Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

encan

tamam oskicim sevinirim her yerde seni arıyodum

oozge

canımm benm sayfam var bebeklerın ılklerınde
oski zuzusu dıye ordanda bulabılrsın benı encancımm :):)
aklında olsun herzmn beklerım syfama

mavili

birde zeren var canım isimlerin arasında

yaren eşimin hiç sevmedigi bir arkadaşımın adı asla koymaz

sude eltimin kızının adı

eslem eltimin 2. kızının adı

ecrin amcamızın kızının adı

ela su yada ela nur çok kısa gibi geldi bana

efsa zümra eflin hoşuma gidiyor

yagmurda aslında birden aklıma gelmişti yagmur yagarken hatırlıyormusun ösgecim birgün sana yagmur yagdıgını söylemiştim burda ogün aklıma takıldı ama bende vazgeçtim

işte böyle isim çok var ve hepsi birbirinden güsel ama seçemiyorum yani hem elaya yakışsın hem anlamı güzel olsun hem kuranda geçsin hemde içime sinsin istiyorum

sonuçta kızım ömrü boyunca o isimle anılacak

emosum

cabuk karar ver kız bak bebiş dogucak sen hala isim bulamadın :D

mavili

sorma canım ya artık düşünmüyorum çünkü dogup kucagıma alınca yüzüne bakarak karar vercem  ;)

oozge

canımmmmmmmm EFLİN ELAAA kdr uyumlu bı ısım bulamadım bennnnn
sız ela ıstıosanız ela dıye seslenırsınız amaaa ben kesınlıkle eflin ela koyardım emın ol cnmmmm
:love9:

mavili

canım hayırlısı senimi kırcam ya adı başka bile olsa göbek adı eflin olcak kesin isim konusunu niye bu kadar boşladım bilmiyorum hiç düşünmüyorum gerçekten hazırmış giibi gerçi seçenekler belli ya ona güveniyorum sanırım :opucuk:

emosum

sen bebegin ismini ne koyarsan koy ben eloş dicem :opucuk:

mavili

bende eloş diycem burada alıştım bunada evde konuşurken hep öyle hitap ediyorum hatta eşime bişeyin yerini tarif ederken eloşun dolabının yanına bak felan onunda hoşuna gidiyor  :occasion5: :occasion14:

oozge

Alıntı yapılan: mavili - 11 Temmuz , 2008, 13:08:39
canım hayırlısı senimi kırcam ya adı başka bile olsa göbek adı eflin olcak kesin isim konusunu niye bu kadar boşladım bilmiyorum hiç düşünmüyorum gerçekten hazırmış giibi gerçi seçenekler belli ya ona güveniyorum sanırım :opucuk:

cnm arkdsm benm yaaaaaaaaa
kırmazda hiçççç :aferin:
cok sevıyorum senı yaaaa :love9: :love9: :love9: :-* :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

bende canım bende çok seviyorum seni

bu forumu karşıma Allah çıkardı yoksa ne yapardım ben tüm hamişligim boyunca

oozge

wlla bılmemkiii napardın ama kesın kafayı yerdın sıkntıdan :k06: :k06: :k06:

mavili

orası kesin insan burada muhabbet ederken sıkıntılarını unutuyor en azından paylaşarak hafifletiyor  :flowers:

oozge

evet helekı ben yazarak acayıp motıve olan bı ınsanım burası cok ıyı gelıyo bna :k06:

-GAMZE-

ösgecim naptın canım nasılsın dünden beri