kızım kuzum kurabiyem

Başlatan yeşil, 16 Nisan , 2008, 16:15:57

« önceki - sonraki »

yeşil

bizde burdayız kızım yağmur 25 eylül 2007 saat 9:45 te normal doğumla dünyaya geldi beni doğurtan ebe göbek adını sena koydu kızının adıymış :) 6 buçuk aylık oldu kızım şimdilerde onu yemek ve kahvaltıya alıştırmaya çalışıyorum ama pek kolay olacağa benzemiyor :cildir: ah bide gece uyku sorunumuz var yanımda yatmaya bayılıyo ben yatırıyorum yatağına o uyanıyo tabi önce pes eden ben oluyorum  :crybaby2: umarım en kısa zamanda bu sorunada çözüm buluruz ilginize teşekkürler şimdiden

allah bütün bebeklere sağlık annelerinede sabır versin :wave:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

HOS GELDIN ARAMIZA YESIL VE ONUN GUZEL KIZI :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

MASALLAH COK TATLI BI KIZIN VAR INSALLAH UYKU SORUNUNU DA CABUCAK HALLEDERSINIZ SU ANDA AYNI SORUNLARI BENDE YASIYORUM AMA TABII BENIM KIZIM  1 YASINDA YATAGINA ALISTIRMAYA CALISIYORUM AMA INSALLAH HEPSI EN KISA ZAMANDA DUZENE GIRER MELEGINIDE  :opucuk: :opucuk:

yeşil

teşekkür ederiz tubiş teyzesi işin aslı bende kızımla uyumayı seviyorum  :k06:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

EVET ASLINDA BENDE DE AYNI DURUM SOZ KONUSU :k06:

sevda

YEŞİLCİM SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN UMARIM HEP GÜZELLİKLERLE DOLUP TAŞAR .... ;) :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

yeşil

nagihan

sayfanı yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun
kızının güzel anılarını burda tutarsın
iyi paylaşımlar  :flowers:

yeşil

teşekkür ederiz nagihan bu aralar kızımın huysuzluğu üstünde uyumak yerine keşif yapmayı tercih ediyo buda beni çok yoruyo

nagihan

aynı meraklıdan bendede mevcut
şu an evi süpürüyor kendince

emosum

canım sayfanız hayırlı olsun kurabiyenin resimlerinede bekliyoruz  burayaa :opucuk:

oozge

:love9:hoşgeldın yeşilllcimmm sayfan hayırlı olsunnnnn ilklerle dolsunn hep inşallahhhhhhhhh[/font][/color] :love9:

hemen beklıorus wlla fıstıgın fotolarınıııı ona göreeee ;D

almeriya

merhaba yesilcigim sayfani yeni gördüm hayatim.hayirli olsun.ins en güzel ilklerle dolup tassin sayfaniz :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

yeşil

kızım kendini acayip geliştirdi yerde sürünüyo ve bide alt sağ dişi çıkıyor bu bizim ilk dişimiz olucak  :wav: :alkış: :occasion16:

yeşil

yeşil

yeni doğdum

babamla uyuyoruz :sleepy1:

artık büyüyorum :love9:

çok şaşırdım ilk defa kar gördüm :icon_scratch: