28 Nisan , 2024, 20:35:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adetin Ertesi Günü Mide Bulantısı Hamilelik Belirtisimi

Başlatan melek.., 27 Ekim , 2010, 18:18:14

« önceki - sonraki »

melek..

merhabalar benim bilgisi olanlara danışmak istediğim bir problemim var. 2 aydır adetimi düzenli görüyorum fakat bu ayki adetimden bikaçgün sonra bi iki gün mide bulantım oldu acaba hamilemi kaldım? hamile kalmak istemiyorum. birde geçen ay birliktelikten sonra ertesi gün hapı kullanmıştım hamile olabilirmiyim acaba :( bilgilendirirseniz çok sevinirim... şimdiden teşekkürler.

haydibebeğim

canım birsürü doğum kontrol yöntemi var ve pahalı da değiller,neden işini şansa bırakıyorsun...onu öğrenmenin tek yolu test yaptırmak.

βαlκιz

hmm :icon_scratch: hamile degilsindir
ilacını almışın
mide bulantısıda hemen başlamaz
sen mideni falan üşütmüşündür
;D
ama korkuyosan test yap
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım ertesi günü hapını bende kullanmıştım bir kere ve şuan 6.5 aylık bir oğlum var  :ehi:
istemediğiniz sürece devamlı olarak uygulamanız gereken doğum kontrol yöntemlerini kullanmanız gerekiyor aksi takdirde o %1 lik kısımda kendini görebilirsin şekil a ben  :ehi:

βαlκιz

onu kullanıncada hamile kalınıyo demekkk  :-ooo devamlımı içilcek yoksa istedimiz zaman ilişkiden sonramı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

yok tatlımm o hap senede 2-3 kere ıcılebılıyor zararı var zaten dogum kontrol hapları en kesin çözüm  :icon_thumright: ben korunmadan ilişki yaşadığımın ertesi günü içmiştim ama olacak olan oluyor.. ya da benim yumurtamla eşimin spermi birbirlerine fazla çekici geldi  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz