28 Nisan , 2024, 02:21:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yapışkanlı folyo

Başlatan asum, 15 Ekim , 2010, 11:15:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

nesrin_beyza&berrin

asum

kızlar reklamcılarda folyonun satışını yapıyo
dün eşimle bi reklamcıya gittik derdimizi söyledik bi miktar aldık hatta adam ücret bile almadı ama biz daim müşterin olucaz fiyat verin dedik çok cüzzi bişi siz almaya geldiğinizde hallederiz dedi tahminimce reklamcılardada çok ucuz oralardanda temin edebilirsiniz
ayrıca bu japon pazarı denilen yerlerdede mt si 1 tl ama çok çeşit yoktu ben bizzat dün onlarada baktım :D

ayrıca ben dayanamadım bi yapımarketten 10 mt kadar aldım süperler yaaaa evde badana var şu badana bi bitse stickırlarıma  ve folyolarıma bi geçsem heycan yaptım :k06:

Lă_Tăhzen!

BENDE MUTFAGIMDAKI DOLAPLARA YAPMISTI GUZEL OLDU FARKLI GOSTERIYOR EVDEN CIKACAGIM İÇİN ÇIKARDIM BELKI EV SAHIBI HOSLANMAZ DIYE   :-\

Lă_Tăhzen!

βαlκιz

reklamcılarda varmı hıı daha kolay bulurum ozaman
istanbulda olsam abim reklamcıydı onun çalıştıgı yerden alırdım  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 17 Ekim , 2010, 18:46:32
Kiz benimde aklima soktun mutfak dolabina dusundum esime demedimde ihtiyaci yokda dolabin olsun degisiklik olur  :ehi:

βαlκιz

yap yap benimde dolaplarım yeni yapıldı onlara dokunmamda
başka şeyler düşünüyorum kapı pencereler ahşap onlara falan :icon_scratch: :icon_scratch:

asum

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 17 Ekim , 2010, 18:46:32

var cnm reklamcılarda hatta  eşimin aklına geldi sticker yapmada
amca pekte sevecendi sticker yapımındada yardımcı olurum dedi onlar çizimlerini bilg yapıp çıkartıyolarya valla pek sevindim
stickerlerde çok pahalı haftasonu bitane aldım 40 tl ama amca yaparsa en fazla 5 tl ye çözeriz bu işi:)

asum

asum

kızlar çok koyu siyaha yakın olan yemek odamın konsol aynasnın çevresi  deri kaplı ama ben bunun deri olan kısmını aldığım beyaz kabartmalı desenli folyo ile kaplamak istiyorum
ama eşim tutturdu çok kötü olur yemek odasının rengi farklı aynanın farklı hiç bişeye benzemez diye
sizce dediği gibimi olur
bence çok hoş olur çünkü salonumun rengi zaten siyah ve kırık  beyaz
istemesede yapıcam ama haklı çıkmasınıda istemiyorum işte lütfen fikir verin:(

βαlκιz

canım dene kötü olursa çıkartırsın  :-\

Mine'l Aşk

Hanımlar bu folyolar ile zeminde kaplanabiliyor mu  ???

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

βαlκιz

KIZLAR DUVAR STİCKERLARI  ÇIKIYOMU YAPTIM DİYELİM SONRA ÇIKARTABİLİYOMUYUZ