Yeni Evlenmiş Çifte İlk Nasihatiniz Ne Olurdu?

Başlatan мiŁenα., 25 Ekim , 2010, 08:59:06

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:director: Yeni evlenmiş bir Çifte Nasihatiniz Ne Olurdu?

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ekim , 2010, 08:59:06
:director: Yeni evlenmiş bir Çifte Nasihatiniz Ne Olurdu?

NİYE SORDUN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

NİKAHMI TAZELEYEKSIN  MUSAYLA  :love9: :love9: :love9: :love9:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

evet :ehi: :love3:

benim ilk nasihatim kayınvalinle arana mesafe koy olurdu :ehi:

:love9: :love7: :love9:

pırıl

kocanın tarafından kimseye sır verme :caca:
görümcenle mesafeli ol... :k06:

miray

SiRiNe

Benim yeni evlenmis bir cifte  nasihatim hosgörulu olmayi evdeki sorunlari disari tasimamayi, iki tarafinda ailelerine saygili olmalarinda  nasihatta bulunurdum...

bebişim616161

benm yeni ewlenmişlere nasihatım söyle olurdu:sakın ha eğer kocanı sewiyorsan neolursa olsun ailene yansıtma yansıttığın an iplerin koptuğu andır daaha istesende kocanla bir olamassın olurdu
birde kaynanan seni gelin olarak görüp seni üzsede sen onu kaynana olarak görme kendi annen gibi gör ve ona öyle yanaş karsılığını mutlaka alırsın :love9:

Lă_Tăhzen!

Benim genelde yeni evlilere soyledigim tek şey ilk 1 yıl hemen çocuk dusunmeyeın bıraz birbirinizi tanıyın evliliğiniz 2 kişi olarak tadını çıkarın cocouk elbet olacaktır Allahın izniyle diyorum....

βαlκιz

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 25 Ekim , 2010, 11:12:18
Benim genelde yeni evlilere soyledigim tek şey ilk 1 yıl hemen çocuk dusunmeyeın bıraz birbirinizi tanıyın evliliğiniz 2 kişi olarak tadını çıkarın cocouk elbet olacaktır Allahın izniyle diyorum....
aynen bende öyle derim
bu ara görümceme çok diyorum 1 sene olmadı evleneli kocası çocuk yapalım diyomuş
görümcem 18 ine girmedi yapma dedim istanbuldasın heryeri ögren borçalarınız bitsin
biraz zaman geçsin öyle yap  :caca: sonra gider ben bakarım bebege o yapsı oyy  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

eşinle tartıştıgınız zamanlarda haklıda olsan karşılık werme..sinirli anında pişman olacagın kelimeleri kullanma..eşin siniirli agzına geleni sayıyosa yine karşılık werme..çünkü siniri geçince düşünen pişman olan haksız olan o olur..ama aynı şekilde karşılık werirsen kendini sorgulamaz..hem susunca karşı tarafa wicdan yaptırıyo..bide susunca dahada sinir bozuyosun:) ben kimle olursa olsun bi taraflarınıda parçalasa acıtacak kelimelerde kullansa sesimi çıkarmaz sadece gözlerin bakar gülerim....feci sinir bozucu oluyo:)

SiRiNe

Ya aslinda cok guzel bir tavsiye hemen cocuk yapmamak ama samimi olmadigimiz birisine diyince bozuluyor sanane kardesim benim esimle özel konularima karisma diyorlar :k06:

Komsumda hep basimin etini yerdi duygu bekle bekle bekle

bende zaten 1 bucuk sene sonra dusudumbebegi de.

cok iyi oldu esimle beraber vakit gecirdik birden 2 tane o ilk zamanlar olsa idi cok zor olurdu nasib kismet isi

°•.ℓανιηуα.•°

duygucum.. ben ilk evlendiğimde en az 2 yıl bebiş istemiyorum dedim ama eşimin çevresi o kadar hevesli ki hemen doğurtmaya,bi baktım benim de kanıma girivermişler  :toothy10: :toothy10:  1 yıl kadr uğraştık,şimdi zar zor oldu bi tane,6 haftalık kendileri  :love9:  bu erkek tarafı böle şeler yapıyo malesef. ama neyse ki biz de 14 ay sonra kavuşmuş olduk bebeğimize...

ben de yeni evli çiftlere en az 1 yıl yaşayın,gezin derim....

hüzünden_gelme

bu tavsıyelerii çok dıkkatlı okuyorumm lazım olacak malum :laughing7:

Balböceği

SIK SIK banyo yapmasinlar  :ehi: :ehi:

usutup hasta olurlar

SiRiNe

lavi masaallah rabbim devamini erdirsin :amin:

esimin tarafi hic sormadi kayinvalidem evlendikten 3 ay sonra demisti bisi varmi diye oda biside demedi rumeysa yoldami diyo :k06: :k06: :k06: kendi ismi ya ayy canim benim ya

bende dedim yok rumeysamiz yolda degil biz henuz dusunmuyoruz ama oldugunda sana söyleyecegim hemen

sonra hic sormadi bir daha

biz kendimiz söyledik kiz oluncada cok sevindi kendi ismi kondu diye birde :k06: :k06: