27 Nisan , 2024, 11:25:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FATMAGÜL'Ü İZLEMEYE DEVAM EDİN TÜRKİYEM !!!

Başlatan Lă_Tăhzen!, 16 Ekim , 2010, 23:46:11

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

FATMAGÜL'Ü İZLEMEYE DEVAM EDİN TÜRKİYEM !!!
Münasip bir yerinize kına yakın 07 Ekim 2010 Pazartesi Bir tecavüz sahnesi ki gü...nlerce ekranlarda döndürüldü.
Ballandırıla ballandırıla anlatıldı...O gün ekran başına milleti oturtmak için tellallar çıkarıldı...Cümle alem oturdu topluca tecavüzü izledi...Tadını çıkara çıkara...Çoluk, çocuk çekirdek çitleye çitleye...

Bir tecavüz sahnesi ki...Kaçıranlar için sanal alemde milyonlarca kez tekrarı yapıldı...

Ve gerçek hayat...

Üç genç...

Tıpkı o sahnedeki gibi...

Tıpkı o yaşlarda...

Tıpkı o kız gibi evlenmeye hazırlanan...

Üstüne üstlük zihinsel engelli olan bir kızın üzerinde...

Tıpkı o tevcavüz sahnesini denedi.

Aydın'da yaşandı iliklerimize kadar ürperten olay. Adı Fatmagül değildi... Gazetelere yansıyanı ile sadece S.Ç.

16 yaşında...

Zihinsel engelli...

Evlilik hazırlıkları yapıyordu.

Annesi ile babası büyük bir kavgaya tutuştu. S.Ç. durduramayınca kavgayı, 300 metre uzaktaki karakola yardım istemeye gitmek için yola çıktı. Önünü yaşları 19, 21 ve 23 yaşında üç genç kesti. Genç kızı bir okula soktular.
Ağzını bantlayıp saatlerce tecavüz ettiler.

Yetinmediler...

Dizideki gibi bir ormanlık alana götürdüler hava kararınca...Sabaha hem dövdüler hem tecavüz ettiler...

MÜNASİP BİR YERİNİZE KINA YAKIN!

Tecavüzü meziyet gibi sunan dizi yönetimini tebrik ediyoruz.Günlerce bunun reklamını yapanları.Ve ayrıca Kanal D yönetimini kutluyoruz..Tecavüz sahneniz gördüğünüz gibi artık gerçek hayatta taklit ediliyor...

Ne büyük başarı değil mi?

Övünün!

Gururlanın!

Biz ne gösterirsek onu yapıyor bu halk diye sevinin...

Hakkınızdır...

Bu tecavüz sizin eseriniz çünkü...

Münasip bir yerinize kına yakın!
(Alıntıdır)

FACEBOOKDA GORDUM PAYLASAYIM DEDIM  ::) :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Ne deyim BIR zamanlar cakir oldu diye cenaze namazi kilan turkiyem

ve ayni sekilde bihter icin 2 bin kici giyabi cenaze namazi kilmislardi  :-\

Bisey diyesim gelmiyor  ::)

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ❤«=»❤ - 16 Ekim , 2010, 23:49:50

TÖBE TÖBEE GERCEKTENMİİİİ  :-ooo  DUYMAMISTIM

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 16 Ekim , 2010, 23:52:10
Alıntı yapılan: ❤«=»❤ - 16 Ekim , 2010, 23:49:50

TÖBE TÖBEE GERCEKTENMİİİİ  :-ooo  DUYMAMISTIM
Ciddi duymadinmi yaptilar canikom yaptilar maalesef  :-\

Lă_Tăhzen!

Balböceği

βαlκιz

fatmagülü izlemekle ne alakası varki olayın napalım şimdi anlamadım
tamam üzücü bi olay yazık olmuş kızaa ama hemen diziyi izleyenlerin başına patlıyo kabak
sanki izleyenlerde tecavüzcü pis sapık insanlar gibi görülüyo  :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

eğer gerçek bir olaysa ki çok üzüldüm evet sonumuzu rabbim hayıra çıkarsın inşallah :amin:

yanlız kız hem 16 yaşındaymış,hem evlenmeye hazırlanıyormuş hemde ZİHİNSEL ENGELLİ

öncelikle onu evlendirmeye kalkan aileye yazıklar olsun zaten sonrada bu haltı yiyen ş.......lere

ne diyelim edanında yazdığı gibi ne yapacağını şaşırmış bir ülke olmaya başladık artık :caca:

fıstık

Bir diziden bu kadar etkilenenler olsaydı ortalık tecavüzcü dolardı

Bu tip insanlar herzaman varoldu çoğu örtbas edildi ediliyorda

Yıllardır tecavüze uğrayan kızlar tecavüzcüleriyle hiçbişi olmamış gibi evlendiriliyorlar özellikle doğuda bu çok var

Ne yapacağını şaşırmış bir ülke değil cahil örf ve adetlerini ahlak kurallarını unutmaya başlamış bir ülkeyiz

Eğer seyrettiği bir dizi yada sinema filmini iyisiyle kötüsüyle gerçekle hayalle ayırt edemeyen gençler varsa bu anne babaların suçudur çocuklarını doğru

düzgün yetiştiremedikleri için

βαlκιz

fatmagül çıkmadan önce tecavüz haberleri kimsenin umrunda degildi
hem bu haber dogrumu acaba kızı engelli oldugu halde niye evlendiriyolar o yaşta onu düşünmüyolar hemde kızz yardım çagırmak için gitmiş zihinsel engelli olmasına ragmen acayip  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Eğer gerçeklik payı varsa çok üzüldüm.!!

Ama bizim milletimiz abartmayı seven ;bayılan bir millet olduğu için çelişkide kaldım.

Türkiyede tecavüz olayı var hemde çok ..Bunların haberi yapılıyordu. Ama bu dizi hortlayınca dahada bir ön plana çıktı.

Eee her dizinin konusu alınıp gerçek hayata mı geçiriliyor.

Bende izliyorum aynı şeylerimi yapmam lazım ??? demekki aklım var ki bunu ayırt edebiliyorum..

Ayırt edemeyen kişi zaten sorunludur..! Bu sefer diziye suç bulmamak lazım.

O kişinin içinde öle bir eğilim varmış demekkii.. :icon_scratch:

bir arada pkemon vardı çocuk kendini onlardan sanıp atmış deişlerdi balkondan aşagıya ..

ailede suç bu kadar mübdelesı olacak kadar oturtmicaktın başına..

Ve kendi yaptığımız ayıpları kapamak içinde birilerine satmicaz..!

:love9: :love7: :love9:

derbeder

bire bir diziyle dogru oranti kurmak yanlis olur. cogunuzun dedigi gibide tecavuz olaylari yillardir oluyor ve ben her okudugumda icim bir garip oluyor  :y25:
sadece burda birden fazla kisi oldugu icin dikkat hemen fatmagule cekildi. haa fatmagul dizisinden oncede iki tane cocuk 1 tane bebege hem tecavuz etti hemde suda bogmadilar mi? bu diziden oncede toplu tecavuzler olmadi mi? oldu.
fakat dizilerin hic bir etkisi yok diyemeyiz. her tecavuzcu diziyi ornek almasada eminim tecavuz olaylarini tetikliyordur.cunku bazen bu kadar mal bir millet oluyoruz  :BangHead:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

FACEBOOKDA OKUDUM BEN BU HABERİ SİZLERLEDE PAYLASMAK İSTEDİM GERCEKLİK PAYI NEKDAR ORASI TARTISILIR DİZİYİ KARALAMAK İÇİNDE UYDURLMUS OLABILIR........ DEDİGİNİZ GİBİ MALESEF ÖNCESİNDE DE VARDI SONRASINDA DA VA BU TECAVUZ OLAYLARI ALLAH SONUMUZU HAYR ETSİN

Balböceği

Bir diziye Tabii olmak Cok sacma  ::) acaba ciddi fatmagulumu

ornek almislar merak ettim dogrusu  :suclu: iyiki Tecavuzcu coskun bu devirde dizi cekmiyor  ;D

DİLVİN

Alıntı yapılan: ❤«BaLböceği»❤ - 17 Ekim , 2010, 12:23:25
Bir diziye Tabii olmak Cok sacma  ::) acaba ciddi fatmagulumu

ornek almislar merak ettim dogrusu  :suclu: iyiki Tecavuzcu coskun bu devirde dizi cekmiyor  ;D

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik