fındık kurdumu kaybettim kızlar

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 25 Ekim , 2010, 19:36:32

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

kızlar fındık kurdumu kaybettim perşembe günü eşimin doğum gününde hemde

Lă_Tăhzen!

:'( :'( :'( :'( :'( :'(  üzüldüm söylenecebilecek hiç bir söz yok Allah sabır versin arkadasım tekrarını nasip etsin insallah    :honk:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

canııııım nedenn.. çok üzüldüm yaa..hayırlısı olsun üzülme wardır bundada bir hayır..

can yine cannnn

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
tekrardan anne olman dileğiyle cnm
can dediklerim....

DENİZGÖZLÜM81

teşekkürler kızlar benim hamilelik riskliydi zaten  düşükten sonra biraz konuştum tutunmadıktan sonra ne yaparsam yapim düşermiş ama yinede daha kendimi toparlayamadım :crybaby2: :sad1:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ilk gebeliginmiydicanım bi problemmi war yoksa bundamı öyle oldu tesadüf:(

DENİZGÖZLÜM81

canım ilk bebeğimdi benim bünyem zayıfmış birde rahimde  yara vardı tedavi olmuştum ama ikinci kez tedavi görecektim yaradan dolayı kaybettim

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hayırlısı olsun üzülme.. inş tedawini iyice bitir öyle düşün..saglıklı bi gebelik geçir tehlikesiz..inş ikinci kendini çok özletmeden gelir..

Balböceği

Gecmis olsun rabbim yine nasip etsin  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

umarım herşey yoluna girsin ondan sonra ikinciyi düşünüyorum hem kendimide toparlamış olurum çok sevinmiştim umutlanmıştımşimdi yine tek canlıyım

°•.ℓανιηуα.•°

offf... canım benim... o kadar üzüldüm ki... ama sabırlı ol. bunu veren rabbim ikincisini de verecektir... bol bol dua et...  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

teşekkürler canım nasipte yokmuş

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

aybenim

geçmiş olsun canım bencede tedavini iyice tamamla ondan sonra hayırlısıyla bebişini kucağına alacaksın inşallah...