DUALARIMIZDAN EKSİK ETMEYELİM

Başlatan Tebessüm :), 16 Ocak , 2007, 20:56:00

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

SİZLER HAMİLESİNİZ....BİZLER ÇOK ŞÜKÜR YAVRULARIMIZI ALDIK KUCAĞIMIZA....PEKİ YA BU HASRETLE YANANLAR...

ONLARI DA EKSİK ETMEYELİM DUALARIMZDAN.bana da senin çocuğun olmaz dedi densiz!! doktorun biri,mahvoldum, içim yandı.çok şükür isyan etmedim.ummadığımız bir anda yavrumuz vardı karnımda. sevincimi anlatamam. RABBİM BU YÜCE DUYGULARI İSTEYEN HERKESE TATTIRSIN İNŞALLAH...

Emine

Amin canım.Doğum sırasında yapılan dualar kabul olurmuş.O an bebek isteyen arkadaşlarımın isimlerini saydım ve isteyen herkese nasip etsin dedim Allahım..Bana da ilk hamileliğimde boş gebelik diyerek kürtaj yaptı doktor 2. sine de boş gebelik dedi kürtaj yapmak istedi başka doktora gittik de kurtardık yavrumu çok şükür

pınar

İnşallah ayşegül, Allah herkese yavrusunu sağ salim kucağına almasını nasip etsin.

sibel

YARADANIM İSTEYEN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN BEBEK BEKLEYEN ANNELEREDE KUCAKLARIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN AMİNNN.

Almiş'inAnniş'i

kusura bakmayın kızlar ama ben biraz farklı bir dua edeceğim.

ALLAH BİR BEBEĞİN SORUMLULUĞUNU ALABİLECEK KARAKTERDEKİ İNSANLARA BEBEK VERSİN İNŞAALLAH!

BEN "HİÇ ACABA ANNE OLABİLECEK MİYİM?" DİYE ENDİŞELENMEDİM. TEK DERDİM "İYİ BİR ANNE OLUP İYİ BİR ÇOCUK YETİŞTİREBİLECEK MİYİM?" İDİ.

minekavlak

haklısın safakrazi.onun sorumluluğunu taşıyabilmek önemli olan...

ღ°cerenay.♥.

21 Ocak , 2007, 00:26:05 #6 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2007, 00:29:32 cerenay
herzaman dua ediyorum ,rabbim isteyen herkese nasipetsin inşallah

pammuk_larasıla

Allahın işine karışmak olmaz.. o kime ol diyorsa bildiği vardır.. hak etmiş-etmemiş biz bilemeyiz.. en kötü kadının içinde bile bir annelik kırıntısı vardır kanaatimce.. o yüzden  dileyen herkese allah anneliği tattırsın diyorum...

Almiş'inAnniş'i

buna katılamayacağım! bebeğine göz göre göre tecavüz edilmesine razı olan bir kadının içinde annelik duygusundan kırıntı dahi olamaz. yada çocuklarını terk edip giden kadından! daha bir çok örnek verebilirim bununla ilgili. her zaman söylüyorum kedi köpek de doğuruyo! marifet doğurmak değil sorumluluğunu alabilmek! her doğuran anne değildir kanntimce!

Alıntı yapılan: pammuk_larasıla - 31 Ocak , 2007, 08:09:08
Allahın işine karışmak olmaz.. o kime ol diyorsa bildiği vardır.. hak etmiş-etmemiş biz bilemeyiz.. en kötü kadının içinde bile bir annelik kırıntısı vardır kanaatimce.. o yüzden  dileyen herkese allah anneliği tattırsın diyorum...

eylülm

RABBİM (c.c) isteyen, dileyen ve hakeden herkese bu güzel duyguyu yaşatsın...

Almiş'inAnniş'i

allahım benim yan komşuya bir dahakine çocuk vereceğine akıl ver allahım yoksa onun yüzünden ben aklımı kaybedicem :(

nagihan

allah aklı başında olan insanlara vede cocukları seven insanlara cocuk nasip etsin yarabbim. amin.... :director: :nazar:

ranişim

evet arkadaşlar dua nın önemi çok büyük benimde 3,5 yıl bebeğim olmadı ama allahtan umut kesilmez olmıcak dendiğinde oluverir rabbim sağlıklı akıllı vede en önemlisi hayırlı evlat nasib etsin hepimize bizlerin rabbime çok şükürk,birer yavrularımız var allah olmayanlarada versin bu güzel duyguyu onlarada tatırsın AMİNNN......... :love9: :love9:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ranişim

:love9: :love9: :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

Almiş'inAnniş'i

yok böyle genellemeli dualar etmeyecem bi daha ben asla!!! demek her kadın hak etmiyor anne olmayı!