Kullandığınız ürünlerin sizlere zararı olup olmadığını anlamak için

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 22 Ekim , 2010, 00:47:17

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Kullandığınız ürünün adını yazıyorsunuz ve size zararı olup olmadığını söylüyor. Türk markalar var mı bilmiyorum açıkcası  :icon_scratch:

http://www.cosmeticsdatabase.com/

Search for a product, ingredient, or company yazısının altındaki kutucuğa ürününüzün ismini yazıyorsunuz ve search tuşuna basıyorsunuz, karşınızda sonuç!

Kırmızı nokta; zararlı
Sarı nokta; orta
Yeşil nokta; düşük

Arina

Bu konuyu gecenin geç saatlerine kadar nette uğraşarak bulmuştum... Hemen buraya kopyala yapıştır yapmışsınız.... Alıntı yapsaydınız bari...

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: NewYork - 03 Kasım , 2010, 16:07:18
Bu konuyu gecenin geç saatlerine kadar nette uğraşarak bulmuştum... Hemen buraya kopyala yapıştır yapmışsınız.... Alıntı yapsaydınız bari...
fazla ilgi gormedi herhalde  ;D

Lă_Tăhzen!

kendi agzınızla itiraf ettiniz sizde biyerlerden bulup yapıstırmıssınız sitenıze arayıp buldugunuza zannetmıyorum kesin önunuze cıkmıstır sizde siteme ekliyim bari demilsindir acaba kendin alıntı yazdınmıs sonra onlarda sizi bulur sizi mahkemelik ederler  :toothy10:

βαlκιz

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hangi forumda buldunuz gecenin yarısında söyleyinn sizde alıntı yazdınızmı  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Arina

Paraben ağırlıklı bir ürün kullanmamak adına bir araştırma yapmıştım.... Bir forumdan ya da blogdan bulmadım yani.... Kendi açmış olduğum konu bu..... Kopyala yapıştır değil, rahat olun emiii:))))))

Arina

herkes bu arkadaş değil tabii ki:))) Kopyala yapıştır yapsın;)

Balböceği

Kizlar farkettinizmi bilmiyorum ama

ilkokuldayiz sanki ogretmenim Nur benim kalemimi aldi sibel defterimi yirtti vs. gibi

ponçik

lütfen gereksiz tartışmalara girmeyelim , yönetime bilgi verildi , gereken neyse yapılır  :icon_thumright: