINLA HAYAT WERİYOSUN..DOKUNUŞUNLA CANIMA CAN KATIYOSUN..
SEN NASIL Bİ UMUTSUN Kİ HERGÜNÜN SABAHINDA İÇİME AYNI SEWİNÇLE DOGUYOSUN..
CANIM OGLUM..CANIMIN CANI..BİTANECİK MELEGİM..CENNET KOKULUMM..YAWRUMM..
SENİN HABERİNİ İLK ALDIĞIM GÜNDEN BERİ İÇİMDE Bİ SEWDA OLUP BÜYÜDÜN SARDIN İÇİMİ..
DÜNÜM OLDUN BUGÜNÜM OLDUN WE EN ÖNEMLİSİ CANIMIN İÇİ YARINIM OLACAKSIN..WE HER GÜNÜN SONU KOYNUMDA BATIP HER GÜNÜN SABAHI İÇİME YENİDEN DOGACAKSIN..
SENİ ÇOK SEWİYORUM İNCİ TANEM..İYİKİ DOGDUN HAYATIMIZA..İYİKİ GELDİN KUZUCUM..ANNENİ Bİ ÖMÜR BIRAKMA..Bİ ÖMÜR O GÖZLERİNDEKİ HAYAT IŞIGIMDAN MAHRUM ETME BENİ..RABBİMİN BANA EMANETİ..MUCİZEMM..ALLAH SANA HAYIRLI SAGLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN..
ALLAHA EMANET OL CANIM..CANIMA CAN KATANIM..CANIMIN CANI..CANIM OĞLUM..

derbeder

sayfaniz hayirli olsun Busracim  :-* insaAllah hep güzel seyler yazarsin buraya. öpüyorum ikinizide  :-* :-*
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

gülfer

ayyyyy canım ya okurken okadar duygulandımki gözlerim doldu

rabbim yavrundan ayırmasın  :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

amin canım allah hepimizin canlarının canına uzun saglıklı ömürler wersin..allah eşlerimizide yawrularımızıda başımızdan eksik etmesin :amin:

βαlκιz

sayfanız hayırlı olsun canım
hey gidi
suyum geldi yazmıştın dimee nasıl merak ediyorduk  :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: balkız - 29 Ekim , 2010, 05:30:19
sayfanız hayırlı olsun canım
hey gidi
suyum geldi yazmıştın dimee nasıl merak ediyorduk  :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

walla yaa..bide bendeki akla bakarmısın suyum geliyo hala internetin başındayım :k06:
ama napıyım ya korktum e burada tecrübe kaynıyo :k06:
dedim kesin ne yapcagmı söyleyen olur..az kaldı pc nin başında doguracaktım :ehi:

pırıl

büşra canım
oğlun kaç kilo doğdu,bende normal doğum istiyorumd kaynanam ve görümcem niyeyse pek istemiyorlar. :dontknow:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

3.200 dogdu canım ama 2hafta erken geldi yaramas:)
dursa heralde bi 3buçuk olurdu..
kesinlikle eger sorunun yoksa normal yap..sonra dikişlerin birazcık agrıyo üstüne tam oturamıyosun ama 1haftaya ayaktasın..hem normal dogum wucudu geençleştiriyo..bakma sen kaynanaya kendileri çekmiycek ya sıkıntısını..bence mecbur kalmadıkca normalden şaşma derim..

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 29 Ekim , 2010, 10:34:26
3.200 dogdu canım ama 2hafta erken geldi yaramas:)
dursa heralde bi 3buçuk olurdu..
kesinlikle eger sorunun yoksa normal yap..sonra dikişlerin birazcık agrıyo üstüne tam oturamıyosun ama 1haftaya ayaktasın..hem normal dogum wucudu geençleştiriyo..bakma sen kaynanaya kendileri çekmiycek ya sıkıntısını..bence mecbur kalmadıkca normalden şaşma derim..

bende normal istiyorum ama korkuyorum.sezeryandan da korkuyorum.allahın izniyle çıkıcak yani orda kalacak değil ömür boyu.
ne olur bana da cesaret ver canım yaaa.cesaret vermeye ilhamın geldiği zaman yaz.hemen bişeler yazmak zorunda değilsin...

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyyyyyyyy azönce oglum çook güzel kahkaha attı ilkkez görüyorum onu böyle resmen kahkaha atarak agzını ayıra ayıra güldü yaa...ayyy bu benim mi ya benim parçam benm canımmı..benim mi bu mucize..bana gülmedi tabi daha küçük melekler güldürüyodur ama olsun inş bana güldügü zamanlarda gelecek...ozaman bilmiyorum aklımı nereler atarım :k06:

derbeder

ay canim benim  :-* masaAllah yesinler onun minicik agziniiii  :nazar: her zaman ilkleri yasarken ayni kipirtilari hissedeceksin eminim Busra. hep mutlu olsun, hep gulun insaAllah  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

çok guzel oluyor cok heyecan verıyor ınsana bebeklerin ilkleri benım kızda ilk kahkaha attıgında arkadasımdaydın ordakı bı bayan attırmıstı kahka bıraz kıskandım baska bırıne kahkalar atıyor dıye  :D ayrıca delıye dondum nasıl sevınmıstım  :occasion5: ilk kez dondugu zaman yüzustu  cıldırmısım resmen nasıl sevınmıstım hemen fotosunu cekmıstım o fotosu buzdolabımın ustunde duruyor baktıkca o sevıncım aklıma gelıyor  daha neler görceksin  artık bunlar sıradan hale gelıyor yenı bıseyler yapıyolar onlar heyecan veriyor mükkemmel bişey bir mucize adeta 

Balböceği

Busracim Sayfaniz Hayirli olsun canim  :love9: :love9:

SiRiNe

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Büsracim yazdiklarin cok güzell cok duygulandim  :) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maasallah kucuk pasayaaa onun kahkasini yeyiimm :) :)