27 Nisan , 2024, 19:45:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ayva Çekirdeği Yiyince Bebek Gamzeli mi Oluyor?

Başlatan ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤, 26 Ekim , 2010, 19:12:28

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

geçer inşllh cnm. ben çok çektim. gece gündüz ne yesem çıkarıyodum  :igrenc: :igrenc: zaten yediğim de çubuk krakerden başka bişey değildi.darısı başına inşllh
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

masalım

benim hiç olmadı şimdi nerden çıktı bilmiyorum idem ağzıma geliyor sanki bde acayip yanıyor yaaa

°•.ℓανιηуα.•°

kzılar görümcem denedi ve bebişi gamzeli. şu anda 2 aylık kerata  :k06: yanağında gamze var  :D :D

derbeder

çekirdegin nesini yiyor ya? birde kac aylikken yeniyormus?

bende boyle birsey duymustum, ama pek inanmamistim  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

VALLA BEN ÇOK SEVERİM ÇEKİRDEĞİNİ AYVANIN.GEÇ BİLE OLSA DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.İNŞLLH GAMZELİ OLUR DA BURDAN PAYLAŞIRIM KUZUMUN GAMZELERİNİ TEYZELERİYLE :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥=NUR=♥♥ - 26 Ekim , 2010, 19:17:36
ayva bebegi guzellestirir diye duymustum  :icon_scratch:
Eğer çekirdeğide gamzeli yapıosa yutarım Valla ayvanın çekirdeklerini :D

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

ben ayvayı duydum ama bunlar hırafe tabi. ayrıca meyve çekirdekleri zehirli olabiliyoo... Allah korusun gamze isterken kötü sonuçlara sebep vermeyin

мiŁenα.

en ayva yedim hemde yanagıma sürdüm öle derler bizde..

oğlum gamzeli.benimde var belkide ondan..

kayınvalidem var böle birşey deyince denemiştim bayılırım gamzeli çocuklara :k06:

:love9: :love7: :love9:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

valla ayva çekirdeği gamze yapıyosa o zaman genetiğin vay halineeeeee :k06: :k06: o zaman  bebeğe yediğimiz yiyecekler mi şekil veriyo anlamıyorum. mesela bide şu var :k06: elma yiyenin bebeği güzel olurmuş :ehi:

FeHi

Kızlar ya kız olursa anne çirkin erkek olursa anne güsel mi oluo bide böyle bişi var??? Çünkü ben baya bi soldum acaba kızım mı olcak :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla ben de çok solmuştm ama bulantılardan bence. senin de bulantıların geçsin rengin yerine gelir cnm. benim kız doğuracağıma hala inanmıyolar güzelleştin falan diyolar nebileyim  :icon_scratch: :icon_scratch:

ama annem de diyoki sen güzelleştin kızın çirkin olacak  :k06: :k06: bakalım hayırlısı

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende duymustum ayva yıyenıb bebegı guzel olurmuş dıye  ::)

bırde yenı dogmuş bebgı 40 gun boyunca yanak kısmını hafıf sıkınca gamzelı oluyormuş  ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: •♥•SİBEL•♥• - 27 Ekim , 2010, 14:50:29
bende duymustum ayva yıyenıb bebegı guzel olurmuş dıye  ::)

bırde yenı dogmuş bebgı 40 gun boyunca yanak kısmını hafıf sıkınca gamzelı oluyormuş  ::)

Gamzeli olmak icin yanagini ezdirende duymustum  :-ooo

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

ıyyyyyyyyyyyyyyyyyy :honk: :honk: o kadar mı yaaaaaaa!!!!!!! Allahtan ben gamzeliyim. eğer genetiğin bu işte biraz payı varsaaaaaa :ehi: :ehi: bebişim gamzeli olur