Ayva Çekirdeği Yiyince Bebek Gamzeli mi Oluyor?

Başlatan ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤, 26 Ekim , 2010, 19:12:28

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

bende de gamze var ama gamzeyi sevmiyorum gamzem çok belirgin hatta belimde de iki tane gamze var.. annem hamileyken aşırı ayva yemiş. ayvayı sevmediğim için oğlumda bir iki tane yemiştim oğlumda da iki gamze var ama fazla belirgin değil... oğlumun gamzeleri hoşuma gidiyor, gülünce ikisi de ortaya çıkıyor...  bu defa fazla ayva yedim bu oğluşum nasıl olacak bakalım...
oğlum gamzesi olmayan insanların gülüşü donuk diyor

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 10:18:34
bende de gamze var ama gamzeyi sevmiyorum gamzem çok belirgin hatta belimde de iki tane gamze var.. annem hamileyken aşırı ayva yemiş. ayvayı sevmediğim için oğlumda bir iki tane yemiştim oğlumda da iki gamze var ama fazla belirgin değil... oğlumun gamzeleri hoşuma gidiyor, gülünce ikisi de ortaya çıkıyor...  bu defa fazla ayva yedim bu oğluşum nasıl olacak bakalım...
Oğlunun tespiti de ilginçmiş  :laughing7:
Ben de gamzeyi çok severim, ama benim yok  :D

RuHGuZeLi

Bende gamzeyi çok severim ama ayvayı pek sevmem  :honk: Nasıl yesem de oğluşumda gamze çıksa  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 10:18:34
bu oğluşumun  çok belirgin iki gamzesi  var. ayva işe yaramış demek ki  :ehi: :ehi: :ehi:

mandalinaportakal

ciddi misin o kadar işe yarıyor mu  :-ooo :-ooo
kışın hamileyken yedim mi hatırlamıyorum ayva
şimdi arasam da bulamam bu mevsimde
olsa denerdim  :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım Peygamberimizin hadisi var:"Hamile olan hatunlarınıza ayva yediriniz, zira ayva kalbe kuvvet verir. Sıkıntıyı giderir, doğan çocuk güzel olur."

mandalinaportakal

:amin: ilk kez duyuyorum
doğuma kadar bulabilirsem yiyeyim inş.