27 Nisan , 2024, 21:34:21

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

suda doğum

Başlatan AyNi, 15 Ekim , 2010, 13:17:45

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: AyNi - 16 Ekim , 2010, 11:41:42
bizide kesinlikle aşar, eşime söylememe gerek bile yok  :laughing7:  hayır bide düşünsene, doğumda suda rahat edemiyomuşum, sudan çıkıp doğuruyomuşum  :ehi: :ehi:

o zaman nolcak??   :toothy10:

belki daha ucuz yerler vardır biraz daha araştırayım..
bu dedigin nadirde olsa oluyormusm biliyormusun  :laughing7: yaneh su ters tepebiliyormus bazilarinda gevseme yapacagina daha cok kasilmalar olusuyormus. bu yuzden normal doguma ceviriyorlarmis ya da sezeryana herneyse iste.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**Gül**

Alıntı yapılan: AyNi - 16 Ekim , 2010, 11:33:57
ayyy pırılcığım merak ettim aradım şimdi dediğin hastaneyi, 8.000 TL dedi  :ehi: iki gün hastanede kalış ve bakim vs. içinde...

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo Cildirmismi bunlar yaa
Nedir bu 8000 liralik ne yapiyorlarki. seni oturtuyorlar bir kuvet yada sisme havuzun icine tum isi sen yapiyorsun. Sanki suyun icine altin tozu serpiyorlar tovbe tovbe  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yuh o fıyata 8 cocuk dogurur buyutur  okula yollarım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

AyNi

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ekim , 2010, 16:45:46
yuh o fıyata 8 cocuk dogurur buyutur  okula yollarım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  haklısın canım  :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben sulu jakuziye  girdim rahatlatir dediler ama nerdee titremekden öldüm ...

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 16 Ekim , 2010, 16:53:46
Bende titrerdim galiba ama suyun soguklugundan segil utanmaktan titrerdim  :k06: :k06: :k06: :k06:
Bir kac suda dogum izledimde ciril ciplaklardi  :-ooo :-ooo Ben o haldeyken birak rahatlayip dogurmayi Cocugu iyice geri cakerdim herhalde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: **Gül** - 16 Ekim , 2010, 16:59:28
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 16 Ekim , 2010, 16:53:46
Bende titrerdim galiba ama suyun soguklugundan segil utanmaktan titrerdim  :k06: :k06: :k06: :k06:
Bir kac suda dogum izledimde ciril ciplaklardi  :-ooo :-ooo Ben o haldeyken birak rahatlayip dogurmayi Cocugu iyice geri cakerdim herhalde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
latılıyorum sana

βαlκιz

özel hastanede küvet falan varsa girer hevesini alırsın sonra normal yada sezeryan olursun
:ehi: :ehi: :ehi: çok pahalı yaaa  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

ne igrenç bişey ya o meraktan simdi youtubedan bakayım dedım actıgımla kapadıgım bır oldu kadın çırılçıplak soymusler seffaf kazan gıbı bıseyın içine oturtmuslar  bogazına kadar su seffaf olunca alttan koacasu bakıyo gelıyomu gelmıyomu dıyee amann normalı dururken bu neymişş

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

canım suda doğum türkiyede var ama pek yaygın değil.

ve fiyatı uçuk biraz  :k06: Ama en sağlıklısı en güzel en rahatı  :icon_thumright:

ben çok araştırmıştım hamileyken :k06:

:love9: :love7: :love9:

bebişim616161

arkadaslar bırakın suda doğumu filan normal yapanlar nasıl yapıyor 8,000tl benm nerdeyse 8-9aylık ew masrafım neden bir doğuma sebep hastaneye vercam okadar parayı ya eşlerimizi zora sokmayalım bu nedenle boşverin gtsin çok suda doğurmak istiyorsanızdoğumunuz yaklastığında tekneyi su doldurun beni çağırın ben doğurturum sizi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SiRiNe

Burdada suda dogurmak isteyen anneye imkan var hastanede özel odalar var

ama ben his suda doguran görmedim cevremde

youtubede görmustum ikizlerini suda dogurmustu kadin  :-ooo :k06:

βαlκιz

suda kramp girmesin bidee  :-ooo
yüzme bilmeyende suda dogum yapabiliyomu  :ehi: :ehi: :ehi: