27 Nisan , 2024, 10:55:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

günaydın arkadaşlar

Başlatan gülbebiş, 14 Ekim , 2010, 08:31:16

« önceki - sonraki »

gülbebiş

bende 3.5 ay önce kimyasal gebelikle bebeğimi kaybettim.bu ayda adetim çok erken geldi ve küçük et parçaları düştü acaba hamilemiydim kızlar!

FeHi

Çok geçmiş olsun arkadaşım..

gülbebiş

Alıntı yapılan: FeHi - 14 Ekim , 2010, 09:30:21
Çok geçmiş olsun arkadaşım..
sağol canım teşekkür ederim :opucuk:

burcu MELEK

bende nisanda 2 aylık bebeyimi düşürdüm cok bunalıma girdim. bugün tekrar hamile oldugumu ögrendim ama cok sancım var kasıklarımda bundan 5 gün önce cok agır seyler kaldırdım kıslık odama gecmek için sizce yinemi düşük olur cok korkuyorum ve üzgünümmmm

EMEL 26

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 16 Ekim , 2010, 16:20:21
bende nisanda 2 aylık bebeyimi düşürdüm cok bunalıma girdim. bugün tekrar hamile oldugumu ögrendim ama cok sancım var kasıklarımda bundan 5 gün önce cok agır seyler kaldırdım kıslık odama gecmek için sizce yinemi düşük olur cok korkuyorum ve üzgünümmmm
dikkat et canım inşallah hayırlısı olsun.
Kızlarımla hayat çok güzel💖

gülbebiş

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 16 Ekim , 2010, 22:36:08
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 16 Ekim , 2010, 16:20:21
dikkat et canım inşallah hayırlısı olsun.
canım düşüğün için çok üzüldüm inşallah sağlıklı bir gebeliğin geçer darısı başımıza inşallah kendine dikkat et canım

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: gülbebiş - 14 Ekim , 2010, 08:31:16
bende 3.5 ay önce kimyasal gebelikle bebeğimi kaybettim.bu ayda adetim çok erken geldi ve küçük et parçaları düştü acaba hamilemiydim kızlar!
gecmıs olsun canım  :opucuk:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

burcu MELEK

tesekürler arkadaslar güzel dilekleriniz için lütfen kimse üzülmesin bende bir düşükten sonra 6 ay gecti sonra hamile kaldım simdi meleyim 1 aylık filan umarım 8 ay sonra saglıklı bi şekilde kucaklarım.  :Dallah herkese bu güzel duyguyu tattırsın insallah darısı herkesin basına sizlere dua ediyorum