28 Nisan , 2024, 01:36:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yapışkanlı folyo

Başlatan asum, 15 Ekim , 2010, 11:15:55

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 19 Ekim , 2010, 19:21:57
KIZLAR DUVAR STİCKERLARI  ÇIKIYOMU YAPTIM DİYELİM SONRA ÇIKARTABİLİYOMUYUZ

Ayy ben onlardan yapmıştım hafta sonu temizlikte çıkarttım sıkıldım diye...Ama hep yapışkan izi kaldı zor çıkarttım...Allahtan duvarım silmeye elverişli..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

:D  burdan taşınma durumumuz varda yeni eve yaparım dedim buraya yapmam  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 19 Ekim , 2010, 19:27:59
:D  burdan taşınma durumumuz varda yeni eve yaparım dedim buraya yapmam  :-\

Ben baya sinir oldum çıkarırken ondan bir daha yapmam... :)

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

kolay çıkmıyo demek
çocukların odasını yapmak istiyorum orda hep kalır çıkartmam zatenn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

asum

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 19 Ekim , 2010, 18:28:23
canım dene kötü olursa çıkartırsın  :-\

bende aynı şeyi diyorumda anlayan yok cnm yapıştırdığımız deriyi bozarmış  bozmaz olmaz bişi diyorum ama işte erkek aklı:)
yapıcam artık görücez nasıl olduğunu

βαlκιz

yapıştıgında çıkartırken iz kalmazsa bozmz bence yap bakalım iyi olursa bende yatak odam deri gardolap kapaklarım onlara yaparım

asum

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 20 Ekim , 2010, 23:33:56
yapıştıgında çıkartırken iz kalmazsa bozmz bence yap bakalım iyi olursa bende yatak odam deri gardolap kapaklarım onlara yaparım

baktığım bütün sitelerde çıkartılınca iz kalmadığı yazıyo cnm bence iz falan kalmıycak
ayrıca kayınvalidemde gömme dolapların içindeki çekmecelere yapıştırmış denedim çekince iz falan kalmıyo yapışkanlık hissi bile kalmıyo:)

ponçik

ben de mutfak dolaplarımın kenarlarını açıkta bırakıp orta kısmını kaplamıştım , hasır görünümlü kahverengi bir folyo almıştım , zaten dolaplar da kahverengi olduğu için ortadaki folyolu kısımlar , sanki dolabın kendisinde o desenler varmış gibi durdu, görenler ilk önce dolapları mı değiştirdiniz diye sordular  :laughing7: marifet folyoda  ;)
çıkarınca yapışkanları kalmıyor, ben bi milyoncudan almıştım , 5 metre 5 TL
birde oda kapılarına yapmayı düşünüyorum
cam olan yerlerine ve altta kalan dikdörtgen kısımlarına , ama beyaza uygun bir folyo henüz bulamadım  ::)

asum

Alıntı yapılan: g10ca - 21 Ekim , 2010, 11:21:14
ben de mutfak dolaplarımın kenarlarını açıkta bırakıp orta kısmını kaplamıştım , hasır görünümlü kahverengi bir folyo almıştım , zaten dolaplar da kahverengi olduğu için ortadaki folyolu kısımlar , sanki dolabın kendisinde o desenler varmış gibi durdu, görenler ilk önce dolapları mı değiştirdiniz diye sordular  :laughing7: marifet folyoda  ;)
çıkarınca yapışkanları kalmıyor, ben bi milyoncudan almıştım , 5 metre 5 TL
birde oda kapılarına yapmayı düşünüyorum
cam olan yerlerine ve altta kalan dikdörtgen kısımlarına , ama beyaza uygun bir folyo henüz bulamadım  ::)

güle güle kullan cnm mutfağını

ama ben milyonlcularda bi türlü istediğim desenlerde bulamadım

istanbulda olupta bulan varsa nerde bulduğunu yazabilirmi benim bulduklarımın hepsi yapı marketlerde ve hepsi çok pahalı

ponçik

ben ümraniyeden almıştım ,hatta aldığım folyo yetmediği için yarım kalmıştı
ama kadıköyde de aynı desenden buldum daha sonra , sanırım bu folyolara fazla rağbet olmadığı için o tarz yerler çok fazla stoklarında bulundurmuyorlar  ???

Lă_Tăhzen!

GÜLŞAH ÇIKTIGINDA İZ BIRAKMIYOR BEN MUTFAK TEZGAHINA FALAN YAPISTIRMISTIM KOTU GORUNUYODU CIKARDIM EV SAHIBI HOSLANMAZ BELKI DIYE İZ FALAN KALMADI YANİ

asum

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 21 Ekim , 2010, 14:56:08
GÜLŞAH ÇIKTIGINDA İZ BIRAKMIYOR BEN MUTFAK TEZGAHINA FALAN YAPISTIRMISTIM KOTU GORUNUYODU CIKARDIM EV SAHIBI HOSLANMAZ BELKI DIYE İZ FALAN KALMADI YANİ

sağol cnm.h.sonu anadoluya geçebilirim.oraları çok iyi bilmiyorum ama kadıköyün normal çarsında bulurum dimi

ponçik

ben altıyoldan almıştım, rıhtımdan boğaya doğru çıkan caddenin ara sokaklarından birinde  ;)

asum

tmm cnm sağol oraları acık biliyom bulurum inş:)

βαlκιz

bende yarın bakıcam heryere bulurum inş.
kapıları yapıcam çocukların dolabını yapabilirim değişik renkleri varsa :icon_scratch: